Biz Asker'in Ölü Olanını Severiz!..

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Kas 10, 2007 15:50

zuhal, bu yazdiklarina bir itirazim yok.

Ama emperyalizmin masasi PKK'nin sovuna alet olan, Türk bayragi yakmaktan sabikalilari kurban gibi görmen konusunda ayriliyoruz.

Elbette hic bir evladimiz ölmesin. Ama emperyalizmin emrindeki PKK benim askerimi pusuya düsürüp, emperyalizmin silahlari ile öldürürken bu 8 asker de bu kirli oyuna alet oluyorsa zerre kadar acimam. Kendi evladim olsa da acimam!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 16:09

Irkçısın Cansu..Eminim hoşuna gitti.Kim nereli olduğumun ne önemi var?İnsanı sevmek için kan testimi lazım?Senin kanın Kürt kanından daha mı kırmızı?Sen öldüğünde kanı kırmızı olan yere mi gideceksin?

Savaşta ölen askerlerin annelerinin hepsi şehitlikle avunmuyorlar.
Şehit erZeki Yenal Gülseren in annesi:
-Hakkımı helal etmiyorum kirli politikalarınıza şehit verdiniz oğlumu!
Kim soracak binlerce toprak altında yatan çocukların hesabını?Kimin hakkı var bunları o annelere yaşatmaya?
Bunları dile getiren anneler vatan haini mi oluyor?

Vatan hainliği bu savaşta nemalananlar onlara hesap soralım.
Niye geri döndün asker şehit olsaydın kanından biraz daha nasiplenselerdi.Biraz daha reklam yapsalardı.Sahtece şehit annelerini elini tutup malzeme olsaydı.Sonrada üç beş kuruşla diyetini ödeselerdi her ay sana .Kendileri götürseydi deveyi amuduyla
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletiler: 15

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 16:15

Bu 8 askerin savunmasında PKK ya yardım ettikleri yer almadı.Fakat biz gelmeden onları linç ettik.

En iyi asker ölü asker! öyle mi?
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Kas 10, 2007 16:19

Kiviriyorsun zuhal :twisted: Bu sitede ne irkci barinir, ne itci :twisted:

Yüzyillardir kardesce yasayan, irk din dil gözetmeyen bir milleti irkcilikla suclamak moda oldu emperyalizme hizmet eden sözde sosyalistler arasinda :twisted:

Tek millet, tek bayrak.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" sözünü anlayan her evladimiz bizim. Emperyalizmin böl, parcala, yönet politikasina hizmet etmeyen her evlat bizim.

Senin de bahsettigin üst seviyedeki kan emicilerle bizim mücadelemiz.

Hala anlamiyorsun degil mi..? Bu yasanan "cuval hadisesinden" daha onur kiricidir. psikolojik savasin bir parcasidir. Savundugunu sandigin dogrularin ile bu savasa alet oldugunun farkinda bile degilsin.

zuhal yazdı:En iyi asker ölü asker! öyle mi?

Türk-Kan yazdı:Biz askerin onurlu, serefli olanini severiz.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 16:26

Türk ten başka hiç kimseyi sevmem..Kürtler hariç diyen Cansu Hanım a ne anlam yüklemeliyiz ırkçılıktan başka.
Zırvalamak doktora ihtiyacı olmak söylenecek söz bulamadığın zaman havada kalan laflardır.

Onur ve şeref Türkan o çocukların ceplerinde silah olarak durmuyordu ki çıkarıp sıksınlar kendilerine?
Ya da ölümle yüz yüze kaldıklarında onur ve şeref imdatlarına yetişmedi?
Nasıl bir seçenek sunuyordun onlara?
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen |Cansu| » Cmt Kas 10, 2007 16:29

zuhal, ooo işte böyle devam devam senin ve senin gibiler gözünde vatan sevgisi ırkçılık oluyo hemende iki lafta vurdun damgayı.bnede sana vuram sende pkk yandaşısın amacın burda ortalığı karıştırmak :twisted: :twisted: çok yaralısın yaran kurtlanmışş biz evla ölsün insan ölsün istemeyiz ama çıkıpta benm kardeşime kurşun sıkarsa bende ona sıkarım çocukmuş insanmış bakmam :!: :!:

