Akp Yandaş Medya Listesi

Re: Akp yandaş medya listesi

İletigönderen yigitler » Cmt Haz 05, 2010 18:51

Cem Tv maalesef son zamanlada da AKP'ye sempati gostermeye basladi. Duduyduguma gore Tuncay Mollaveisolgu'nu da kanaldan kovmuslar, Kemal Kilicdaroglu'na yakin oldugu icin. Yakinda da Ali Simen'i ve Suheyl Batum'u da kovarlar bu gidisle. Niye bunu yapiyorlar? AKP'nin Alevilere hic saygisi yok, neden bu kanal AKP'ye yaranmak istiyor acaba?
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

İletigönderen yigitler » Pzr Haz 13, 2010 22:41

Kanal 9 diye bir kanal var. Yerel bir kanal galiba, ama feci sekilde AKP borazanligini yapiyor.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen Neyzensever » Pzt Haz 14, 2010 1:03

Beyaz Tv (ne kadarda Cevizoglunu tartistirsalar)

Kanaltürk (ne kadarda Ümit Zileli ve Ümit Özdağ yi cikarsalar)

Ancak yandaslarda telas icinde olmaliki (Akp nin düsen oy orani;-) bir kac tane Vatansever Akp-muhalifini cikartmaya baslamislar reyting ugrunada olsa IYI GELISMELER basladi...
Kullanıcı küçük betizi
Neyzensever
Üye
Üye

İletiler: 74

İletigönderen Neyzensever » Pzt Haz 14, 2010 1:07

yigitler yazdı:Kanal 9 diye bir kanal var. Yerel bir kanal galiba, ama feci sekilde AKP borazanligini yapiyor.

Gelecek secimde Akp ye kalirsak Türksata gece gündüz RTE gürültüsü yayinlanir ben Vuvuzelaya raziyim;-)...
Kullanıcı küçük betizi
Neyzensever
Üye
Üye

İletiler: 74

İletigönderen yigitler » Sal Haz 15, 2010 20:30

Neyzensever yazdı:Beyaz Tv (ne kadarda Cevizoglunu tartistirsalar)

Kanaltürk (ne kadarda Ümit Zileli ve Ümit Özdağ yi cikarsalar)

Ancak yandaslarda telas icinde olmaliki (Akp nin düsen oy orani;-) bir kac tane Vatansever Akp-muhalifini cikartmaya baslamislar reyting ugrunada olsa IYI GELISMELER basladi...

Aynisini de Haberturk icin de soyleyebiliriz. Zaman zaman Can Atakli cikiyor, ama otekilerin hepsi iktidar yalakasi.
Neyzensever yazdı:
yigitler yazdı:Kanal 9 diye bir kanal var. Yerel bir kanal galiba, ama feci sekilde AKP borazanligini yapiyor.

Gelecek secimde Akp ye kalirsak Türksata gece gündüz RTE gürültüsü yayinlanir ben Vuvuzelaya raziyim;-)...

Vuvuzelaya dokunma! Omer Ururndul'un salak yorumlarindan ben daha cok rahatsiz oluyorum, ama gelecek secimde insallah AKP'nin gider, bakalim Kanal 7, ATV, STV, Kanal 24 vs ne yapacaklar acaba? TRT de belki tekrar duzgun bir kanala doner. Ama tabi Kanal D, Show Tv, Star gibi kanallar yeni iktidara yakin olmak icin elinden geleni yapacak.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Çrş Haz 23, 2010 19:36

Vizyon diye bir dergi var, galiba TRT ile bir iliskisi var, ama muhalefet dusmanligini yapiyor. Kemal Kilicdaroglu "TRT'yi izlemeyin, izlettirmeyin" sozlerini soyleyince kuplere bindiler, ama Kilicdaroglu haksiz da degil yani. TRT her zaman iktidar borazani olmakla suclaniyordu, ama asla simdi ki gibi olmadi, hep yandas yazarlar ve sunucular program yapiyor o kanalda, adeta bir cirkef yuvasina dondu TRT.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

Re:

İletigönderen eskibirdost » Çrş Haz 23, 2010 20:26

eros714 yazdı:Bence akp yalakası olmayanları yazmak daha kolay zaten bir elin parmaklarını zor geçiyor.

-Cumhuriyet Gazetesi
-Yeniçağ Gazetesi
-Ulusal Kanal
-Kanal Biz
-ART (Gerçi art de çölaşan'ı susturdu ama neyse..)
-Kanal B
-Sözcü Gazetesi

eros çok doğru bir saptama yapmışsın, aynen katılıyorum sana. Ek olarak güncel bir liste de ben yazayım.

