Amerikan derin devletinin en derin adamı işaret parmağını oynatarak onu yanına çağırdı

Genel & Güncel Konular

Amerikan derin devletinin en derin adamı işaret parmağını oynatarak onu yanına çağırdı

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş Haz 24, 2020 16:57

Amerikan derin devletinin en derin adamı işaret parmağını oynatarak onu yanına çağırdı

Ve derin adam, bir pul dan bile hafif olanın kulağına fısıldadı: Ülkeniz de ulusal değerler tavan yapıyor bu da bizim planlarımızın bir kaşık suda boğulması anlamına geliyor. Böyle devem ederse bizim restorandan yediğin yemeğin parasını ödemek zorunda kalırsın..
Gerekeni yapman için sana son bir şans veriyorum…

Duyduklarına inanamadı!

Deliğe süpürülmekten kurtulduğuna çocuklar gibi sevindi. Ülkesine döner dönmez işe koyuldu. Her kesime ama özellikle kendi ordusuna meydan okuyan nutuklar attı.
Sihirli bir değnek dokunmuşçasına tüm medya bu nutuklara alkış tuttu. Sanayici ve iş adamları adamlıktan vaz geçti hep birlikte kendi milletinin üzerine abandılar.
Ulusal değerleri yükselten kurum ve kişilerin isim listesi ABD Elçiliğinden geldi. Komplo senaryoları da onların kaleminden çıkmıştı.

Önce senaryoyu sahneye koyacak polisler bulundu. Onlar senaryoyu tiyatral biçimde seslendirdiler.
Siz bunları delillendirin, uysa da koyun uymasa da koyun. Onlar bizim koyduğumuzu anlatana kadar işlerini bitirmiş oluruz, dedi.
Toplama Kampları kurdu, modern cezaevi, dedi.

Burası eskidi, yıkacağız yerine yenisini yapacağız diyerek boşalttığı fabrikaları da cezaevine dönüştürdü. Ülkenin her kesiminden namuslu, onurlu, saygın insanlarını bu zindanlara doldurdu.
Yaptığı vurgunlar gibi her şeyin büyüğünü sevdi. İşkencenin en büyüğünü en vahşi olanını uyguladı: İnsanların aklıyla oynadı !..
Akılsızdı. Amerikan mutfağından yediği yemeğin hesabını ödememek için zorbalığın ve zulmün en büyüğünü yaptı.

Hırsız ve soyguncuların en büyüğüydü. Ülkesinden çaldığı paraları dünyanın çeşitli ülkelerinde 130’u aşkın hesapta istifledi.

Yok yok hayır, bu o değil!

Bu, Hernry KİSSİNGER’in kulağına fısıltıyla konuştuğu ABD’nin mutfak köpeği Augusto PİNOCHET
28.11.2012

Ali ÖZOĞLU
1 No’lu Cezaevi
B 3 Üst Tecrit Hücresi
SİLİVRİ / İSTANBUL
Resim
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 293
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Cum Haz 26, 2020 11:09

Baştan sona dek istisnasız her cümlesi ve kelimesi MUHTEŞEM VE BÜYÜLEYEN ve 'Yok Yok Hayır Bu O Değil' tesbitine, teşbihte hata olmaz dedirten ve sözün tam ve tüm anlamıyla MÜKEMMEL, BELGESEL VE ÖZEL bir teşhir ve tel'in. Çok değerli yazarı gerçek Kemalist yurtsever insan ve üstün ve özgün komutan sevgili Ali ÖZOĞLU'nu en yürekten duygular, en derin saygılar ve en iyi dilekler sunarak kutlamak, kucaklamak ve öpmek hatta ve hatta kutsamak gerek. Onu bizlere aktaran sevgili İlteriş'e sonsuz teşekkürler, yeni başarılar ve aynı güzel dilekler. Söz konusu DERİN ADAMA ve İŞARET PARMAĞINI OYNATARAK YANINA ÇAĞIRDIĞI BİR PULDAN BİLE HAFİF OLAN ve Türkiye'deki ve birçok başka ülkedeki benzeri bizce ve herkesce malum ve meşhur o şahsa ise sonsuz NEFRET ve ebedi lANET.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 778
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 4 konuk

x