Türk ten başka hiç kimseyi sevmem..Kürtler hariç diyen Cansu Hanım a ne anlam yüklemeliyiz ırkçılıktan başka.
Zırvalamak doktora ihtiyacı olmak söylenecek söz bulamadığın zaman havada kalan laflardır.

sevmiyorummmmmmmmmm kimsede bizi sevmiyoo bizi sevmeyeni ben hiç sevmem Türkten başka Müslümandan başka kimseye dost demem sevmem vermemiş bana Allah o bolluğu anladınmı yalakalıkla işim olmaz ....ırkçılığı bi araştır öle gel
Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.”
“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletiler: 2689

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Kas 10, 2007 16:35

zuhal, senin anladiginin tersine |Cansu| Türk-Kürt ayirimi yapmiyor, onun icin de "Tek Millet" olgusu gecerli... o Türkü, Kürdü ayirmiyor düsüncesinde, tek görüyor...

kastettigi, özerklikten, ayri bayraktan bahseden "kürtcülerdir" :twisted:

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 16:36

Cansu neden ağzında hep ölüm var?Neden yakıştırıyorsun ?

Biraz da sevmeyi konuşsan.İçindeki ölümü gidip kimsenin görmediği bir yere kussan.Bir daha da mideni ölümle bozmasan?Eminim hayata daha güzel bakabilirsin.
Avantardaki çocuğu görüyormusun?Ölümün çirkinliğini?Kimseye yakışmayacak kadar rezilliğini?

Yaşamayı savunmak PKK lı olmak değildir?

Savaşın sorumlusu ölen askerler ya da gelen askerler değildir.
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen |Cansu| » Cmt Kas 10, 2007 16:43

zuhal, ey Allahın kulu sen neden ölmekten bu kadar korkarsın söylesene :!: benim demek istediğim öle yada böle öleceksin zaten başına gelecek .ben köpek gibi başkalarının kapısını beklemektense onunkapısında bir lokma bekleyerek ölmektense şereflice kendi kapımda ölürüm daha iyi .

sen ise amacın dünya kardeş olsun ölümler kursundan olmasın.kaderi bilirmisin inanırmısın.he şimdide yok bu ırkçı değil hacı hoca damgası vurmazsan eğer :twisted: :twisted: .

gözünü iyice aç ve bak ölen bizim çocuklarımız hep .bizde bitsin istiyoruz benm 19 yaşında kardeşim var easkere gidecek şimdiden duaya başladım insan gini yaşamak istiyosan düşmanını bileceksin sünya batana kadar herkesin düşmanı var bizim düşmanlarımızda Türküm ben demeyen herkestir :twisted: :twisted:
Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.”
“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 16:51

Düşmanını iyi bil Cansu!
Oynayan kim?
Oynatan kim?
Roller kimde?
Senaryoyu kim yazdı?Ne zaman yazdı?
Bu filim ne zaman bitecek?
Ölen çocuklar bu filimin hasılatını artırıyorlar sadece.Parayı kim paylaşıyor?
Seyirciler niye birbirine düşüyor?
Sinema sahibi eminim çok memnun
Kardeşinin sağ salim gelmesini dilerim.
Ölmekten korkmuyoruz ne zaman geleceğinide bilmiyoruz
Ama yaşarken de insanca yaşamak istiyoruz ve kardeşçe
Hepimize yetecek kadar toprak var.
Birbirimizi anlayıp sevelim yeter

