ali şen iddalı:Yıldırım Ronaldinho'yu bile getirir

Futbol ile ilgili hersey burada.

İletigönderen Veled » Prş Tem 19, 2007 12:23

reisbey, evet ondan daha sempatik, daha saygılı hem agresif de değil :mrgreen: mevkileri farklı ama unutmayalım carlos haciden daha kariyerli almadığı kupa yok 8)
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen reisbey » Prş Tem 19, 2007 12:27

haci gs aldığı kupalar yeter..eğer carlosun madriide aldığı kupalar fb hediye olrak bi kupa kazandıracaksa bişe demiyorum ama onun kariye madride bitti...hacinin kariyeri gs de başladı
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen Ram » Prş Tem 19, 2007 12:32

Semih, Hagi - Carlos farkını güzel dile getirmiş. Benim de aklıma bir fark gldi. :)

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen reisbey » Prş Tem 19, 2007 12:35

Ram, off abi bu hareket yeter. :twisted: kariyer biitirdiğian :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Prş Tem 19, 2007 12:37

reisbey, evet öyledir ama olaya şöyle bakalım birde istersen adam real madridde yıllarca banko oynadı haci ise real madridde antreman topçusu idi kazandırdığı kupaların elbette faydası olacak o da hacinin yaptığını yapacak gençlere abilik yapacak ve güzel futboluna devam edecek o adam yaşlı değil unutmayın haci gs ye 31 yaşında geldi madem haci iyiydi diyorsunuz adama yaşlı demeyin o geldiğinde ben gs li taraftarların neler söylediğini iyi biliyorum dede aldık diye dalga geçtiler artık avfrupada yaş diye bir durum kalmadı :D
Ram, bunu fark olarak nitelendiremeyiz bence bir çalım haciden ve carlosta onu düşümrüş ne farkı :D ben kariyerlere bakın derim hem ben derim ki haciden büyük gelmemeişti ama şimdi geldi carlos bence futbolunu izleyelim sonra karşılaştıralım :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen shadow39 » Prş Tem 19, 2007 12:41

En yakindaki Galatasaray macinda goruselim :mrgreen:
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen MedceziR » Prş Tem 19, 2007 12:41

reisbey yazdı:aslında alırlar ama daha genç hele bi olgunlaşsın bi 34 olsun fb hemen atlar 6 yıllık bi kontrat imzalatır nasıl olsa bu brazilyalı oyunculara 34 geldimi kendilerini 20 gibi hissediyorlar

Fener R.CArlos'u aldı tebrikler ama Ronoldinho kim Fener kim. Fener Ronaldinho'yu alamaz ama Ronaldinho Fener'i alır...
Resim

"Vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklal varki ecnebilerin nasihatlarıyla ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin!
Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir..."

Söylesem tesiri yok
Sussam gönül razı değil...
Kullanıcı küçük betizi
MedceziR
Üye
Üye

İletiler: 1763

İletigönderen Veled » Prş Tem 19, 2007 12:43

shadow39, carlosumuz yokken iki maçı aldık bakalım şimdi neler olacak :D
MedceziR, para yönünden sorun olmaz o yönden adam bize koşa koşa gelir aziz yıldırım var başkan unutmayalım :D ama sorun para değil adam barcelonayı bırakıp milana gitmiyor şimdi fenere gelmez barçadan daha faazla para versekte :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen reisbey » Prş Tem 19, 2007 12:46

