Ceviz Kabuğu - 18 / 01 / 08 - Halûk TARCAN

Gazeteci-yazar Hûlki Cevizoğlu; birbirinden seçkin konuklarıyla soruyor, sorguluyor, anlatıyor...

İletigönderen Fuzulee » Çrş Oca 30, 2008 12:55

Google vidyodan nasıl indiriyorsunuz?
"DÜN" tecrübedir, öğren."YARIN" tahmindir, planla."BUGÜN" fırsattır, kullan.
Kullanıcı küçük betizi
Fuzulee
Üye
Üye

İletiler: 25

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 30, 2008 13:08

TurkGladio, google video'nun azizligi tutuyor bazen, yüklenen videolari kesiyor (bu bölümde de oldugu gibi) 3 saat kadar eksik google video'daki kesit. yeniden yüklenecektir (gerci en az 5-6 kez yükledim ama devamli ayni hata olusuyor :?)

Fuzulee, google video'ya genellikle yüklüyoruz biz. Indirme adresi rapid'den :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen TurkGladio » Çrş Oca 30, 2008 18:29

[quote="Türk-Kan"]TurkGladio, google video'nun azizligi tutuyor bazen, yüklenen videolari kesiyor (bu bölümde de oldugu gibi) 3 saat kadar eksik google video'daki kesit. yeniden yüklenecektir (gerci en az 5-6 kez yükledim ama devamli ayni hata olusuyor :?)

Valla Türk-Kan kardeşim ben google videodan 2 saat 24 dakika 30 saniye olarak görünüyor. Ben indirirken sorun yaşamadım ama sizler tabi yüklerken çok sorun yaşıyorsunuzdur hak veriyorum.
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletiler: 168

İletigönderen Ram » Çrş Oca 30, 2008 18:33

TurkGladio, 134 dk. 25 sn. eksik indirmişsin.

Süre: 318 dk. 55 sn.
Senin indirdiğinin süresi: 184 dk. 30 sn.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Fuzulee » Çrş Oca 30, 2008 20:48

Türk-Kan yazdı:TurkGladio, google video'nun azizligi tutuyor bazen, yüklenen videolari kesiyor (bu bölümde de oldugu gibi) 3 saat kadar eksik google video'daki kesit. yeniden yüklenecektir (gerci en az 5-6 kez yükledim ama devamli ayni hata olusuyor :?)

Fuzulee, google video'ya genellikle yüklüyoruz biz. Indirme adresi rapid'den :)

Onu biliyorumda, bir arkadaş ben google'den indiriyorum dedi ona cevaben sordum nasıl indiriyosunuz diye, ayrıca bende daha önce google vidyodan indiriyordum, download tuşu vardı vidyoların yanında ama şimdi yok.
"DÜN" tecrübedir, öğren."YARIN" tahmindir, planla."BUGÜN" fırsattır, kullan.
Kullanıcı küçük betizi
Fuzulee
Üye
Üye

İletiler: 25

İletigönderen TurkGladio » Prş Oca 31, 2008 2:19

Ram yazdı:TurkGladio, 134 dk. 25 sn. eksik indirmişsin.

Süre: 318 dk. 55 sn.
Senin indirdiğinin süresi: 184 dk. 30 sn.

Haklıymışsın Ram sonuna baktım normal şekilde bitmiyor. Yani tüm değil video. Peki bu tarz videoları daha fazla sıkıştırma imkanı yok mu? mp4 formatında falan sıkıştırılamaz mı ? Yada daha farklı sıkıştırılamaz mı? Hem sizin içinde daha iyi olur. Bu tarz çok uzun videolarda sanırım ses daha ön planda, video az daha görüntüden ödün verse daha az mb olmaz mı?
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletigönderen h_demir » Cmt Şub 02, 2008 12:36

paylaşım için sonsuz teşekkürler, zira çok geç saatte olduğu için tamamını seyredememiştim ve söylediğiniz gibi çok önemli bir bölümdü bu tekrar teşekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
h_demir
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Şub 06, 2008 8:31

Tek parca video eklenmistir. Ve insallah google video derdinden kurtulmus bulunmaktayiz :mrgreen: Keyifli izlemeler herkese :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen TurkGladio » Pzt Mar 31, 2008 1:24

Viddler sitesindeki video tamamı mı?
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Mar 31, 2008 1:44

TurkGladio, son 40 dakikasi eksik. Viddler 4 saat 39 dakika 37 saniye'nin üzerine cikmiyor :kizgin:

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen TurkGladio » Pzt Mar 31, 2008 2:31

Ya en azından internet cafeden viddlerden indireyim demiştim ama :( :( :(
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Nis 20, 2008 20:04

Izleme adresi yenilenmistir. (Görüntü süresi tamdir)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen receylan » Cum May 23, 2008 22:44

sağolun genç kardeşlerim...arşivim için katkınız büyük...saygı ve sevgiyle...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen TurkGladio » Pzt Ağu 04, 2008 23:01

tekrar video sitesine yüklenme imkanı var mı ? :(
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Prş Ağu 07, 2008 5:06

Izleme adresleri 6 parca halinde eklenmistir (google video'nun azizligi üzerinde, yüklemeler isleme sokulmadan reddediliyor).
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Ceviz Kabuğu

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x