Adı: Recep Tayyip Erdoğan; Oğlu Katil, Yeğeni Esrar Kaçakçısı, Kendisi Başbakan

Genel & Güncel Konular

Adı: Recep Tayyip Erdoğan; Oğlu Katil, Yeğeni Esrar Kaçakçısı, Kendisi Başbakan

İletigönderen Oğuz Kağan » Sal Eyl 04, 2012 1:22

Adı: Recep Tayyip Erdoğan; Oğlu Katil, Yeğeni Esrar Kaçakçısı, Kendisi Başbakan

Tayyip Erdoğan’ın yeğeni 50 kg esrar ile yakalandı. Bir insanı sadece kendi yaptıklarından dolayı suçlayabiliriz. Akrabası, dostu, arkadaşı suç işledi diye bir kişiyi suçlamak doğru değildir. Tayyip Erdoğan’ın suç dosyası o kadar kabarık ki içine eşini dostunu sokmaya gerek yok zaten. Buradan, bazı akçeli işlerde eşe dosta yapılan kıyaklar bu dosyanın dışında kalmalıdır anlamı çıkartılmamalıdır. O akçeli ilişkilerin hesabı mutlaka sorulacaktır.

Tayyip Erdoğan, yeğeniyle ilgili açıklama yaptı: "Ben zaten valiye ve emniyet müdürüne gerekli talimatı verdim. Ben bu yeğenimle Başbakan olduktan sonra sadece bir kez görüştüm ve sonra onu zaten sildim. Çünkü benim değerlerime ters bir insandır. Yasalar neyi gerektiriyorsa o olacaktır." dedi.

Bu açıklama, vahim bir açıklamadır. Kuvvetler ayrılığı ilkesinin çiğnendiğini Tayyip Erdoğan bir kez daha kendi ağzıyla itiraf etmiştir. Bir başbakan doğrudan yargıyı ilgilendiren bir konuda Valiye, emniyet müdürüne nasıl talimat verebilir? Açıklamanın içeriği de vahim. Yeğenini zaten silmiş, yani yeğeni ile arası iyi olsa onu aklamak için her türlü çabayı gösterecek Tayyip Bey.

Geçmişte böyle bir çaba göstermişti zaten. Üstelik bir katili aklamak için!
Katilin adı Burak Erdoğan’dı…

Tayyip Erdoğan’ın oğlu olan Burak Erdoğan…

Özel(!) hastalığından dolayı askere gitmeyen, yurtdışında burslu okuyan, babasına yüksek miktarlarda borç para veren ve gemiciği olan Burak Erdoğan…

11 Mayıs 1998 tarihinde Burak Erdoğan annesinin aracını kullanıyordu. Aşırı hız yaptığı ve kırmızı ışıkta için peşine polis takılmıştı. Bu sırada TRT sanatçısı Sevim Tanürek yaya geçidine 5metre uzaklıktan karşıya geçmeye çalışıyordu. Burak Erdoğan hızla sanatçıya çarptı, 30 metre ileride ancak durabildi.

Sevim Tanürek 6 gün boyunca yoğun bakımda yaşam savaşı verdi ve ne yazık ki bu savaşı kaybetti…

Tayyip Erdoğan o dönemde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıydı. Bütün gücünü oğlunu aklamak için kullandı.

Olay sırasında babasının kim olduğunu söyleyen Burak Erdoğan’a polis ehliyet bile sormamıştı. Olay yerindeki lastik izleri belediye araçları tarafından silindi. Tayyip Erdoğan yargı üzerinde baskı oluşturarak oğlunun cüzi miktarda para cezası ile kurtulmasını sağladı.

Trafik kazası herkesin başına gelebilir. Ama Burak Erdoğan’ın polislerden kaçıyor olması bunu basit bir kaza olmaktan daha öteye götürüyor, onu katil yapıyor.

Yargı, Tayyip Erdoğan’ın hayatından silmediği oğlunu çok güzel bir şekilde aklamayı başardı. Bakalım aynı yargı Tayyip’in hayatından sildiği yeğeniyle ilgili nasıl karar verecek… :arrow: (ERDOĞAN'IN YEĞENİ 'İÇİCİYİM' DEDİ TAHLİYE EDİLDİ)

http://www.susmazkalem.com/2010/02/ad-recep-tayyip-erdogan-oglu-katil.html
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 11175
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 konuk

x