Avrasya Seçeneği - 30 Haziran 2009

Programda, Türkiye'nin 60 yıllık NATO üyeliği ile Batı emperyalizminin denetim ve kontrol altına alınmasına bir seçenek olarak 'Avrasya Seçeneği' tartışılıyor

Avrasya Seçeneği - 30 Haziran 2009

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ağu 29, 2009 3:47

Ulusal Kanal - Avrasya Seçeneği

[img]http://ulusalkanal.com.tr/images/programlar/sm_avrasya2.jpg[/img]

Doğu'dan şimdi doğacak güneşe bakınız.. Bugün doğan güneşi nasıl görüyorsam yarın Asya ve Afrika'daki bütün esir ve mazlum milletlerin hürriyet ve istiklallerine kavuşacaklarını da öylece görüyorum.

M. Kemal Atatürk

Programda, Türkiye'nin 60 yıllık NATO üyeliği ile Batı emperyalizminin denetim ve kontrol altına alınmasına bir seçenek olarak 'Avrasya Seçeneği'ni tartışıyor. Krizle boğuşan, çürüyen ve çökmekte olan Batı sistemine Türkiye mecbur ve mahkum değildir.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'İstiklal-i Tam' ilkesini rehber alan program, emperyalizmin baskı ve parçalanma tehdidi altında bulunan Avrasya coğrafyasıyla yakın işbirliği politikalarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Prof. Dr. Semih KORAY'ın konuğu USMER İzmir Başkanı Orhan AYBER

Neden Avrasya?

>> İndir <<
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Avrasya Seçeneği - 30 Haziran 2009

İletigönderen lozan 2005 » Pzr Ağu 30, 2009 8:47

Eyvallah Tesekkürler
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye