Banu AVAR'dan Tavsiye Kitap Listesi

Kitapları bu bölümde tanıtabilirsiniz.

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Oca 03, 2010 3:27

1) Hangi Atatürk? / Attilâ İLHAN
2) Oltadaki Balık Türkiye / M. Emin DEĞER
3) Sivil Örümceğin Ağında / Mustafa YILDIRIM
4) Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları / John PERKINS

Hangi Dünya Düzeni? / Banu AVAR Okura İlk Söz
:arrow:. banu-avar-dan-okurlarina-t22880.html
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6733

Re: Banu AVAR'dan Tavsiye Kitap Listesi

İletigönderen gerçeği arayan » Sal Oca 19, 2010 1:22

Bu listeye Soner Yalçın’ın kitabı “bu dinciler o müslümanlara benzemiyor” eklenebilir. Şu sıralar sonuna doğru geliyorum çok beğenerek okudum. Biraz karışık başlıyor ama sonra kurgu toparlanıyor. Türkiye'nin bugünkü siyasi durumunu anlamak isteyen herkes bu kitabı mutlaka okumalı. Hatta bu kitaplar Anadolu kasaba ve köylerine de ulaştırılabilse…

Banu Avar’ın listesindeki hangi Atatürk hariç bütün kitapları buldum, hangi Atatürk’ü bulamıyorum. Her yerde tükenmis. Nereden bulabilirim bilen var mi?
Kullanıcı küçük betizi
gerçeği arayan
Üye
Üye

İletiler: 55

İletigönderen Türk-Kan » Sal Oca 19, 2010 1:32

gerçeği arayan yazdı:Banu Avar’ın listesindeki hangi Atatürk hariç bütün kitapları buldum, hangi Atatürk’ü bulamıyorum. Her yerde tükenmis. Nereden bulabilirim bilen var mi?

Örnegin burada: :arrow: http://www.tulumba.com/storeItem_tr.asp ... 90145VG771
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6733

İletigönderen gerçeği arayan » Sal Oca 19, 2010 13:40

tesekkür ederim.
Kullanıcı küçük betizi
gerçeği arayan
Üye
Üye

İletiler: 55