Celal ile Ceren rekora koşuyor..

Celal ile Ceren rekora koşuyor..

İletigönderen hdfilmizlebirnet » Prş Şub 07, 2013 2:22

Resim

Duymayan görmeyen kaldı mı bilmem ama Şahan Gökbakar'ın yenifilminden bahsediyorum. Senaristliğini kendisinin, yönetmenligini ise kardeşi Togan Gökbakarın yaptığı, başrölünü ise Ezgi Mola ile paylaştığı romentik komedi filmi. Öncelikle kimler gitmemeli: Yaş sınırı 15- fazla değil mi derseniz? Bence değil,Recep İvedik serisinden hatir-yacağınız gibi o kaba saba konuşmalar her çocuğun ağzinda sakız olmuştu artı görmesini istemeyeceğiniz birkaç sahne Celal ile ceren full izleolabilir...

Şimdi gelelim kimler gitsine: Vize/Final sınav stresi atmak isteyenler, (hatta üniversite öğrencileri için vizyona giriş tarihinin özellikle seçildiğini düşünüyorum) uzun süreli bir ilişki yaşayıp hala sonu ne olur bilemeyenler,sevgilisinin öküzlüğünden şikayet edenler vee tabii ki aslında gülmek eğlenmek isteyen herkes Hükümet Kadın full izle...

Konusu şudur ki; Celal ile Ceren uzun süredir mutlu bir ilişki yaşarlar ve bir gün Celal, Ceren'den habersiz arkadaşının bekarlığa partisine gider.Bunu öğrene Ceren, kesin olarak ayrılma kararı ve intikam ister. Bunun sonucunda yaşanan komik olaylar. Ben gece 23:00seansına ancak bilet bulunca oldukça samimi bir ortam da izledim.

ilk 2dakikasinda güzel bir şarkı ve bir çiftin aynı evde yaşadığı romantizmle başladı film ne oluyor hani Moskova’nın Şifresi Temel full izle gülecektik derken fazla bekletmediler sağolsular kahkaha komasına girenler bile oldu salonda. Gerçekten ilk yarı nasıl bitti hatirlamıyorum hatırladığım arada perdedekireklaıi kimsenin izlemeyip birbirlerine aynı espiriler yapmalarıydı.İlk yarı için sakalsız Recep İvedik demek yanlış olmaz ve Ezgi Mola gerçekten rolün hakkını vermiş eğlenerek Ceren olmuş. hd film izle
Kullanıcı küçük betizi
hdfilmizlebirnet
Üye
Üye

İletiler: 1

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x