Advanced System Care Pro v3.3.4.666 (Bakım,onarım yazılımı)

Advanced System Care Pro v3.3.4.666 (Bakım,onarım yazılımı)

İletigönderen devimsel » Sal Ağu 11, 2009 17:48

Advanced System Care Pro v3.3.4.666
[img]http://www.empirepic.com/images/oyp607tf4wd37uci8.png[/img]
[img]http://www.empirepic.com/images/ck40edj2futjp5v8v0kw.png[/img]
[img]http://www.empirepic.com/images/yxygad4t9s9p7m755ngj.png[/img]
[img]http://www.empirepic.com/images/6uauecykcmcj2advuo9n.png[/img]


TANITIM:

Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi artık Advanced SystemCare. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olması da programın kolay kullanılabilir arayüzüne oldukça iyi destek veriyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan Windows Bakımı taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabilirsiniz.

Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları onarır.

Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:

* Spyware Kaldırma: Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
* Kayıt Düzeltme: Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanması sağlanır.
* Gizlilik Süpürme: Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.
* Çöpdosya Temizliği: Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.

Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:

* Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
* Güvenlik Savunma: Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
* Disk Birleştirme: Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.
* Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

Neden Advanced SystemCare

* Kullanımı oldukça kolaydır: Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
* Bilgisayarınızı tamamen korur üstelik ücretsiz: Spyware, adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.
* Windows'unuzu temizleyin: Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.
* PC'nizi en yüksek performansta tutun: Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.

Önemli! Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Ve ayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.Yazılımı Pro sürümüne yükseltmek için patch uygulama anlatımı:

Programı kurdukdan sonra indirdiğiniz dosyanın içindeki keygen.exe ye çift tıklayıp çalıştırın "PATCH" butonuna basıp açılan pencerede programın kurulu olduğu dizindeki (C:Program FilesIObitAdvanced System Care 3) AWC.exe yi gösterip tamam deyin.
Daha sonra kendiniz (Patch butonunun yanında bulunan boşluğa ) bir kullanıcı adı yazın (herhangi bir isim uydurun).Sonra "GENERATE" butonuna basıp serial üretin.
Programı açın.Ana pencerede sol alt köşedeki "üst sürüm" butonuna basın.Açılan küçük pencerede "serial kodunu gir" ya da "aktivasyon kodunu gir" biçimindeydi şu an tam hatırlamıyorum.İşte o kodu gir dediği yere tıklayın.Açılan pencerede sizin uydurduğunuz kullanıcı adını ve "GENERATE" butonuna basınca oluşan seriali burada uygun kutucuklara yazınız.Tamam deyip doğrulanmasını bekleyiniz.
Seriali kabul etmezse aynı kullanıcı adı ile GENERATE butonuna basıp yeni serial üretin ve bunları aynı yöntemle kutucuklara yazın.Mutlaka oluyor.Güle güle kullanınız.


[img]http://www.empirepic.com/images/pzr7bpmx28ryy06ijy0.png[/img]

Resim
Advanced.System.Care.Pro.v3.3.4.666.devimsel.rar* * *Advanced System Care Eklentileri
IObit Security 360

Sürüm : 3.1 Beta
Boyut : 7.37 MB
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce,Türkçe,...
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici Firma : IObit.com

[img]http://www.empirepic.com/images/o8ilyms5kcrefgvrh925.png[/img]

Kullandığınız antivirüsün yanında kullanırsanız çok faydasını görürsünüz çok nefis bir program.Anti-virüs programlarını otomatik tanıyor ve çakışmadan ana programla uyumlu bir şekilde çalışıyor.Ayni zamanda Advanced System Care'in eklentisidir.


Tanıtım:
Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced SystemCare (eski adıyla Advanced WindowsCare), diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced SystemCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha istikrarlı olmasını sağlar. Advanced SystemCare Professional, bilgisayarınız için tam otomatik koruma sağlıyor. "Yükle-unut" özelliği sayesinde yapmanız gereken sadece programı bilgisayarınıza kurmak. Gerisini program otomatik olarak arka planda çalışarak yapıyor.

Faydaları
Sadece 1 klik
Tüm işi 1 klikle bitirir.
Sisteminizi, 1 dakikada tarar ve problemleri düzeltir.

PC'niz için 360° koruma
Güncel tanımlamalarla, bilgisayarınızı casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı tarar ve saptadıklarını siler.
Casus yazılımların, kötü web site içeriklerinin bilgisayarınıza yüklenmesini engeller.
Bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktivitelerin günlüklerini siler.

