Bu Seçimlerde Oyum AKP'ye

Bu Seçimlerde Oyum AKP'ye

İletigönderen Emre Öveç » Çrş Ara 28, 2011 2:42

Resim
Memlekette herşey çok normal.
Cari açığın tavan yaptığı tamamen yalan.
Ekonomimiz ilk on da Allah'a bin şükür.
Emekli'nin geçim derdin de olduğu, işçi'nin açlık sınırının altında yaşadığı hep hayal ürünü.
Asıl karnı aç olan ve geçinemeyen benim vekillerim mesela.
Ülkemizde terör falan da yok.
Son on yılda artı hikayelerine de sakın inanmayın.
Başbakanımızın bir taşeron olduğu sözleri mi, hep bu Amerikancıların işi.
Oysa Başbakan tam bir emperyalist düşmanı.
Bakın demeçlerine, yalan mı diyecek koskoca başbakan.
Libya, Libyalılarındır.
Peki ya Türkiye dediğinizi duyuyorum.
Türk, Arapsız ve Kürtsüz olmaz bunu da sakın unutmayın.
Ama Libya, Libyalılarındır.
Suriye konusunda Hillary Clinton'ın Arap Birliği ve bize görev verdiği falan da yalan.
Türkiye, büyük bir devlet taşeronluk asla yapmaz.
Türkiye'de memur maaşını aşan vergiler, faturalar da yok.
Borç içindeki Yunandan iki kat daha az emekli maaşı aldığımızda yalan.
Deprem vergilerin yol olduğu, G.A.P'ın yıllardır bitmediği, kamu'nun bir bir özelleştirildiği, bir kişinin tutukluluk süresinin 10 yıl olduğu, davaların yıllarca sürdüğü, meclis suç işleyen vekillerle dolu olmasına rağmen bunların yargılanamadığı, insanların fişlendiği, öğrencilerin dayak yediği, gazetecilerin tutuklandığı, basılmayan kitapların toplatıldığı, dünya üzerinde en fazla tutuklu örgüt üyesinin Türkiye'de olduğu, televizyonda herşeyin sansürlendiği, basının özgür olmadığı YALAN !

Ben milletimden utanır oldum.
Türk bu değil.Benim bildiğim Türk böyle olamaz.
Bize öğretilen Türk esirlik kabul etmeyen bir milletti.
Mete Han'ından, Mustafa Kemal Atatürk'üne kadar.
Şimdi diyorum ki bu millete müstahaktır böylesi oyum AKP'ye !
Ama Martin Niemöller'in şu sözü herkese ders olmalı ;

'' Naziler önce Komünistler için geldiler, bir şey demedim çünkü Komünist değildim.Sonra Yahudiler için geldiler ve bir şey demedim çünkü Yahudi değildim. sonra sendikacılar için geldiler ve bir şey demedim çünkü sendikacı değildim.Sonra Katolikler için geldiler ve bir şey demedim çünkü Katolik değildim.Ve sonra benim için geldiklerinde ise çevremde benim için bir şeyler diyecek kimse kalmamıştı. ''
Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı. '' Mustafa Kemal Atatürk ''
Kullanıcı küçük betizi
Emre Öveç
Üye
Üye

İletiler: 2

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x