BİLDİRİMİZ

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

BİLDİRİMİZ

İletigönderen Ram » Cum Ara 19, 2008 14:49Biz Hesap Soracağız ve Siz Özür Dileyeceksiniz

Bizler, işlemediğimiz suçlar, yaşatmadığımız felâketler için ne olursa olsun hiç kimseden özür dilemeyeceğiz. Bizler, özür dilemeyeceğimiz gibi, asıl özür dilemesi gerekenlerden alacağımızı, vakti gelince elbette isteyeceğiz.

Bugünlerde, kökü dışarıda vakıfların güdümünde, hizmetinde ve hatta içinde, arı gibi çalışan ve örümcek gibi ağ ören, kendilereni aydın olarak tanımlayan ve sunduran, tarihî bilgilerden yoksun, Türk örf ve geleneklerini hazmedememiş kimselerin; genel ağ ortamında başlattıkları
"Ermeniler'den Özür Dileme" kampanyasına karşı çıkıyoruz, kendi özgür irademizle tepkimizi gösteriyoruz.

Yukarıda bahsi geçen kampanyanın yayılması için ve meşrulaşması amacıyla; görsel-yazılı-işitsel medya kanallarıyla çeşitli yaymacalarda bulunan edilgin destekçileri, bahsi geçen kampanyaya tepki göstermeyen yahut gösteremeyen iradesiz kümeleri ve hatta tepki gösterdiklerini iddia ederek söz konusu kampanyanın yayılmasına ve meşrulaşmasına -bilerek yahut bilmeyerek- önayak olurcasına çarpık ve eksik söylemler içinde bulunanları da, tıpkı bu özürlü kampanyayı başlatanları ve bu kampanyaya destek verenleri kınadığımız gibi sert bir dille kınıyoruz.

Bizim kınamalarımız, yalnızca söylemde kalmayacaktır. Bizim kınamalarımız, yalnızca gündemdeki imzacılarla kalmayacaktır. Özgür irademizle, Türk Milleti'ne ve Türk Devleti'ne karşı savaş açanları uyarıyoruz:
Hesap soracağız!

Yazılanlara karşı yazarak, söylenen yalanlara karşı çıkarak, çarpıklıkları düzelterek, eksiklikleri gidererek, bilgileri ve belgeleri göz önüne koyarak, hiç bozulmadan ve aynı keskinlikte, Türkiye'yi mahvetmek isteyenleri açığa çıkararak hesap soracağız. Umuyoruz, bir gün yürürlüğe girecek millî kanunlarımız çerçevesi içinde mutlaka hukuk yoluyla da hesaplaşacağız, ihanet etme hakkınızı elinizden alacağız.

Bizler; Mustafa Kemâl ATATÜRK yolunda, büyük milletimizin uğrunda ömrümüzü adayan ve adamaya çalışan bireyler olarak, siz kınadıklarımızı yutacak olan Dip Dalgası'nın bir parçasıyız.

Bütün samimiyetimizle, gelecek olan Dip Dalga'yı oluşturacak tüm unsurlara selâm ve saygılarımızı sunar, desteklerini bekleriz.


İhtiyar Gençler, Genç İhtiyarlar
Güncel Meydan | www.guncelmeydan.com

Millî Görüntü Kütüphanesi / Mustafa Kemâlci Topluluk
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Şu dizine dön: Duyurular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x