Böyle Düğün Görülmedi!

Genel & Güncel Konular

Böyle Düğün Görülmedi!

İletigönderen AlicanKidd » Sal Mar 13, 2007 10:20

Çok sevdiği nişanlısı aniden ölünce cenazesiyle evlendi

Hindistan’da, çok sevdiği nişanlısı aniden ölen kadın nişanlısının cenazesiyle "evlendi." Gucarat eyaletine bağlı Anand şehrinde yaşayan Tulsi Devipujak adlı 22 yaşındaki kadın, evlenmeden önce nişanlısının cenazesinin yakılmasına izin vermedi.
Yakılma işleminden önce gelinlik giyerek ölmüş nişanlısıyla "evlenen" kadın, birkaç dakika sonra da bir "dul" olarak yas kıyafetleri giydi.
Törene katılanlar, cenaze yakılmadan önce düğün şarkıları söylerlerken, ailesi, Hindu geleneklerine göre kızlarına çeyizini verdi.
Kullanıcı küçük betizi
AlicanKidd
Üye
Üye

İletiler: 290

İletigönderen |Kuralsız| » Sal Mar 13, 2007 11:37

Sevginin Yüceliğine bir örnek... helal olsun...

haber için tşk.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen iso » Sal Mar 13, 2007 13:11

Miras falan isi yoksa helal olsun valla :wink:
ResimResim
Kullanıcı küçük betizi
iso
Üye
Üye

İletiler: 434

İletigönderen Türk-Kan » Sal Mar 13, 2007 17:33

AlicanKidd, bu hintliler cok garip yahu.. gecenlerde birisi de bir "keci" ile evlenmisti yanlis hatirlamiyorsam. :?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Sal Mar 13, 2007 17:57

Türk-Kan, bir de kobrayla evlenen vardı. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Nihan » Çrş Mar 14, 2007 10:03

Manyak mı ararsın dünyada? Buyrun buradan yakın, saçma sapan olaylar. Kız herhalde ailesinden çeyizini almak için böyle bir yola başvurmuştur. Nerede olursa olsun nikah akdinde iki tarafın da rızası şarttır. Ölen kişinin rızası nasıl alınmış? Yoksa vasiyetinde mi belirtmiş. Evlenmeden ölürsem beni yakmadan önce nişanlımla nikahımı kıyın mı demiş? :kikirik:
[img]http://img340.imageshack.us/img340/5780/nihanimza1kx5.jpg[/img]
Artık beklemiyorum.
Açık bir kapı gördüm.
Şimdi sevgi şehrindeyim.
Boşuna beklemişim.
Kullanıcı küçük betizi
Nihan
Üye
Üye

İletiler: 832

İletigönderen Sema » Çrş Mar 14, 2007 10:31

Efsane_38 yazdı:Sevginin Yüceliğine bir örnek... helal olsun...

haber için tşk.

Miras veya ceyiz için evlendiğini hiç sanmıyorum.. Gerçekten bu sevginin yüceliği diye düşünüyorum..

Haber için sağol
Bizi öldürmedikçe bizim kafamızdaki cereyanı boğmadıkça, başladığımız inkılap ve ilerleme bir an bile durmayacaktır....
Kullanıcı küçük betizi
Sema
Üye
Üye

İletiler: 710

İletigönderen ZORhanim » Çrş Mar 14, 2007 12:39

AlicanKidd tsklerr ilginc ve sevmek.............
byn DReJEmooooooooo

!!†u†uGuM €£I ŧ£Å bI®ÅkMÅM, bI®Åk†iGiM €£Id€ ŧ£Å bI®DÅHÅ †U†MÅM!!

PReNS :artis:
Kullanıcı küçük betizi
ZORhanim
Üye
Üye

İletiler: 72

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x