Antakya Yaşama Sevinci üzgün!

Diğer spor dalları

Antakya Yaşama Sevinci üzgün!

İletigönderen Ayberk » Pzt Haz 11, 2007 19:38

Antakya Yaşama Sevinci üzgün!

Antakya Yaşama Sevinci Spor Kulübü'nün geçen hafta Antalya'da yapılan 1. lige yükselme karşılaşmalarında 4. olması kentte üzüntü yarattı..


Kulüp başkanı Hüseyin Ateşer yaptığı açıklamada, Antalya'da 10 takımın katıldığı birinci lige yükselme maçlarında iyi mücadele etmelerine rağmen, eski ve bakımsız sandalyeler nedeniyle talihsiz yenilgiler aldıklarını ve hedefleri olan birinci lige çıkamadıklarını söyledi.

Turnuvada, Saran Anadolu Yakası ile Çankaya Belediyespor'un birinci lige çıktığını anımsatan Ateşer, şöyle devam etti:
''Oyuncularımız aslında iyi mücadele etti. Turnuvanın favori takımları arasında gösteriliyorduk. Üzülerek söylemek gerekirse yenilgilerde en büyük neden tekerlekli sandalyelerin eski ve bakımsız olmalarıydı. Vali Ahmet Kayhan'ın bize 10 sandalye sözü var. Şayet bunlarla turnuvaya katılsaydık, sonuç farklı olurdu ve birinci lige kesin çıkardık. Hayli üzüntülüyüz. Bu sezon yine 2. ligde mücadele edeceğiz. Ancak, önemli deneyim kazandık.''

Turnuvada birinci olan Saran Anadolu Yakası takımının büyük destek gördüğüne dikkati çeken Ateşer, ''İşadamı Sadettin Saran ile Hülya Avşar tüm maçları izleyerek hem medyanın, hem de hakem ve diğer yetkililerin ilgi odağı oldular. Saran Anadolu Yakası takımının birinci olmasını gölgelemek istemiyoruz. Ama, bizim destekçimiz ve sponsorumuz olmadı. Yerel yöneticilerden ve iş adamlarından destek bekliyoruz'' diye konuştu.
Kullanıcı küçük betizi
Ayberk
Üye
Üye
 
İletiler: 1400
Kayıt: Prş Mar 01, 2007 21:04

Şu dizine dön: Diğer Spor Dalları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x