-Sözcü Gazetesi (1. sıraya özellikle koyuyorum.)
-Cumhuriyet Gazetesi
-Yeniçağ Gazetesi
-Ulusal Kanal
-Halk Tv
-Kanal B
-ART
Kullanıcı küçük betizi
eskibirdost
Üye
Üye

İletiler: 33

İletigönderen Comte » Çrş Haz 23, 2010 20:33

yigitler yazdı:Vizyon diye bir dergi var, galiba TRT ile bir iliskisi var, ama muhalefet dusmanligini yapiyor. Kemal Kilicdaroglu "TRT'yi izlemeyin, izlettirmeyin" sozlerini soyleyince kuplere bindiler, ama Kilicdaroglu haksiz da degil yani. TRT her zaman iktidar borazani olmakla suclaniyordu, ama asla simdi ki gibi olmadi, hep yandas yazarlar ve sunucular program yapiyor o kanalda, adeta bir cirkef yuvasina dondu TRT.

Trt, akp'nin parti kanali olmustur, bunu bugün akli basinda olan hicbir kisi tartismaz.

Vizyon, Trt'nin dergisi, resmi sahibi Trt'nin genel müdürü. Kilicdaroglu Trt'yi elestirince, dergi Kilicdaroglu'nun ne kadar "inek" birisi oldugunu yazdi.
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Comte
Dilmaç
Dilmaç

İletiler: 195

İletigönderen yigitler » Sal Haz 29, 2010 20:05

Gecenlerde de duymustum ki Tercuman gazetesi de kapandi. Yazik oldu, bir kac muhalif olan gazetelerden biriydi. Ama en son duydugum iyi bir haber ise Ismet Berkan'in Radikal gazetsinden kovuldugu haberi. Gidisi olur da donusu olmaz insallah! Ama tabi Yeni Safak, Star, Sabah vs gibi iktidar borazani gazeteler bunun gibilere her zaman is verir. Ama kotu haber yerine Eyup Can geliyor, ve Eyup Can hepimizin bildigi gibi bir Fethullahcidir.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Prş Ağu 12, 2010 21:24

TV58 diye bir yerel kanal var, Kanal 7'nin kardes kanali desem yeridir. Bir de Cine 5'i listeye ilave edelim, bastan sonuna kadar AKP mitinglerini yayinliyor, ve haberlerinde tum muhalefete camur atiyor. Bu kanal hala TMSF'nin elinde mi? Niye kapatmiyorlar bu kanali, reytingleri yerlerde surunuyor, izleyen yok artik Cine 5'i.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Prş Ağu 26, 2010 20:36

Yandaslik yapmayan bir internet sitesi bir de dergi:

Ilk Kursun
Bilim ve Utopya
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Pzr Eyl 05, 2010 20:44

Iktidar yalakasi yerel televizyon kanallari:

Karadeniz TV
AKS TV (Anadolu Karadeniz Samsun TV)
Bursa Olay TV
Gaziantep Olay TV
Kanal A (Ankara)
Beyaz TV (Ankara)
Kon TV (Konya)
Edirne TV
Yeni Asir (Izmir)
Cay TV (Rize)
Kackar TV (Rize)
TV58 (Sivas)
Akdeniz TV (Antalya)
Kanal Urfa
Kayseri TV
Kanal 9 (Elazig)
Aksu TV (Kahramanmaras)
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Prş Kas 18, 2010 20:38

AKP'ye yalakalik yapmayan bir gazete daha var, Ortadogu Gazetesi.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Cum Oca 07, 2011 19:58

Haber365 diye Kemalist dusmani, AKP fanatigi bir site de var. Son zamanlarda da Ege Tv de iktidar borazanligi yapmaya basladi.
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletigönderen yigitler » Cum Şub 04, 2011 16:32

Dun CHP'ye yakinligi ile bilinen Halk Tv de kapandi. Bir muhalif kanal daha da yok oldu gitti. Ama CHP buna nasil goz yumdu? Soruyorum bir TV kanalini idare edemeyen bir ana muhalefet partisi 73 milyon kisilik bir ulkeyi nasil idare edecek? ART ve Kanal B cokertildi, eskisi gibi muhalefet yapamiyorlar. Kanalturk Fethullahcilara satildi, sira simdi Ulusal Kanalda. Yeter artik! Ben pis evlilik programlarini, kirolara hitap eden dizileri, parazit magazin programlarini, AKP' borazanligini yapan kanallari izlemek istemiyorum! Lanet olsun!
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Habip Hamza ERDEM

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x