Avrupa'da Gurbetçi Kardeşlerimiz 30 Temmuz'da Ayağa Kalkıyor, Destekleyiniz…

Emekli Jandarma Albay - Yazar

Avrupa'da Gurbetçi Kardeşlerimiz 30 Temmuz'da Ayağa Kalkıyor, Destekleyiniz…

İletigönderen Oğuz Kağan » Prş Tem 28, 2011 21:44

Avrupa'da Gurbetçi Kardeşlerimiz 30 Temmuz'da Ayağa Kalkıyor, Destekleyiniz…

30 Temmuz 2011 önemli bir gün, çünkü Avrupa'daki gurbetçi kardeşlerimiz teröre lanet yürüyüşü düzenliyor…

Binlerce gurbetçimiz tek vücut, tek yürek ve tek ses olarak, Avrupa’da şehitlerimiz anacak, dua edecek ve terörü lanetleyecek, önemli bir etkinliktir bu, destekleyiniz, duyurunuz…


Yürüyüş esnasında bir de basın açıklaması yapılacak, bu açıklamayı NESRİN ÇAĞAN, ALMANYA FRANKENTHAL ADD ŞUBE BAŞKANI okuyacak… İşte o açıklama:


“SON DÖNEMDE AYRILIKÇI TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN VATANIMIZIN BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜNÜ HEDEF ALAN HAİN SALDIRILARDA ONLARCA MEHMETÇİĞİMİZİ ŞEHİT VERDİK, VERMEYE DE DEVAM EDİYORUZ.

BU DURUM, GEREK TÜRKİYE’ DEKİ KARDEŞLERİMİZİN GEREK YURTDIŞINDA YASAYAN TÜRK TOPLUMUNUN DERİN BİR YASA BÜRÜNMESİNE NEDEN OLMUŞTUR.

AYRILIKÇI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİVİL ASKER AYRIMI GÖZETMEKSİZİN YILLARDIR DÜZENLEMEKTE OLDUĞU SALDIRILARDA VE KURDUĞU HAİN PUSULARDA KAYBETTİĞİMİZ DEĞERLİ VATAN EVLATLARININ ACISI YÜREKLERİMİZİ DAĞLAMAKTADIR. ŞEHİT AİLELERİNİN VE YAKINLARININ ÜZÜNTÜSÜNÜ BİZLER DE DERİNDEN HİSSETMEKTE VE ACILARINI PAYLAŞMAKTAYIZ. BURADAN ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYOR VE AİLELERİNE SABIR DİLİYORUZ.

BUGÜNKÜ EYLEMİN AMACI, TÜRK TOPLUMUNUN HER KESİMİNİ HEDEF ALAN BU TERÖRİST SALDIRILARA KARSI HALKIMIZIN BİRLİK VE DAYANIŞMA İÇİNDE OLDUĞUNU HAYKIRMAK, TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ KINAMAKTIR.

YÜCE MİLLETİMİZİN KAHRAMAN EVLATLARININ ASKERİYLE, YASLISIYLA, KADINIYLA, ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE VERDİĞİ İSTİKLAL SAVASININ ZAFERİ ÜZERİNE KURULAN BU DEVLETİ, BU VATANI İLELEBET KORUYACAK VE YAŞATACAĞIZ, TERÖRÜN KARŞISINDA TEK VÜCUT OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
TERÖR ÖRGÜTÜNÜN HALKIMIZ ARASINDAKİ KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA ATMOSFERİNE ZARAR VERMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ.

ALMANYA’NIN GİRİŞİMİYLE AVRUPA BİRLİĞİNDE TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK TANINAN PKK TERÖRİSTLERİNE ALMAN BASINININ SAVAŞÇI, İSYANCI MİLİTAN DEMESİNİ ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR, BU CİFTE STANDARDA SON VERİLMESİNİ İSTİYORUZ.

BASTA PKK TERÖRÜ OLMAK ÜZERE TÜM DÜNYADA HALKLARIN HUZURUNU, REFAHINI VE İSTİKRARINI HEDEF ALAN HER TÜRLÜ TERÖRÜ KINIYOR, TERÖRÜN DİNİ, MİLLETİ OLMADIĞINI, HİÇ BİR ŞARTTA MAZUR GÖRÜLMEYECEĞİNİ VURGULAMAK İSTİYORUZ.

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN SÖYLEDİĞİ GİBİ;
" SÖZ KONUSU VATANSA, GERİSİ TEFERRUATTIR! "

NESRİN ÇAĞAN, ALMANYA FRANKENTHAL ADD ŞUBE BAŞKANI “


Bu önemli etkinliği paylaşınız, duyurunuz, katılımın en üst düzeyde olması için elinizden geleni yapınız… Bu ses Türk’ün sesidir, Avrupa inlemeli… PKK terörüne destek veren AB’yi titretmeli… Kamuoyunun artık sessiz kalmayacağını gür sesi ve varlığı ile anlatmalı…

Bizler gurbetçi kardeşlerimizi yürekten destekliyoruz, sizler de desteğinizi gösteriniz, gün bugündür…


Erdal SARIZEYBEK, 27 Temmuz 2011
erdalsarizeybek@gmail.com
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12288
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Şu dizine dön: Erdal SARIZEYBEK

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x