Alman bisikletçi Antalya adına yarıştı

Diğer spor dalları

Alman bisikletçi Antalya adına yarıştı

İletigönderen Ayberk » Çrş Haz 13, 2007 13:29

Alman bisikletçi Antalya adına yarıştı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan Alman bisikletçi Dana Ottman ülkesinde yapılan Uluslararası Velodrom Şampiyonası'nda Antalya Gençlik ve Spor Kulübü adına yarışarak iki ikincilik kazandı..


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçmek için başvuruda bulunduğunu belirten Alman bisikletçi Ottman yaptığı açıklamada, uzun süredir Manavgat'ta ikamet ettiğini söyledi.

Almanya'nın Apsburg kentinde geçtiğimiz günlerde yapılan Uluslararası Velodrom Şampiyonası'na Antalya Gençlik ve Spor Kulübü adına katıldığını belirten Ottman, bu yarışmada iki ikincilik kazandığını bildirdi.

Ottman, şunları kaydetti:
''Uluslararası Almanya Velodrom Şampiyonası'nda ilk yarışmada 500 metre zamana karşı, ikincide 3 bin metre olan bire bir yarışta da ikinci oldum. Yarışmada dünya şampiyonu olan Natalia Smonoksi'yi geçemedim. 20 Haziranda gerçekleştirilecek Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda Antalya Gençlik Spor adına katılacağım. Bu yarışmaya kuzenim Jana Siekmann ile hazırlanıyorum. Kuzenimle birlikte 10 Mart tarihinde Türk vatandaşlığına geçmek için başvuruda bulunduk. Bakanlar Kurulu'ndan çıkacak kararı bekliyoruz.''
Kullanıcı küçük betizi
Ayberk
Üye
Üye
 
İletiler: 1400
Kayıt: Prş Mar 01, 2007 21:04

Şu dizine dön: Diğer Spor Dalları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x