Banu Avar'la Dünya Düzeni - Metin (?)

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Banu Avar'la Dünya Düzeni - Metin (?)

İletigönderen deepfly » Çrş Haz 01, 2011 12:28

İyi günler. Sitenizin uzun zamandır takipcisiyim. Banu Avar'ın Dünya Düzeni programlarının sıkı bir takipcisiyim. Videoları sitenizden edindim teşekkürederim.

Şİmdi de bu programların tamamının metni lazım bana. Çünkü programlar içerisinde o kadar enterasan bilgiler varki, kaynaklardan aramakla belkide aylar alacak bir araştırma lazım. Zaten aylar süren titiz çalışmalardan oluşuyor bu programlar. Hükümetin ambargosuna maruz kalmış kaynakların bir çoğunu elde etmek zaten imkansızlaştırılmış. Sağolsun Banu Avar araştırmacı kimliğiyle, hem Türkiye'deki hem dünyadaki çekim yaptığı ülkelerin arşivlerinden çok güzel bilğiler sunmuş.

İşte bu bilğiler videolar içerisinde serpiştirilmiş durumda. Bunları not tutarak yazmak çok zor. Bundan dolayı bu programların metinlerini aramaktayım. Şİmdiden ilğileneceklere teşekkür ederim.
Kullanıcı küçük betizi
deepfly
Üye
Üye

İletiler: 6

Re: Banu Avar'la Dünya Düzeni - Metin (?)

İletigönderen adimaslan » Çrş Haz 01, 2011 15:16

Sayin arkadasim bende tamami var ama sana nasil ulastirabilirim?
Kullanıcı küçük betizi
adimaslan
Üye
Üye

İletiler: 4

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Haz 01, 2011 19:12

deepfly yazdı:İyi günler. Sitenizin uzun zamandır takipcisiyim. Banu Avar'ın Dünya Düzeni programlarının sıkı bir takipcisiyim. Videoları sitenizden edindim teşekkürederim.

Şİmdi de bu programların tamamının metni lazım bana. Çünkü programlar içerisinde o kadar enterasan bilgiler varki, kaynaklardan aramakla belkide aylar alacak bir araştırma lazım. Zaten aylar süren titiz çalışmalardan oluşuyor bu programlar. Hükümetin ambargosuna maruz kalmış kaynakların bir çoğunu elde etmek zaten imkansızlaştırılmış. Sağolsun Banu Avar araştırmacı kimliğiyle, hem Türkiye'deki hem dünyadaki çekim yaptığı ülkelerin arşivlerinden çok güzel bilğiler sunmuş.

İşte bu bilğiler videolar içerisinde serpiştirilmiş durumda. Bunları not tutarak yazmak çok zor. Bundan dolayı bu programların metinlerini aramaktayım. Şİmdiden ilğileneceklere teşekkür ederim.

deepfly, Banu AVAR'ın şu kitaplarını edinirseniz

Avrasyalı Olmak
Hangi Avrupa?
Sınırlar Arasında
"Böl ve Yut"
Hangi Dünya Düzeni?

Sınırlar Arasında ve Dünya Düzeni (ART bölümleri) metinlerine ulaşırsınız. Kanal 99'da yayınlanan yeni bölümler de bir kaç ay içinde kitaplaşacak :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen deepfly » Çrş Haz 01, 2011 19:15

Sayın adimaslan; size özel mesajla mail adresimi gönderdim. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayın Türk-Kan teşekkürederim ilğiniz için. Kitaplarıda en kısa zamanda edineceğim.
Kullanıcı küçük betizi
deepfly
Üye
Üye

İletiler: 6

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x