Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener

Enver Aysever ile Aykırı Sorular

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Şub 25, 2008 21:28

Skytürk - Aykırı Sorular

Enver Aysever'in konuğu AKP kurucularından, Başbakan Eski Yardımcısı ve Devlet Eski Bakanı, TOBB Üniversitesi Öğretim Görevlisi Abdüllatif Şener

"22 Temmuz seçimlerinde neden aday olmadı?", "Özelleştirmeler", "Ekonomi nereye gidiyor?" "Türban..."

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener | Özelleştirmeler Üzerine

İzle:

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 1 saat 56 dakika
Dosya Boyutu: 497 MB
Çözünürlük: 512x384

[img]http://img249.imageshack.us/img249/9691/resimhj9.jpg[/img]

indirmek için tıkla:
:arrow:

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener (Bölüm 01)

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener (Bölüm 02)

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener (Bölüm 03)

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener (Bölüm 04)

Aykırı Sorular - Abdüllatif Şener (Bölüm 05)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen ihsanerden » Pzt Şub 25, 2008 23:12

akp limi aman biktik dinlemekten ve de gormekten seyretmicem... baskasi yok mu ya bunu yuklemissiniz... agdali agdali konusuyordur, yine eminim.baslari ne ki kuyruklari ne konussun...
Kullanıcı küçük betizi
ihsanerden
Üye
Üye

İletiler: 113

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Şub 25, 2008 23:16

ihsanerden, izlemenizi öneririm... :)

Abdüllatif Sener saygi duydugum bir "AKP"lidir. Ve bugün Cankaya'da CHE Sener oturuyor olsaydi, eminim ülke su anki gerginigi yasiyor olmayacakti...
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen ihsanerden » Sal Şub 26, 2008 4:20

hic bir akp liye guvenmiyorum.kapi ya bu isin grisi yok oyle diye diye geylesti dusuncelerimiz libos olmak istemem..zaten solun soylemlerini kullanarak iktidar oldu bunlar fakat uygulamalari tamami ile Ataurk Turkiyesini mahvedecek derecede kirli ve berbat...ruhumu boyle insanlarin kirletmesini istemem..yeterince kirlettiler ortaligi bize Turklugumuzu unutturmaya calisiyor bu fikrin sahipleri...yine de onerin icin tesekkurler...daha egitici videolar dilegiyle..ayrica emeginize saygim sonsuz.insanlara gercekten guzel hizmet bu yaptiginiz tekrar tesekkurler..
Kullanıcı küçük betizi
ihsanerden
Üye
Üye

İletigönderen Cyabond » Sal Şub 26, 2008 12:01

Çok Teşekkür ederim
Kullanıcı küçük betizi
Cyabond
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen ihsanerden » Pzt Nis 28, 2008 17:12

kardes artik oyunuz herhalde seneredir ne diyeyim hayirli olsun;......yeni versiyon akp kurtulamayacagiz bu pazarlamaci takimindan;... nadastaydida tanri bilir urunu bol olur ne dersiniz?gg deki habere gore...bol sanslar...(kor goze parmak sokuyorum......chp nin paralarini belki sener goturur bu sefer.....beceremedikleri tekyer.....--basarilar ne diyelim,sizlerdende begeni topladigina gore)
Kullanıcı küçük betizi
ihsanerden
Üye
Üye

İletigönderen receylan » Pzr Haz 08, 2008 0:47

teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen maydonos » Pzr Haz 08, 2008 4:28

gorunce :evil: gormus gibi oluyorum ... bukalemun turu bu sivasta dogar ankara da yasar. simdi secim turlarina cikmis.....kim oy verecek buna bilmemem...belki beynini aldiklari topluluk verir....biraz beyni olansa.. :evil: gormus gibi kacar kendisinden....izlemiyecegim bu programi...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

Şu dizine dön: Aykırı Sorular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x