Bazı İzlenceler ART'ye Destek Amacıyla Kaldırılacaktır

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

Bazı İzlenceler ART'ye Destek Amacıyla Kaldırılacaktır

İletigönderen Ram » Pzr Kas 01, 2009 2:46

Birkaç gün önce ana sayfada yapılan duyuruyu görmeyenler için:

DENKTAŞ'ın Gündemi, Saygı ÖZTÜRK'le Manşet, Banu AVAR'la Dünya Düzeni ve Nihat GENÇ'le Veryansın adlı izlenceler, Avrasya(ART) Televizyonu'na destek amacıyla, "ART kayıtları" CD'ler halinde satışa sunulduğunda kaldırılacaktır. Tüm GüncelMeydan.com tâkipçilerini, ART tarafından satışa sunulacak kayıtları almaya çağırıyoruz.

Ya susturacaklar, ya yaşatacaksınız!
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: Bazı İzlenceler ART'ye Destek Amacıyla Kaldırılmıştır

İletigönderen thamos » Pzr Kas 01, 2009 11:56

Tabii ki destek olacağız.
Kullanıcı küçük betizi
thamos
Üye
Üye

İletiler: 152

İletigönderen ceylanmm » Pzr Kas 01, 2009 16:03

Ram,biz avrupadakiler nasil alacagiz,CD leri.
Kullanıcı küçük betizi
ceylanmm
Üye
Üye

İletiler: 34

İletigönderen hakucan » Pzr Kas 01, 2009 16:39

Aslında destek olmak için alacak olanlar her koşulda alacağı için, ve almayacak olanlar zaten almayacağı için bu pek mantıklı bir hamle olmamış. Örneğin uydum olmadığı için Banu Avar ve Nihat Genç'in programlarını buradan indirerek izliyordum, şimdi bunların dvdlerini ara ki bulasın.. Ve DVD'leri aldıktan sonra harici harddiskteki arşivime koymak için tek tek dosya boyutunu küçültmekle uğraşacağım.. Desteklemek isteyenler doğrudan para bağışı yapsalar ve cd gibi maliyetli meselelerle uğraşılmasa daha mantıklı olmaz mıydı? İzlemek isteyenler için de kolaylık olurdu.
Böyle bilgilendirici yayınları her yerde dağıtmamız gerekirken bunun yerine izlenme ihtimallerini azaltmış oluyoruz..
Kullanıcı küçük betizi
hakucan
Üye
Üye

İletiler: 25

İletigönderen xwxwx » Pzr Kas 01, 2009 17:12

[quote="hakucan"]Aslında destek olmak için alacak olanlar her koşulda alacağı için, ve almayacak olanlar zaten almayacağı için bu pek mantıklı bir hamle olmamış. Örneğin uydum olmadığı için Banu Avar ve Nihat Genç'in programlarını buradan indirerek izliyordum, şimdi bunların dvdlerini ara ki bulasın.. Ve DVD'leri aldıktan sonra harici harddiskteki arşivime koymak için tek tek dosya boyutunu küçültmekle uğraşacağım.. Desteklemek isteyenler doğrudan para bağışı yapsalar ve cd gibi maliyetli meselelerle uğraşılmasa daha mantıklı olmaz mıydı? İzlemek isteyenler için de kolaylık olurdu.
Böyle bilgilendirici yayınları her yerde dağıtmamız gerekirken bunun yerine izlenme ihtimallerini azaltmış oluyoruz..[/quote]

Bencede Para Bağışı Yapılarak da Destek Olunabilir. Böyle Satışa Çıkacak CD'leri Veya DVD'leri Araki Bulasın.
Kullanıcı küçük betizi
xwxwx
Üye
Üye

İletiler: 17

İletigönderen Ram » Pzt Kas 02, 2009 21:20

Banu AVAR, Ulusal Kanal'da çıktığı Kent ve Yaşam izlencesinde "görüntülerin sitemizden izlenilebilir olduğunu" söyledikten sonra, ART, kayıtları CD'ler halinde sunana kadar, kaldırılan diğer izlencelerle birlikte Dünya Düzeni'de yeniden eski yerine konmuştur.

sbt-gosterimleri.html
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: Bazı İzlenceler ART'ye Destek Amacıyla Kaldırılacaktır

İletigönderen m112 » Sal Kas 03, 2009 0:17

Veryansını istiyoruz hic değilse mp3 lerini koyun telefonumuzda dinliyoruz zaten destek olmak isteyen cd leri alır .
Kullanıcı küçük betizi
m112
Üye
Üye

İletiler: 0

İletigönderen tsduf » Sal Kas 03, 2009 5:00

Nihat Gencsiz nasil edicek bilemiyorum. Hepimiz cok uzulduk, bir arkadas daha sormus gerci ama, yurtdisindan nasil bu cd'ler dvd'ler temin edilcek. Keske daha farkli bir yontem bulunabilseydi.. Zaten izleyenlerin sayisi sinirli, simdi izleme imkanimiz da iyice zorlasiyor.. Nasil olacak bilmiyorum ama hepimiz cok uzgunuz:( Nihat abi seni cok ozlicez.
Kullanıcı küçük betizi
tsduf
Üye
Üye

İletiler: 58

İletigönderen İlteriş » Sal Kas 03, 2009 5:25

Arkadaslar, izlenceler yeniden siteye konulmus durumda. Ram arkadasimizin verdigi linkte bahsettiginiz izlenceleri bulabilirsiniz.
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen adem3 » Sal Kas 03, 2009 11:18

Bu sitenin duyarlı yazarlarına ART'ye destek için bu dvd lerin satışa çıktığını duyurmak yeterli bence.
Kullanıcı küçük betizi
adem3
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen MaviKanji » Pzr Oca 17, 2010 13:52

ART'ye destek olmak gerçekten önemli ve elinden gelen herkesin içinde bulunması gereken bir hareket fakat ben bu konuda duruma biraz farklı bakıyorum ve bakılmasını istiyorum...

ART'yi seyreden kadar seyretmeyen ve dış dünyaya gözünü kapamış birçok genç var.. bu kişiler gerek facebook gerekse benzeri sitelerde siz değerli Güncel Meydan ekibinin hazırladığı videoları izleyerek uyanıyorlar belki de.. dolayısıyla bence videolar kaldırılmamalı...

ART'ye destek olmak isteyen ve buna maddi gücü olan herkes videoları izlemiş olduğu ve internette'de olduğu halde arşivinde saklamak amaçlı ve destek amaçlı CD/DVD'leri alacaktır diye düşünüyorum.

Uzun lafın kısası ART kayıtlarını bizler zaten almak isteriz önemli olan bu kayıtları ülkenin kötü gidişatından haberdar olmayan ve dolayısıyla ART (ve orada yayın yapan konuşan güzel kaliteli insanlardan) haberdar olmayan kişilere duyurmamız gerekir.

Saygılar...
Kullanıcı küçük betizi
MaviKanji
Üye
Üye

İletiler: 0

Şu dizine dön: Duyurular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x