ÇOK fazla sevgi lafı ediyorum .Kadınların yapısında var.Yakışıyor bence ölümden daha fazla
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen |Cansu| » Cmt Kas 10, 2007 17:18

zuhal yazdı:Düşmanını iyi bil Cansu!
Benim düşmanım ben Müslümanım ben Türküm demeyen herkes
Oynayan kim?
Oynatan kim?
Roller kimde?
Senaryoyu kim yazdı?Ne zaman yazdı?
Bu filim ne zaman bitecek?
Benim Askerimi benm toprağımı benm vatanımı rahat bıraktıkları an bu flim biter
Ölen çocuklar bu filimin hasılatını artırıyorlar sadece.Parayı kim paylaşıyor?
onlar ölürken vatanını düşünüyo .onlar şehit olunca kanın durmayacağını daha çok şehitler verileceğini biliyo.düşün çanakkale zaferini. eğer askerlerimiz ozaman ben ölünce kan durmaz die düşünüp teslim olsaydı ben şimdi göğsümü gere gere Türküm diye ortalarda dolaşamazdımm .
Seyirciler niye birbirine düşüyor?
Sinema sahibi eminim çok memnun
Kardeşinin sağ salim gelmesini dilerim.
Ölmekten korkmuyoruz ne zaman geleceğinide bilmiyoruz
Ama yaşarken de insanca yaşamak istiyoruz ve kardeşçe
ozaman üzgünüm ama bişeyleri feda etmek zorundasın ne yazıkki bu bizim canlarımızda olsa öyle.sen çıkıp askerler kurşun atmasın kardeşçe çözülsün dersen Türkiyenin yarısı kürdistanmıdır nedir bi adla bölünecek.
Hepimize yetecek kadar toprak var.
Benim toprağımda yokkk ! ne hakla böyle dersin .Bu toprak şehit kanlarıyla sulandıı.kimsede alamaz işte almaya kalkarsa herzaman bi şehit vardır karşılarında.esirlik senin için çok hoş olsa gerek
Birbirimizi anlayıp sevelim yeter

ÇOK fazla sevgi lafı ediyorum .Kadınların yapısında var.Yakışıyor bence ölümden daha fazla

Yaşamayı savunmak PKK lı olmak değildir?
zuhal ülkemi insanımı savunmakta inan bana ırkçılık değil !
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 18:10

Ülkenin insanının içinde Kürtlerinde Ermenilerinde Adıgellerinde...olduğunu unutma.
Hain sadece Kürtler dağil içimizde o kadar çok ki
PKK görünen buz dağının bir parçası biz onu görüp ona çarpıyoruz.Esas dağ bu ülkeyi emperyalistlerle sömüren mutlu azınlık.
Benim kardeşim o mutlu azınlığın rahatı için şehit olmasın varsın bana vatanhaini desinler.,

Hepimize yetecek kadar toprak var derken bölmeyi kastetmedim.Şimdi gizli gizli topraklarımızı satıyorlar ing. isr.Ege kıyılarında kendi halkımız finlandiyalıların hizmetçisi olmuş.Ama bizim gözümüz başka tarafta aman Kürtler gelmesin aman Kürtlere satmayalım.Eee o zaman avrupalılara niye satıyoruz.Onların parası birlikte yaşadığımız Kürtlerden daha mı kıymetli?
Birbirimize değer verirsek anlamaya çalışırsak elin Avrupalısı gelip burda işbirlikçileriyle bizi kullanamaz.
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen Panzehir » Cmt Kas 10, 2007 18:30

Bir yazı için başlık atmak yazının içeriğinden daha önemlidir. Yazının sahibi de yanar döner misali bir başlık atmış - ki her iki tarafın da okumasını, yazdıkları ile cebelleşmesini sağlamak için. -

"Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. " şeklinde bir tabir vardır. Rehin olan askerlerden 6'sının DTP Gençlik Kolları'na üye olduğu hakkında bir söylenti var. Hatta bunlardan Ramazan Yüce'nin askere gitmeden önce Türk bayrağını yakmaktan veya yakmaya çalışmaktan ötürü cezası var, tutuklandığı söylenmekte. Rehin askerlerin PKK'lıların ağzından ropörtaj yapmaları da işin ayrı ve düşündürücü bir boyutu. Önceleri bunun psikolojik bir durumdan ötürü olduğunu sanıyordum ama sonrasında hakkında çıkan iddialardan ötürü tavrım biraz daha değişti. Eğer gerçekten öyleyse, şehit olan askerlerden ötürü yatacak yerleri yok. Ayrıca; eğer bu gerçek ise ( yani, bahsi geçen askerlerin bu gençlik kollarına üye olduğu gerçek ise ) nasıl oldu da askere alındılar? TSK bunu nasıl yaptı? Habersiz olması mümkün mü? TSK içerisindeki hainler kimler? Bunları da sorgulamak lâzım. Hiçbir kurum sütten çıkmış ak kaşıklardan oluşmaz.

