Akıl birliğine davet

Tartışma Alanı

Akıl birliğine davet

İletigönderen Sema » Sal Şub 27, 2007 0:53

AKIL BİRLİĞİNE DAVET

Hiç kimse kimseyi, yanıltmaya, kandırmaya ve hedef saptırmaya kalkışmasın, çünkü gecenin zifiri karanlığı gibi bütün ayıplarını örtmeye yeltenenlerin niyetleri, kısa süre içinde ayan beyan ortaya çıkıp güneş ışığı gibi parlıyor.

Merhamet, sevgi, hak, hukuk adalet ve paylaşım gibi ulvi değerlerden uzaklaştırılmak istenen insanlık, bir düğmeye bağlı robota benzetilmek istenmektedir.

Vatan, bayrak, inanç, bağımsızlık ve onur gibi manevi değerlerden uzaklaştırılmak istenen Türk milleti, milli şuurdan yoksun bir sürü halinde sadece nefsani duygular ve midesini dolduracak yaratıklar topluluğu haline getirilmek isteniyor.

Üretim, tasarruf, kalkınma ve teknolojik bilinçten koparılmak istenen Türkiye, tüketim, özenti geleceği belirsiz ve borca dayalı bir yaşamın içine doğru hızla itiliyor.

Petrol, su, kömür, bakır, bor ve jeotermal gibi enerji kaynaklarımızın arama ve işletme ruhsatlarını hızla yabancı şirketlere devreden iktidar, Türk insanını zengin kaynakların fakir bekçileri haline getirmeyi hedeflemiş bir görüntü içindedir.


Dini, milli, tarihi ve kültürel değerlerimizi aşağılayıp milletimize küfür veya hakaret eden ne kadar yabancı yahut yabancılaşmış filmleri, beynimize insafsızca kazırcasına serbest bırakan iktidar, olayların arka planını ortaya çıkarmaya matuf senaryolara dahi tahammül edemeyecek kadar küresel güçlerin etki alanına kapılmıştır.

Aile yapımızı, ahlaki değerlerimizi, milli çıkarlarımızı ve bütünlüğümüzü bozmaya yönelik envai çeşit senaryolara izin hatta destek veren iktidar, baskı altına aldığı medyada, milli şuuru canlandıran yapımlara sansüre girişmiştir.

Türkiye üzerinde yapılan hesaplar doğrultusunda kullanılan terör örgütü militanlarının, otobüs durdurarak 33 savunmasız askerimizi şehit ettiği yaşanmış gerçek bir sahneyi canlandırmadan rahatsız olanlar millete gerçekleri unutturmak için KURTLAR VADİSİ TERÖR dizisini kaldırdılar.


Terör, savaş, soygun, alkol ve ahlaksızlığı özendiren amerikan filmlerine yönlendirilerek milli kimliğinden koparılmak istenen Türk milletine, bölücülüğün, terörün arkasındaki güçleri deşifre etmeye yönelik senaryolara dahi tahammül edemeyecek kadar milli değerlerimize düşman bir iktidar.

Türkiye'mizin de içinde bulunduğu coğrafyamızı kan gölüne çevirip, bölge insanlarını katleden, işbirlikçilerine katlettiren küresel çetenin projelerine eş başkanlık yapan iktidarın başı, milli kimliği pekiştirip, Türk dünyası ile bağların kuvvetlenmesine kafatasçılık, ırkçılık diyebilecek kadar milletimizin çıkarlarına ters tavır içindedir.


Milletine, devletine, askerine hatta beşikteki bebeğe kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş kişileri rehabilite veya cezalandırmayı aklının ucundan dahi geçirmeyen iktidar, bunlara karşı mücadele veren Türk milliyetçilerine düşman oldu.

Kapkaç, soygun, hırsızlık ve bölücü terörün son 4.5 yılda yüzde üç yüz artmasını engelleyemeyen iktidar, bu suçlarla mücadele eden emniyet birimlerin elini kolunu bağlayacak kararları yasalaştırarak huzursuzluğa sebep oldu.


Onun bunun artığı haline gelmiş, onurunu ve iffetini kaybetmiş sevgililerle tanışma sevdasına kapılmış, Vatan, millet, bayrak, ezan sevgisinden uzak, bırakın tarihteki büyüklerimizi, Atatürk'ü bile yeterince tanımayan gençleri, kucaklayıp kavraması gereken iktidar, milli ve manevi değerleri öne çıkaran Türk milliyetçisi gençleri aşağılayıp hakaret edecek kadar kendini kaybetmiştir.

Yüzde 99'u Müslüman ve Türk olan milletimizin, birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamasını, üretmesini kalkınmasını savunanlara öcü gibi bakan iktidar, bayrağı yakıp, vatanı bölmeye çalışanlarla dost olmaya çalışmaktadır.

Ankara'ya yağmur yağacak


Millet, bayrak, birlik, sevgi ve muhabbet alanında Türk müziğinde bir ekolün öncülüğünü yapan özgün müzik sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan'ın "Ankara'ya yağmur yağacak" parçasını yorumladığı gibi: yağmur, bereket, yağmur hareket, yağmur temizlik, yağmur rahmet demektir.