Semih R.Cabalar, haci real madridde agresif tavırlarından dolayı oynuyamadı.işte madride banko oynuyan bi adam gerizekalımı fenere gelsin.sen kendini bi futbolcu yerine koy kockoca real madride banko oynuyon ve fb geliyon ben buna sadece gülerim adam kapak atacak yere bakıyor :kikirik:

bide burdan bak...bak biz o harika takımıda yenip kupa aldık hemde 1 defa değil her çektığında karşımıza ensesine vurduk :evil: Bide bir oyuncu ile sanpiyonluk kazanılmaz bu kadar çok büyüttünüz du bakalım :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Prş Tem 19, 2007 12:50

reisbey, o sadece senin yorumun fenerbahçeye geldi çünkü real madrid defterini zaten kapatmıştı bunu söyleyen sadece carlos menejeri değil avrupa transfer piyasası da söyledi jankulovskinin yerine milan carlosu istedi ama carlos gitmedi ne kapağı neden bahsediyorsunuz ki :D haci dediğin de aynı yaşlarda geldi hem bence gs taraftarı alkışlamalı hakan abi ben lincolu alkışladım siz yaşlı dediniz yapmaıon lütfen hem haci agresif olduğu için değil ondan daha iyi oyuncular olduğu için oynatılmadı onun oynadığı dönemdeki kadroyu araştırmanı isteyebilirmiyim senden :?:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen reisbey » Prş Tem 19, 2007 13:01

karlos milana gitse ronaldo gibi yedek kalacak.bak oda sıkılmış yedeklikten febere geliyor...Carlos defteri kapatmadı madrid kapattı adamla işi bitti.Bu dünyanın kanunudur sen nasıl görür isen gör.Siz anca hazır yıldız alırsınız biz yıldız üretiriz aradaki ince farkı kaçırma.Üreten büyür efsane olurki şimdi avrupada fener yanlızca aldığı bi iki oyuncu ile adını duyurmaya çalışıyor bak sizin yere göğe sığdıramadığınız tuncay bile baktı ki bu takım bişe yapamayacak ing gitti fb arasın bakalım bunun gibisini bir daha bulabilecekmi.türkiyede futbol dalında sınırları gs belirler.şimdi bi uefa bird süper kupa var.bu kiriterlere uygun olrak türkiye kupasını açmıyorum bile.Bunları ne zaman ki alırsanız biz sizler için yeni hedefler yeni sınırlar belirleriz...
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletigönderen shadow39 » Prş Tem 19, 2007 13:19

Dedigim gibi en kisa zamanda gorusuruz :twisted:
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen Veled » Prş Tem 19, 2007 13:21

reisbey, benim fark filan kaçırdığım yok bak şimdi ben diyorum ki avrupada gs türkiyenin en iyi takımıdır ve alt yapı konusunda da bir numaradır türkiyede ama konumuz bu değildi hatırladığım kadarıyla hakan abi :D neyse bak şimdi önemli olan yetiştirmek değil oynatmak uefa kupasındaki jenerasyon bitti şimdi yetişen oyuncular oynuyormu peki hayır uğur oynuyormu,ferhat, uğur demirok, mehmet güven, özgürcan, mülayim,cafercan hangisi oynuyor bunların abi :?: önemli olan yetiştirmek değil oynatmak belki biz altyapıdan daha az oyuncu çıkartıyoruz ama şu dönemde sizden daha çok oynatıyoruz yedek olsalarda en azından daha çok süre veriyoruz ayrıca galatasaray uefa kupasındaki jenerasyona ne kadar sahip çıkıyor o adamlar sizi şampiyon yapmadı mı gs nin en muhteşem kadrosu onlar değilmiydi hakan ünsal nerede, ergün bugün 2.lig de top oynayacak, aynı şekilde arif erdem ya bülent korkmaz efsane kaptan gördüğün gibi yetiştirmek değil önemli olan süreklilik :D siz üretiyorsunuz ama kazandığınız başarıları sürekli kılamadığınız için bu haldesiniz siz kazandınız sürekli hale getiremediniz biz ise şimdi sürekli gelişmekte olan bir kulübüz ayrıca carlos milanda oynayacaktı abi sana kadrodaki oyunculara bak derim ben nesta 33 yaşında maldini 39,inzaghi 36 gattuso, seadorf onlarda 301 una dayanmış böyle bir takım carlos gibi adamı banko oynatırdı dünyanın en iyi solbekini 8)
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

Önceki

Şu dizine dön: Futbol

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x