Aykırı Sorular - Metin Akpınar

Enver Aysever ile Aykırı Sorular

Aykırı Sorular - Metin Akpınar

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 15, 2007 12:22

Skytürk - Aykırı Sorular

Enver Aysever'in konuğu yılların usta Sanatçısı Metin Akpınar

3 saatlik programda Metin Akpınar'la sohbetin başlıca konuları şunlar: "Türkiye'de tiyatronun dünü ve bugünü", "Devekuşu Kabare", "güleriz ağlanacak halimize... Gelinen Türkiye", "Bush - Erdoğan buluşması", "Dış siyasetimizi belirleyen isimler: Egemen Bağış ve Cüneyt Zapsu", "İslam Ortak Pazarı, Türki Devletler...", "Cumhuriyet kimlerin ellerinde.?" "ABD, AB ilişkileri...", "Küreselleşme - Ulus Devlet", "Atatürk Milliyetçiliği - "Ne Mutlu Türküm Diyene" Kavramı", "Cumhuriyet - Demokrasi", "AKP - Ertuğrul Günay - Zafer Üskül", "Yeni Sosyal Güvenlik Yasası kimlere yarıyor", "Aleviler şimdi mi akla geldi", "CHP'de neler oluyor", "DTP'nin kapatılma süreci" ve çok daha fazlası...
Telefon Konukları: Mahir Günşiray, Atilla Özsever...

Aykırı Sorular - Metin Akpınar | 1 |
"Gelinen Türkiye..." "Erdoğan-Bush buluşması"

Aykırı Sorular - Metin Akpınar | 2 |
"İslam Ortak Pazarı, Türki Devletler..." "Cumhuriyet kimlerin ellerinde?" "ABD, AB ilişkileri..."

Aykırı Sorular - Metin Akpınar | 3 |
"Küreselleşme - Ulus Devlet", "Atatürk Milliyetçiliği - "Ne Mutlu Türküm Diyene" Kavramı"
"Cumhuriyet - Demokrasi", "AKP - Ertuğrul Günay - Zafer Üskül"

Google Video'dan tek parca izle:

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 3 saat 05 dakika
Dosya Boyutu: 1,05 GB
Çözünürlük: 512x384

Resim

indirmek icin tikla:
:arrow:

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 01)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 02)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 03)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 04)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 05)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 06)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 07)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 08 )

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 09)

Aykırı Sorular - Metin Akpınar (Bölüm 10)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Cmt Ara 15, 2007 15:34

Türk-Kan, eline sağlık mirim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Ara 19, 2007 18:43

Ram, rica ederim mirim.

Tek parca google video eklenmistir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen schertzo » Prş Ara 20, 2007 6:01

Türk Kan arkadaşım ; Çok teşekkür ederim, bu programları yükleyerek çok önemli bir hizmet yapıyorsun .
Kullanıcı küçük betizi
schertzo
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 22, 2007 16:06

schertzo, rica ederim.

Yogun istek üzerine bu aksam saat 23:15'de Skytürk'de programin tekrari var, herkese tavsiye edilir :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Ram » Pzt Ara 24, 2007 0:06

Türk-Kan, eline sağlık, dün izledim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen renegade » Pzr Ara 30, 2007 1:05

teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
renegade
Üye
Üye

İletiler: 14

İletigönderen receylan » Pzr Haz 08, 2008 2:37

teşekkürler...saygılar...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Oca 03, 2009 23:42

Metin Akpinar yeniden Aykiri Sorular'da, su an canli yayinda. Tavsiye olunur :)

Harikasin Metin Akpinar :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen sanalbir » Prş Mar 05, 2009 18:13

iyi bir program olmus. sagolun :D
Kullanıcı küçük betizi
sanalbir
Üye
Üye

İletiler: 16

İletigönderen bjkholigan » Çrş May 27, 2009 22:28

ben bu siteyi yeni keşfettim benim bugune kadar girdiğim gorduğum en harika sitelerden birisi tüm emeği gecenleri tebrik eder hepsine canı gonulden tesekkuru bir borç bilirim
Kullanıcı küçük betizi
bjkholigan
Üye
Üye

İletiler: 1

Re: Aykırı Sorular - Metin Akpınar

İletigönderen Infoman » Cmt Eki 24, 2009 16:28

Merhaba. Aradığım ve her yerde bulunmayan kalitede bir video, elinize sağlık. Ancak daha önce açabilmiştim şimdi açamıyorum linkler hata veriyor, yenilerseniz sevinirim.
Kullanıcı küçük betizi
Infoman
Üye
Üye

İletiler: 2

Şu dizine dön: Aykırı Sorular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x