Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu

Enver Aysever ile Aykırı Sorular

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Oca 07, 2008 2:19

Skytürk - Aykırı Sorular

Enver Aysever'in konuğu AKP İstanbul Milletvekili Reha Çamuroğlu

3 saat 15 dakikalık programın başlıca konuları: "AKP'nin Alevi Açılımı samimi mi?", "Doç. Dr. Şahin Filiz'in başına gelenler", "Alevilikte iftar kavramı", "Diyanetin konumu ve Alevilik", "Fazıl Say da mı yolcu?", "Fethullah Gülen ve dinler arası diyalog", "YÖK Başkanı susturuldu mu?"

"AKP'nin Alevi Açılımı samimi mi?"

"Telefon konuğu Doç. Dr. Şahin Filiz"

"Fethullah Gülen - Dinler arası diyalog savunması"

Google Video'dan tek parca izle:

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 3 saat 17 dakika
Dosya Boyutu: 961 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

indirmek icin tikla:
:arrow:

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 01)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 02)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 03)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 04)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 05)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 06)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 07)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 08 )

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 09)

Aykırı Sorular - Reha Çamuroğlu (Bölüm 10)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Pzt Oca 07, 2008 2:22

Türk-Kan, eline-emeğine sağlık mirim. Bunu da merak ediyorum, indirip izleyeceğim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen erenay » Cum Oca 11, 2008 17:32

Arkadaşlar, sanıyorum önceki programlardan birinin konuğu Ferhan Şensoy'muş. Bu programa ulaşmamız mümkün mü?
Kullanıcı küçük betizi
erenay
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen Türk-Kan » Cum Oca 11, 2008 21:04

erenay, maalesef o programa bir saat gecikmeli yetisebildim :| Bir saat onbes dakika kadar kaydedebildim (programin "normalden" kisa sürmesi tuz biber oldu :| ) Fakat programin tamamina ulasmak icin mümkün olan herseyi yapiyoruz. :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen erenay » Cmt Oca 12, 2008 1:41

Türk-Kan yazdı:erenay, maalesef o programa bir saat gecikmeli yetisebildim :| Bir saat onbes dakika kadar kaydedebildim (programin "normalden" kisa sürmesi tuz biber oldu :| ) Fakat programin tamamina ulasmak icin mümkün olan herseyi yapiyoruz. :)

Insallah ulasirsiniz. Olmazsa da mevcut kismini yuklersiniz belki, programi epey merak ediyorum. Emekleriniz icin tesekkurler.
Kullanıcı küçük betizi
erenay
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen receylan » Cum Haz 06, 2008 21:34

teşekkürler dostlar...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398