.

.

İletigönderen Beyza Selen Çavuş » Pzt Haz 11, 2012 14:29

.
En son Beyza Selen Çavuş tarafından Cmt Ara 27, 2014 22:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Beyza Selen Çavuş
Üye
Üye

İletiler: 20

Re: Atatürk'le Dalga Geçen Kemalist(!) Gençlik

İletigönderen MustafaOsmanli » Pzt Haz 11, 2012 15:14

Geldiğin yere geri dönmelisin!
Kullanıcı küçük betizi
MustafaOsmanli
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen Beyza Selen Çavuş » Pzt Haz 11, 2012 16:08

Ne yani bu rezillik değil midir:

Atatürk'ün adını Ataput diyerek değiştirmek.

Anıtkabir'e Lağımkabir demek.

Atatürk'e Laik olduğu için dinsiz demek.

Bunun adı düpedüz rezilliktir.

Gelelim Kemalizm mantıksızlıktır konusuna. Sizin mantıksızlık kavramınız nedir bilmiyorum; ama çağdaş olmak, din ve devletin ayrılması, şapka kanunu vs. bunlar sizlerin düşündüğü gibi mantıksızlık değildir.

Bence asıl mantıksızlık şudur:

Ülkeyi diğer devletlerin himayesine bırakmayı kabul etmek.
Ülkeden kaçmak.
Sevr gibi bir ölüm fermanı imzalamak.

Asıl mantıksızlık budur ve daha nice örnekleri mevcuttur.

Atatürk mü dine zarar vermiş, nereden uyduruyorsun bunları? Bu yanılgıyı yenmen için sana bir kitap önereyim: Sinan Meydan Atatürk ile Allah Arasında

Kaynaklı belge mi paylaşıyorsunuz?! Ben size yine bir ''kaynaklı ve doğruluğu kanıtlanmış'' bir kitap önereyim: Sinan Meydan Cumhuriyet Tarihi Yalancıları
Kullanıcı küçük betizi
Beyza Selen Çavuş
Üye
Üye

İletigönderen Beyza Selen Çavuş » Pzt Haz 11, 2012 16:10

Affedersiniz kitap adını yanlış yazmışım. Cumhuriyet Tarihi Yalanları olacak idi.
Kullanıcı küçük betizi
Beyza Selen Çavuş
Üye
Üye

İletigönderen Deli Haydar » Pzt Haz 11, 2012 16:50

MustafaOsmanli yazdı:Bizden bahsetmişsiniz =) siz Kamalistlerle dalga geçmek gibisi yok vallahi toptan 0 beyin var sizde :)
MustafaOsmanli yazdı:Bizim rezilliğimizmi oluyor bu :) Osmanlıyı ve hilafeti yıkıp Cumhuriyet kuruluyorsa ve kurulduğundan bu yana ayakta durmakta güçlük çekiyorsa, bomboş nesiller yetişiyorsa, bizimkisi boş bir hayal değildir kardeşim hem onlarca kaynaklı belge paylaşıyoruz Kamal'ın nasıl bir adam olduğuna, bu memleketi aslında kurtarmadığına, bu dine, bu millete, bu coğrafyaya en büyük zararı verdiğine dair ama hala inatta devam ediyorsunuz, ben ne proflarla, ne tarih hocalarıyla tartıştım ve hepsi bir yerde tıkanıyorlar =) kardeşim kemalizm gerçekten mantıksızdır anlayın şunu artık. Sizin huyunuzu en iyi sizi yaratan bilir onun nizamına uyun.

Komik Osmanlıcı kardeş az da bizim ile tartış. Bilirsin, her bilenin üzerinde bir bilen vardır.
Öylesine denk gelirsin de öyle bir tıkar ki seni, bir de bakmışsın İngiliz'e kaçacak kayık arar olmuş gözlerin...
Ne dersin... Var mısın derdini meydana dökmeye... Yahudi kumaşından haçlı entarisi kuşanmaya...
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi

İletiler: 714

İletigönderen Beyza Selen Çavuş » Pzt Haz 11, 2012 17:00

Acaba Mustafa Osmanlı yorumları kendimi siliyor, yoksa GM tarafından mı siliniyor?

Egosuna hayran kaldım yine de. Onca okuyan, araştıran insan bilmez; ama kendisi bilir imiş. Bu ne kendini beğenmişliktir?
Kullanıcı küçük betizi
Beyza Selen Çavuş
Üye
Üye

İletigönderen Güncel Meydan » Pzt Haz 11, 2012 17:14

Şakacı uzaklaştırıldı.
Kullanıcı küçük betizi
Güncel Meydan
Üye
Üye