BenQ, 65 İnç LCD'ye Hazırlanıyor

Bilim, teknoloji ve genel ağ (internet) hakkında her türlü yazıyı burada paylaşabilirsiniz. Alt bölümler şunlardır: Uzay, Küresel Isınma / Ekoloji, Bilim ve Toplum, Tutum (Ekonomi)

BenQ, 65 İnç LCD'ye Hazırlanıyor

İletigönderen ACD » Pzr Mar 04, 2007 12:37

Resim

BenQ, 65 İnç LCD'ye Hazırlanıyor

BenQ gerçekleştirmeye hazırlandığı LCD televizyon atılımı kapsamında, 65 inçlik bir LCD televizyon sunmaya hazırlanıyor. BenQ'nun LCD TV'lerdeki genişleme planlarında, Tayvan ve Çin ile birlikte hedeflediği pazarlar arasında Ortadoğu ilk sırada yer alıyor. Televizyonların bazılarının bu yılın ikinci yarısında Avrupa'da da yerini alması bekleniyor.

BenQ'nun piyasaya sunacağı yeni LCD televizyonlar arasında tam olarak HD uyumlu 37 inçlik bir model ile 46 inçlik bir diğer modelin de yer aldığı açıklandı. 37 inçlik modelin nisan, 46 inçlik modelin ise temmuz ya da ağustosta piyasada olması bekleniyor. Orta ve üst segmenti hedefleyen ürünlerle piayasada yerini almayı hedefleyen BenQ, ekran büyüklüğünü de sürekli artırmayı planlıyor.

BenQ, 19 ve 21 inç modellerini de kapsayan bir dizi LCD monitördede LED kullanma olanaklarını araştırıyor. Ancak bu ekranların kolayca kırılıyor olması, firmanın şu anda LED teknolojisini uyarlamasını engelliyor.
Mevzubahis VATAN ise gerisi TEFERRUATTIR...!
Kullanıcı küçük betizi
ACD
Üye
Üye
 
İletiler: 1137
Kayıt: Pzr Şub 18, 2007 20:58

Şu dizine dön: Bilim ve Teknoloji

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x