Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Erbil

Banu Avar ile Sınırlar Arasında

Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Erbil

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eki 18, 2007 1:22

.
Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Erbil "Sınırlar arasında"!

İŞGAL ALTINDA BİR ÜLKENİN ÖZERKLEŞTİRİLMİŞ BİR BÖLGESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN İNANILMAZ ZENGİNLEŞME. BU ZENGİNLİĞİN KAYNAKLARI, SİYASİ İLİŞKİLER, MAĞDURLAR, MAZLUMLAR VE ZALİMLER , SINIRLAR ARASINDA.

SELAHADDİN'DE DEVLET, ERBİLDE İŞADAMLARI, İŞGAL ALTINDAKİ BİR ÜLKENİN ÖZERKLEŞTİRİLMİŞ BİR BÖLGESİNDE YAŞAMAYA ÇALIŞAN VE YENİ DÜZENE AYAK UYDURMAYA ÇALIŞAN ŞAŞKIN HALKLARINI, BANU AVARLA SINIRLAR ARASINDA...

"ABD ders kitaplarına "kurtarıcı" olarak geçecek.... "

Irak'ın kuzeyindeki bölgesel Kürt Parlamentosu Başkan Yardımcısı Kemal Kerküki: "Bush bir melaikedir..."

İzle

Resim

Görüntü: DivX 25.00fps
Süre: 38 dakika
Dosya Boyutu: 324 MB
Çözünürlük: 512x384

İndir:
:arrow:

Banu Avar ile Sınırlar Arasında - Erbil (Bölüm 1)

Banu Avar ile Sınırlar Arasında - Erbil (Bölüm 2)

Banu Avar ile Sınırlar Arasında - Erbil (Bölüm 3)

Banu Avar ile Sınırlar Arasında - Erbil (Bölüm 4)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Prş Eki 18, 2007 1:39

Türk-Kan, bunları ben izlemek var, çok çok zaman almak, sana teşekkür etmek, iyi geceler dileyip yatmak ben, hor hor hor... :iyi geceler:
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Cum Eki 19, 2007 15:59

Ram, ben var rica etmek mirim :mrgreen:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen feritbozoglu » Pzt Eki 22, 2007 16:16

eyvallah kardeş. Eline emeğine sağlık....
Kullanıcı küçük betizi
feritbozoglu
Üye
Üye

İletiler: 8

İletigönderen alikuscu » Cmt Oca 12, 2008 2:03

kardeş emailime erbil belgeselini rica etsem gönderebilirmisin ödevim var indiremedim.yardımcı olursan sevinirim
Kullanıcı küçük betizi
alikuscu
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen kaye » Cum Şub 08, 2008 9:25

Çok teşekkürler..
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Mar 02, 2008 23:29

Rica ederim arkadaslar :)

Tek parca video eklenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

sınırlar arasında

İletigönderen 65432100 » Çrş Mar 19, 2008 15:51

ya üstad diyecek hiçbirsey yok helal olsun valla....
Kullanıcı küçük betizi
65432100
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen Tekeli » Cmt Nis 19, 2008 15:15

çox sağ olun.
Kullanıcı küçük betizi
Tekeli
Üye
Üye

İletigönderen altinkopru » Pzt May 19, 2008 16:15

Çok önemli bir izlenceydi. Paylaşım için teşekkürler.
...Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır.
Genç, �Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir� diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Onu hapse atacaklar. Diyecek ki, �Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.�
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği.
Kullanıcı küçük betizi
altinkopru
Üye
Üye

İletiler: 77

İletigönderen receylan » Pzr Haz 01, 2008 22:28

sağolun dostlar...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen juridicum » Sal Tem 22, 2008 11:34

Merhaba TürKKan,
eklediginiz tek parca sinirlar arasinda- erbil, -sohum,-misir,-kerkük....... videolarini ne yazikki izleyemiyorum.
Sizde aceba sinirlar arasinda bölümlerini kaye arkadasin ekledigi sekilde ekleyebilirmisiniz?
Simdiden cok tesekkür ederim.
Kullanıcı küçük betizi
juridicum
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Sal Tem 22, 2008 12:36

juridicum, videolari izleyememeniz cok dogal, cünkü izlenceleri yükledigimiz hesaplarimiz birbiri ardina siliniyor.
Tek yapmaniz gereken yukaridaki ilisimleri (Bölüm 1-4) indirip win-rar programi ile birlestirmek.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen kurtulus » Prş Tem 31, 2008 9:21

cok teşekür ederim iii bir arşiv oldu
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletiler: 248

İletigönderen BARHANN » Prş Eyl 18, 2008 15:03