İhtimaller doğrultusundadır bu yorumum..

Bir tarafta, rehin olup, PKK itlerinin ağzından konuşan askerler.

Bir tarafta, " Ya teslim olursun ya da ölürsün!" tehditine karşılık, "Sen Türk askerinin teslim olduğunu ne zaman gördün, şerefsiz!" diyerek cevap veren Komando Uzman Çavuş Sadık Atılmış...

Kafasından vurulan ve ayağından yaralanan Komando Uzman Çavuş Sadık Atılmı, saldırıdan sonra helikopterle Hakkari Dağ Komando Tugayı içerisindeki 30 yataklı seyyar cerrahi hastanesine getirildi. Şehit olma pahasına PKK’lı teröriste teslim olmayan Sadık Atılmış, Azrail’e de teslim olmadı.

Allah, Türkiye Cumhuriyeti'ni hem içimizdeki hem dışımızdaki hainlerden korusun.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen zuhal » Cmt Kas 10, 2007 19:12

Hiç bir kurum tabu değildir Mehmet Bey.,
Yıllardır süren bu savaşın tüm yükünü emekçi insanların çocuklarının canımı ödeyecek?
Bu yitip giden canların halka çektirilen acıların sorumluları olmayacak mı?

Şimdi emekli generaller günah çıkarıyor.
Biz güneydoğuda yanlış politika izledik.İnsanlara işkenceler yaptık dağlara kaçırdık.
Eee demezler mi adama sorumlusun sensin o zaman öde hadi?
Fakat onlar tabu dokunulmaz
Kullanıcı küçük betizi
zuhal
Üye
Üye

İletigönderen |Cansu| » Cmt Kas 10, 2007 19:18

Ülkenin insanının içinde Kürtlerinde Ermenilerinde Adıgellerinde...olduğunu unutma.
Hain sadece Kürtler dağil içimizde o kadar çok ki
PKK görünen buz dağının bir parçası biz onu görüp ona çarpıyoruz.Esas dağ bu ülkeyi emperyalistlerle sömüren mutlu azınlık.
Benim kardeşim o mutlu azınlığın rahatı için şehit olmasın varsın bana vatanhaini desinler.,

Sende onlarınrın bir zaman bize kurşun sıktığını unutma !ben kürtler hain demedim yorumlarımı iyi oku.pkk değil dağ tepe bile olamaz.sadece başımızdaki bazı geriler planlı çalışma yapıp yok edemediği bir sürü.bende şimdi üzüldüm yazık kimler için şehit oluyolar çok yazık...

Hepimize yetecek kadar toprak var derken bölmeyi kastetmedim.Şimdi gizli gizli topraklarımızı satıyorlar ing. isr.Ege kıyılarında kendi halkımız finlandiyalıların hizmetçisi olmuş.Ama bizim gözümüz başka tarafta aman Kürtler gelmesin aman Kürtlere satmayalım.Eee o zaman avrupalılara niye satıyoruz.Onların parası birlikte yaşadığımız Kürtlerden daha mı kıymetli?
Birbirimize değer verirsek anlamaya çalışırsak elin Avrupalısı gelip burda işbirlikçileriyle bizi kullanamaz

buda bizi parçalıyo .şimdi benm yorumlarımı tekrar oku ben sadece kürtleri kasdetmedim ki ben kürtleri hiç kasdetmedim asıl bölücü hainler ermeni yahudiler kürtler çok azdır kandırılıyolar devlet kurucazözgür olucaksınız die :twisted: :twisted:
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Gazete Köşe Yazarları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk