Ben Bu Zaferi Kazanmaya Yeminliyim! / Figen ÖZEN

Ben Bu Zaferi Kazanmaya Yeminliyim! / Figen ÖZEN

İletigönderen NİLGÜN BAŞTUĞ » Pzt Şub 25, 2013 4:05

Ben Bu Zaferi Kazanmaya Yeminliyim!

Ben artık vatan toprağıyım. Bedenim vatana katıldı. Üzerimde kan renkli gelincikler, ala gözlü nergisler açtı.

Hatırladınız mı beni? Belki unutanlarınız vardır. Hatırlatayım kendimi size...

BEN ŞEHİT BEBEK...

Ak kundağının üzerindeki al kanıyla şeref madalyasını takan bebek..Nereli olduğum , nerede doğduğum önemli değil demiştim size... Sinop, Siverek, Ankara, Samsun...Ha Aydın'ın tütün tarlalarında, ha Manisa'nın üzüm bağlarında, yahut Rize'nin çay bahçelerinde veya Çukurova'nın bereketli ovalarında... Ne fark eder ki... Ben bu toprakların çocuğuyum.

Anam köyümüzdeki okulun damında dalgalanan Türk bayrağının gölgesinde ak sütüyle beslerken beni hayaller kurar, "Benim oğlum okuyacak, subay olacak." derdi.

Ama olmadı, anamın hayalleri gerçekleşmedi. Gerçekleştirmediler bu hayali.. Geldiler köyümüze.. Çakal sürüsü, aç sırtlanlar gibi.. Önce harmanlarımızı yaktılar, hayvanlarımızı sürüyüp götürdüler. Aç kodular bizi. Okulumuzu, sağlık ocağımızı yıktılar. Eğitimsiz, sağlıksız bıraktılar bizi. Gençlerimizi sürüyerek dağa götürdüler..

Bir zaman sonra daha kalabalık, daha acımasız yine geldiler. Para, yiyecek istediler köylüden. Köylü "YOK" dedi. Dövdüler, sövdüler ve öldürdüler... Anam, yüzü peçeli emmioğlu Hasso'ya yalvardı. Kıyma bebelerime diye. Kan içiciydi PKK'lı Hasso..Öz abisi şehit korucu Mustafa'nın bebelerinin, evdeşinin kanına ekmek doğradı. Ben bilemedim ne olduğunu, ona bir gülücük gönderdim. O ise yüreğime bir kurşun...

BEN ŞEHİT BEBEK...

Onlar "HALKIM" dedikleri insanların kanlarıyla beslendiler. Tüyü bitmemiş yetimlerin, sabi sübyanın, ak pürçekli nenelerin, dedelerin kan içicileridir bu eşkıya sürüsü. Ve hatta bir yakaladığı her Türk'ü işkence ederek, kazığa oturtarak tarihe kanlı harflerle geçmiş Kazıklı Voyvoda, bu doyduğu, yaşadığı toprağa ihanet eden mezhebi belirsiz bu güruhtan bile daha masumdur. Voyvoda, kimseye uşaklık yapmaz, Türk'e düşmanlığını açıkça ifade eder. Kalleşlik, ihanet, kin ve küresel efendilerine uşaklık, bu çakma Kazıklı Voyvodaların çürümüş beyinlerini teslim almıştır.

Ağabeylerim, Amcalarım, Teyze ve Ablalarım, Büyüklerim;

İzmir'in işgali sırasında Yunan askerine ve Rum ahaliye Metropolit Hrisostomos. " ...Bu uğurda ne kadar Türk kanı döküp içerseniz, o kadar sevaba girmiş olacaksınız. Ben de bir bardak Türk kanı içmekle onlara karşı olan kin ve nefretimi teskin etmiş olacağım. Bütün Azizler arkamızdadır." dediğini hatırlıyorsunuz değil mi?

Küresel çetelerin anası belli, babası şüpheli veled-i zinaları, Türk kanı içmek için dişlerini bilemektedir.

Ben artık düzleşmiş, vatanlaşmış mezarımda ayaktayım. İsyan ediyorum. Çünkü benim. Türk milletinin öz vatanında Türk milleti ve Türk milliyetçiliği ayaklar altında çiğnenmekte, aralarında futbolcu vekillerin de bulunduğu bir takım güruh Türk milletini aşağılamakta ve iktidarın defalarca "Ben başıyım." dediği devlet, bölücü başı benim ve binlerin katili Öcalan'ın önünde diz çökmektedir.

Türk Devleti, Türkler tarafından, Türkler için idare edilmemektedir!..

BEN ŞEHİT BEBEK...

Cennetten yazdım sizlere... Ellerinizden öperim.
***

"Allah aşkına bu nasıl bir kan davasıdır, bu nasıl bir kan sevdasıdır, bu nasıl vampirlik, nasıl vicdansızlıktır? Bizim terör karşısında, taviz verdiğimizi, hangi geri adımı attığımızı açıklamayan müfteridir." Başbakan Erdoğan son grup konuşmasında aynen bunları söylemiştir.

Ben namert miyim, müfteri miyim?

* Dün sizinle savaşanlar bu gün içerde... Oslo Görüşmeleri- Devletin adamı-Hakan Fidan

*Hukuku sizin için değiştirdik.- Hakan Fidan

*PKK'lıların güvenli bir bölgede yaşamasının en büyük hamisi Barzani ile ortak yol haritası kabul edilmiştir.

*Mahkemelerde Kürtçe savunmaya izin verilmiştir.

*Abdullah Öcalan'ın, yani hüküm giymiş bir teröristin, vatan haininin talepleri Anayasa Komisyonu'na getirilmiştir.

"Bu toplantı, iki tarafın değil, bizim sorumluluğumuz altında girişilen bir inisiyatiftir.Abdullah Öcalan tarafından üretilen kendi fikirleri parlamentoda yasa çıkaracakları zaman dikkate alınacaktır. Kendisinin parlamento için ürettiği fikirler dikkate alınacaktır." Oslo Görüşmeleri koorditanötör ülke temsilcisi...

Ve Öcalan'ın önerileri BDP tarafından Anayasa Komisyonu'na getirilmişse de bunun alt yapısı iktidar tarafından hazırlanmıştır.

* Öcalan başta olmak üzere, PKK militanları Türk Devleti'nin siyasi muhatabı olarak kabul edilmiştir.

* PKK ile savaşan kahraman Türk askerleri hakkında, delil üretme merkezi tarafından üretilen sahte belgelerle başlatılan soruşturma, sürek avına dönüştürülmüştür.

* "Açıkça söylemek gerekirse yenildiler, yenildikleri için de önderliğimizin yanına gidip diyalog kurma yöntemine başvurdular." 12/Şubat/2013- Murat Karayılan
Karayılan'ın bu ifadesi dahi, Türk milleti üzerinde iktidarın bir psikolojik operasyonla, çaresizlik havası yaratarak verdiği tavizin çok net bir ifadesidir. Şer cephesi zafer kazanmışların edası ile bu "ÇARE"sizliği ifade etmektedir.

* Anayasa değişikliği çin el altından iktidar/BDP ittifakı kurulmuştur. Yapılacak tüm değişiklikler Öcalan'ın talimatı doğrultusundadır.

* PKK ile uzlaşmanın sonucunda, Anayasa'dan "TÜRK" adı çıkarılacaktır.

AKP Milletvekili Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu;

1) Anayasa'dan Türk milleti kavramının çıkarılması;

2) Güneydoğu'da mahalli idarelere idarelere devredilecek yetkiler ile fiili federasyonun kurulması;

3) Düşünce ve etnisite konularında tüm temel hak ve özgürlüklerin kabul edilmesi üzerinde PKK'nın TBMM'deki siyasal uzantısı BDP ile uzlaştıklarını da ifade etmiştir.

*Bölücülerin her türlü eylemine sessiz kalınmış, üç PKK'lı kadının ölüsünün ülkeye getirilmesine, BDP/PKK militanlarının güvenlik güçlerinin yerini almasına göz yumularak, PKK'nın bir güç olduğu(!) iktidar tarafından onaylanmıştır.

*Öcalan'ın kapsama alanı genişletilmiş, yasalar çiğnenerek bir hükümlünün PKK'nın siyasi uzantısı BDP heyeti ile görüşmesi sağlanmıştır.

*Öcalan'ın bu heyetlerle gönderdiği mesajlar, açılım veya Türk'ü silme politikasının, Türkiye Cumhuriyeti'nin tasfiye planının mihenk taşı haline getirilmiştir.

*Gerek Öcalan'la yapıldığı söylenen anlaşma, gerek BDP/PKK heyetinin Karadeniz çıkartmasından, önce Samsun'a gelen ABD heyeti ile Vali'nin yaptığı gizli görüşme Türk milletinden saklanmaktadır.

*Vatan savunmasında BDP/PKK çıkartmasına karşı yurtseverlerin oluşturduğu "NAMUS CEPHESİ", iktidar tarafından "KIŞKIRTMACI" ilan edilmiştir.

*KCK'lıların çoğu serbest bırakılmıştır.

Şimdi moda, Türk kanı içmektir. Eğer vampirler gerçekten varsa, onlar PKK/BDP ittifakının içinde var olan ve onlara boyun eğenlerdir.

Şimdi soruyorum, ben müfteri ve namert miyim? Hayır, sadece gerçekleri korkmadan ifade eden ve vatan savunmasında yer alan milyonlarca neferden biriyim.

Ve bu zaferi kazanmaya da yeminliyim.

Figen ÖZEN, 23 Şubat 2013
Ben yaşayabilmek için, kesin olarak bağımsız bir ulusun evladı kalmalıyım. Bu yüzden ulusal bağımsızlık bence bir hayat sorunudur.
Ya istiklal, ya ölüm!
Kullanıcı küçük betizi
NİLGÜN BAŞTUĞ
GM Yazarları
GM Yazarları
 
İletiler: 694
Kayıt: Çrş Eki 26, 2011 12:44

Şu dizine dön: Figen ÖZEN

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x