Kendi kazdıkları kuyuya düştüler
Şiddeti özendirdiği gerekçesi ve 7 bin kişinin başvurusu ile yayından kaldırıldığı söylenen kurtlar vadisi dizisi hakkında Hürriyet Gazetesi bir anket yaptı.


Beklediklerinin tam aksine Bir milyon 70 bin kişinin katıldığı bu anketten yüzde doksan diziye destek geldi. Buda gösterdi ki ne yaparlarsa yapsınlar Türk Milleti dimdik ayaktadır ve milli duyarlılık canlıdır. Bu anketin ortaya çıkardığı gerçek; genel seçimlerde Ankara'ya yağacak yağmurla emperyalist güçlerin etki alanındaki iktidar eriyip gidecektir.

Kasım ayında yağacak yağmur akıl birliği içinde, Ankara'dan itibaren temizlik bereketinin başlangıcı olması dileği ile Allah yar ve yardımcımız olsun...
Bizi öldürmedikçe bizim kafamızdaki cereyanı boğmadıkça, başladığımız inkılap ve ilerleme bir an bile durmayacaktır....
Kullanıcı küçük betizi
Sema
Üye
Üye
 
İletiler: 710
Kayıt: Çrş Şub 21, 2007 18:03
Konum: Istanbul

İletigönderen Ram » Sal Şub 27, 2007 2:01

Sema, aklı başındaki herkes birlik ve dirlik istiyor. Tehlike uzun zamandır gün yüzüne çıkmış, el sallıyor. Bugün bazıları, bazılarına yanağını okşatıyor. İmam yanağını okşatırsa, cemaat ne yapsın... Sahi ne yapar¿? Sizce cemaat verir mi¿? Yani oydan bahsediyorum.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Sema » Sal Şub 27, 2007 10:22

İmam yanağını okşatırsa, cemaat ne yapsın... Sahi ne yapar¿?


Ram, Cemaat yine oy verir... bazılarımız at gözlüklerini daha çıkartmamış durumda :evil:
Bizi öldürmedikçe bizim kafamızdaki cereyanı boğmadıkça, başladığımız inkılap ve ilerleme bir an bile durmayacaktır....
Kullanıcı küçük betizi
Sema
Üye
Üye
 
İletiler: 710
Kayıt: Çrş Şub 21, 2007 18:03
Konum: Istanbul

İletigönderen Panzehir » Çrş Şub 28, 2007 0:06

Kasım ayında yağacak yağmur akıl birliği içinde, Ankaradan itibaren temizlik bereketinin başlangıcı olması dileği ile Allah yar ve yardımcımız olsun...


Güzel bir dua. Kabul olur inşallah er ya da geç...

Bazı gerçekleri de gözardı etmemek lâzım. Bir kısım yandaşlar bilerek / bilmeyerek oy verecekler elbette. Bazıları iki paket sigaraya / bir-iki öğün yemeğe / 20 YTL paraya / bir havluya / parti simgesi taşıyan tanak - çabağa / iş verme vaadine kanarak... Vatanı satacaklar / sattıracaklar bilerek ya da bilmeyerek... Olay at gözlüğünü de geçti, at gözlüğü ile önünü görebiliyosun ama bunların gözlükleri ile önünü felan da göremiyosun. Yanındakiler sana yol gösteriyor. O şekilde hareket ediyosun.

Yazı için teşekkürler Sema.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İletiler: 3483
Kayıt: Pzr Şub 18, 2007 20:02

İletigönderen SultanGaliyev » Çrş Şub 28, 2007 13:34

Hadi gel biraz daha komplo teorisi kuralım. Nasılmı kurtalr vadisi dizisinin yayınlandığı tv kanalı kimindirle başlıyalım. Kiminmidir ya da diyelimki karamehmet adı çukurova holding, peki çukurova holding kim AKP nin sermaye ayağı yani dolayısıyla ABD nin güdümündeki küresel sermayenin memuru yada işyeri. Nereyemi gelmek istiyorum; Yani demem o dur ki emperyalizm in üst aşaması ve en örgütlü şekli olan globalizm Türkiyeyi kuşatırken kendi sanal muhalefetinide örgütler.....bilmem anlatabildimmi..selamlar
Kullanıcı küçük betizi
SultanGaliyev
Üye
Üye
 
İletiler: 84
Kayıt: Sal Şub 27, 2007 21:29
Konum: dünyadan öyle diyorlar...

İletigönderen Ram » Çrş Şub 28, 2007 13:44

SultanGaliyev, yoldan çıktığı zamanda, yok edilir diyorsun yani. Sanal düşmanlara gerek yok. Gerçek düşmanlar yaratmıştır kendine. Küreselleşmenin öncesinde, Kapitalizm vardı. İsimler değişiyor. Komunizm ve Faşizm yaratıldı-yok edildi. Sanal düşmana gerek kalmıyor. Kurtlar Vadisinin kaldırılmasının nedenleri arasında, "iddia" vardır.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Sandra » Çrş Şub 28, 2007 13:55

Bu halk bu hukumeti %10luk baraji gecirecek iddaaya giren var mi
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye
 
İletiler: 171
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 18:25
Konum: Nereye


Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x