Ata'nın Mirası -Çocuk Esirgeme Kurumu

Genç Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasal, sosyal ve ekonomik geleceği için dur durak bilmeden çalışan Ulu Önder Atatürk'ün dededen toruna tüm Türk halkına bıraktığı mirası

Ata'nın Mirası -Çocuk Esirgeme Kurumu

İletigönderen erenus » Pzr Mar 16, 2008 7:14

Youtube / ATA'NIN MİRASI ~ 28-02-2008

Youtube / ATA'NIN MİRASI ~ 06-03-2008

Youtube / ATA'NIN MİRASI ~ 13-03-2008

Viddler / ATA'NIN MİRASI ~ 28-02-2008

Viddler / ATA'NIN MİRASI ~ 06-03-2008

Viddler / ATA'NIN MİRASI ~ 13-03-2008

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve bana taan edenler çıkabilir. Hattâ bunlar benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidir ki, bu fikirler, Hind'den, Mısır'dan döner, dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur!"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
erenus
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 423

İletigönderen Ram » Pzr Mar 16, 2008 10:21

erenus, YouTube'u göremiyoruz. :|
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen DrunK » Pzr Mar 16, 2008 12:55

Bölümler Viddler video sitesine upload ediliyor, izlemek isteyenler ama YuTupdan bakamiyanlar icin :wink:
Kullanıcı küçük betizi
DrunK
acımasız hayat
acımasız hayat

İletiler: 1312

İletigönderen Ram » Pzr Mar 16, 2008 13:31

Büyüksün DrunK. 8)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Mar 16, 2008 14:52

erenus, cok tesekkürler, ben görebiliyorum :mrgreen:

DrunK, hazir elin degmisken bir de tek parca yapsaydin bölümeri :P Sagolasin ayyasim :artis:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen DrunK » Pzr Mar 16, 2008 15:03

Ram, hayir.. Biz Büyügüz :artis: :r

Türk-Kan, tek parca yapiyorum zaten cnm, yani toplam 3 bölüm var, 1. ve 2.ni ekledim ana mesaja sonuncu uploadda 8)
Kullanıcı küçük betizi
DrunK
acımasız hayat
acımasız hayat

İletigönderen Ram » Pzr Mar 16, 2008 15:23

DrunK, eline sağlık. :)

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen DrunK » Pzr Mar 16, 2008 16:10

Ram, sagolasin :)

Upload Tamamlanmisdir...
Kullanıcı küçük betizi
DrunK
acımasız hayat
acımasız hayat

İletigönderen erenus » Pzr Mar 16, 2008 21:10

Ram, sonradan öğrendim kapandığını... Resim

DrunK, sağolasin 8)

Türk-Kan, rica ederim :lol:

"Bir zamanlar gelir, beni unutmak veya unutturmak isteyen gayretler belirebilir. Fikirlerimi inkâr edenler ve bana taan edenler çıkabilir. Hattâ bunlar benim yakın bildiğim ve inandıklarım arasından bile olabilir. Fakat, ektiğimiz tohumlar o kadar özlü ve kuvvetlidir ki, bu fikirler, Hind'den, Mısır'dan döner, dolaşır gene gelir, feyizli neticeleri kalpleri doldurur!"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
erenus
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 423

Şu dizine dön: Ata'nın Mirası

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x