AKP ye oy ver, cennete gir

Genel & Güncel Konular

İletigönderen SULEM » Çrş Mar 21, 2007 18:18

dolaylı yollardan giderek insanları; imalı hakaretlerle türüne göre kategorize edenler....sizin de vardığınız sonuç aynı değil mi? yoksa..yolunuzu mu şaşırdınız :twisted:

Türk-Kan teşekkürler apla 8)
Resim

mutlu sonla bİtmİŞ masallar; henüz bİtmemİŞ masallardir..........

Karşılaşılan önemli yaşam sorunları,o sorunları ortaya çıkaran düşünce düzeyinde çözülemez.

ALBERT EINSTEIN
Kullanıcı küçük betizi
SULEM
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen Hasta » Pzt Nis 02, 2007 6:21

Biz çok bilinçli hareket eden,eylemlerinden sorumlu,kendi kaderine ve ülkesinin geleceğine hükmedebilme kapasitesindeki gelişkin bireylerin çoğunluğu oluşturduğu,demokrat,laik,imtiyazsız,sınıfsız,kaynaşmış bir kitleyiz :idea: :twisted: :artis:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen |Kuralsız| » Pzt Nis 02, 2007 20:18

Sadece cehalete bağlanamaz bence... başka işler vardır...

haber için tşk.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Batuhan Önder » Sal Nis 03, 2007 21:07

Ben ülkem için cehennemde yanmaya hazırım ölürümde attam AKP'ye oy.
Resim

Lütfen özel mesaj yolu ile yardım istemeyiniz. Sitemizde konu açıp yardım isteyerek aynı sorunu yaşayan binlerce kişiyede bir anlamda yardımcı olabilirsiniz.
Kullanıcı küçük betizi
Batuhan Önder
Üye
Üye

İletiler: 213

İletigönderen Türk-Kan » Sal Nis 03, 2007 21:47

srknkryzgn yazdı:Siz küfürlemi anlaşıyorsunuz !

Benim bildiğim insanlar küfürlerle anlaşmaz demek ki türünüz farklı sizin biraz ..!

[Bu düz mantıkta sizin hea yanlış anlamayın] ( :

srknkryzgn, bu milletin basina analari karistiran, LAN'li lunlu konusanlari bir de cennet vaadiyle getiren din tacirlerine serefsiz, beyinsiz gibi sözler küfür sinifina girmiyor kardesim. burada iki yüzlü insanlar yok, özü sözü bir, sanal'da da reel'de bir insanlar var. ne demek istedigimi anlamissindir imam efendi 8)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Önceki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 5 konuk

x