Bilgisayarınızı %100 tamir eder ve korur
Geçersiz kayıt defteri girişlerini tarar ve düzeltir.
Hatalı otomatik başlangıç nesnelerini saptar ve devredışı bırakır.
Sistem konfigürasyonunu tamir eder, sistemin geç açılmasını ve sistem çökmelerini engeller.

PC performansını 5 kata kadar çıkarır
Windows'un kullanmadığı gereksiz dosyaları tarar ve siler.
Windows'u optimize ederek, internet hızını arttırır ve Windows'un gücünü kaybetmesini önler.

PC güvenliğinizi anlık olarak korur
Anlık tarama desteği sayesinde tüm zararlı virüslerden, truva atlarından ve reklamcılardan korunabilirsiniz.

Yardım ve destek
7 gün 24 saat etkili yardım.
Program güncellemelerinden aboneler haberdar ediliyor.


Resim
http://www.majorgeeks.com/IObit_Security_360_d6088.html

Smart Defrag

Smart Defrag 100% Ücretsiz (Freeware)


Bilgisayarınızı kullandıkça diskinizdeki dosyalar dağılır ve bu dosya dağınıklığı sisteminizin performansını olumsuz yönde etkiler. Zamanla yavaşlayan ve kararlılığını kaybeden bir bilgisayar kullanmaya başlarsınız. İşte bu sorunu çözmek için IObit tarafından üretilmiş ücretsiz bir araç olan Smart Defrag ile disklerinizdeki dosyaları birleştirebilir ve bilgisayarınızın ilk günkü hızıyla çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Smart Defrag sadece derinlemesine bir disk birleştirme işlemi gerçekleştirmekle kalmıyor ayrıca bilgisayarınızdaki disk performansını optimize ederek sisteminizi hızlandırmanıza da yardımcı oluyor. Türkçe ismi ile "Akıllı Birleştirici" olarak adlandırabileceğimiz bu ücretsiz programın tamamen Türkçe dil desteği bulunuyor.

Sisteminizde oluşan dosya dağınıklığına son verebileceğiniz Smart Defrag basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her türlü kullanıcının rahatlıkla üstesinden gelebileceği güçlü bir sistem aracı. Sahip olduğu "Install It and Forget It" (Yükle ve Unut) özelliği ile dilerseniz otomatik olarak arkaplanda sürekli olarak sabit diskinizi en hızlı şekilde çalıştırma olanağı bulabileceğiniz bu program kısa bir zamanda vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alabilir.


Resim
http://download.cnet.com/Smart-Defrag/3000-2094_4-10759533.html?part=dl-6271865&subj=dl&tag=button

IObit Game Booster

Sürüm:1.20
Boyut : 852 Kb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : IObit.com

Oyun Güçlendirici olarak bilinir, en son bilgisayar oyunlarını daha düzgün ve daha çabuk yanıt veren oyunlar şeklinde takılmadan oynamak için bir düğmeye dokunmak suretiyle bilgisayarınızı en iyi hale getirmeye yardım edecek şekilde tasarlanmıştır. Arkaplan işlemlerini geçici olarak durdurur, RAM'i temizler ve işlemci performansını artırarak PC'nizi oyun bilgisayarı yapar.

Resim
http://www.techspot.com/downloads/4842-game-booster.html


Software Informer

Sürüm: 1.0.432
Boyut : 642.24 KB
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Üretici Firma : Informer Technologies, Inc.

Bilgisayarınızdaki yazılımların sürümlerini denetler,yazılımların yeni sürümleri çıktığında sizi bilgilendirir.Software informer formuna ücretsiz kaydolduğunuzda yazılımlarınızın beğenilirliği (reytingi)hakkında size bilgiler verir.
Resim
http://software-informer.software.informer.com/
"Tam bağımsızlık demek, kuşkusuz siyasal, maliye, ekonomi, adalet, askerlik,
kültür... gibi her alanda bağımsızlık ve tam özgürlük demektir.
Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan yoksunluk, ulusun ve ülkenin
gerçek anlamıyla bütün bağımsızlığından yoksunluğu demektir."

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
devimsel
Üye
Üye
 
İletiler: 291
Kayıt: Çrş Nis 08, 2009 0:07

Şu dizine dön: Yazılımlar

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x