Ağaoğlu Düğününde Altın Yağmuru

Genel & Güncel Konular

Ağaoğlu Düğününde Altın Yağmuru

İletigönderen Gunce » Çrş Ara 28, 2016 8:43

İş adamı Ali Ağaoğlu, kızı Sena'yı evlendirdi. Düğüne ait detaylar geldikçe şok üstüne şok yaşandı. Önce Sena Ağaoğlu'nun gelinliğinin fiyatı konuşuldu, sonra da düğünde takılan takılar dudak uçuklattı. İşte detaylar;

Resim

Son günlerin en çok konuşulan konusu, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena'nın düğünü oldu. MSN Yapı'nın sahibi Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal ile dünya evine giren Sena Ağaoğlu, 24 Aralık günü Çırağan Sarayı'nda evlendi. Koray Kırcal, Sena Ağaoğlu'nun giydiği Zuhair Murad imzalı gelinlik için tam 300 bin Euro ödedi. Gelinliğin tam olarak 37 kilogram olduğu da bilinenler arasında yer alıyor. Damadın annesi Hülya Kırcal ise oğlunun geline takması için 450 bin Euroluk 10 kıratlık bir tektaş ve 450 bin Euroluk gerdanlık satın aldı.

Düğün, yılın sonunda gerçekleşse de 2016 yılının en unutulmaz olayları arasında yerini şimdiden aldı. Kayınpeder Mustafa Kırcal, 23 yaşındaki Sena Ağaoğlu'na yaşı kadar altın taktı. Elbette tane hesabı değil, tam olarak 23 kilogram altın hediye etti! Altının gram fiyatının o tarihte 128 lira olduğunu varsaydığımız zaman, takılan altınların değerinin tam olarak 2 milyon 944 bin lira olduğunu söyleyebiliriz. Kayınvalide Hülya Kırcal'ın ise yaklaşık 1 milyon Euro'luk bir mücevher taktığı konuşuluyor.

Düğün tam bir lüks yaşam rehberine dönerken, Ali Ağaoğlu da boş durmadı. Kına sonrasında Ali Ağaoğlu, Batı Ataşehir'de 400 metrekarelik bir daire hediye etti. Düğünde ise Emirgan'dan alınan üç katlı köşkün tapusunu damadına teslim etti. Köşkün değerinin 8 milyon dolar olduğu biliniyor.

Gelin Sena Ağaoğlu'nun hazırlanması için Çırağan Sarayı'nın gelin odasının küçük geldiği de bilinenler arasında yer alıyor. Elbette oda küçük gelince, geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti tercih ediliyor. Kına gecesinin ise Beşiktaş Four Seasons Hotel'de yapıldığı biliniyor. Sade bir tören olmasını tercih ettiklerini bilinse de Sena Ağaoğlu'nun kıyafetinden eğlencesine kadar her şey oldukça görkemli görünüyor. Sena Ağaoğlu kına gecesinde de Zuhair Murad imzalı bir kıyafet tercih etmiş.

Düğün pastasından da bahsetmek gerekiyor elbette. Göz dolduran 5 katlı devasa bir pasta kesildiği biliniyor. Pasta kesildikten sonra da çiftin şampanya kadehlerini havaya kaldırarak davetlileri selamladıkları söyleniyor. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen 600 kişilik düğünün, kayınpeder Mustafa Kırcal'a yaklaşık olarak 20 milyon liraya mal olduğu biliniyor. Düğünde Serdar Ortaç'ın sahne aldığı ve eğlenceli dakikaların yaşandığı da gelen detaylar arasında.

Elbette Ağaoğlu ve Kırcal çiftinin düğünleri hakkında detaylar, henüz bunlarla sınırlı. Başka detay alınır mı bilinmez; ama 2016 yılının en unutulmaz olaylarından bir tanesi olduğu kesin.


Kaynak: www.altinfiyatlari.biz
Kullanıcı küçük betizi
Gunce
Üye
Üye
 
İletiler: 47
Kayıt: Prş Kas 17, 2016 10:37
Konum: İstanbul

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x