Ceviz Kabuğu - 4 Eylül 09 / Açılımlar

Gazeteci-yazar Hûlki Cevizoğlu; birbirinden seçkin konuklarıyla soruyor, sorguluyor, anlatıyor...

Ceviz Kabuğu - 4 Eylül 09 / Açılımlar

İletigönderen Ram » Sal Eyl 15, 2009 22:44

Gazeteci-Yazar Hûlki Cevizoğlu; birbirinden seçkin konuklarıyla soruyor, sorguluyor, anlatıyor...

KÜRT VE ERMENİ AÇILIMLARI...

Ceviz Kabuğu, iki aylık tatil döneminden sonra yeni yayın dönemine başlıyor.

Türkiye’nin önündeki birikmiş sorunlar, politik manevralar, yalanlar ve gerçekler bir bir ekrana geliyor...

Hulki Cevizoğlu, yeni yayın döneminin ilk programında; ne olduğu belli olmayan sözde “Kürt açılımı” ve nerede-nasıl imzalandığı belli olmayan “Ermenistan protokolü”nü masaya yatırıyor.

Konuk: Tiyatrocu/Yapımcı - Levent KIRCA, Dumlupınar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi / Doç. Dr. - Ergün Yıldırım, DP Şanlıurfa İl Başkanı - Muhmatu Cevheri, Yeniçağ Gazetesi Yazarı / Prof. Dr. - Özcan Yeniçeri

Resim

İZLE

Kısım I

Kısım II

Kısım III

İM
guncelmeydan

• İmi (şifreyi) girerken, kopyalayapıştır yapmadan elden giriniz.
  • Görüntü, imi girdikten sonra oynamıyorsa, sayfayı yenileyiniz/tüm parçaları doğru indirdiğinizden emin olun.

GÖRÜNTÜYÜ İNDİR

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV
Parça V
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: Ceviz Kabuğu - 4 Eylül 09 / Açılımlar

İletigönderen kush » Çrş Eyl 16, 2009 3:26

tesekkürler
kalbinizdeki vatan ve bayrak sevgisine selamım olsun!

ya istiklal ya ölüm!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!
K. ATATÜRK 20 Ekim 1927
Kullanıcı küçük betizi
kush
Üye
Üye

İletiler: 905

İletigönderen İlteriş » Çrş Eyl 16, 2009 8:28

Sayin Ozcan Yeniceri kendini istedigi sekilde ifade edemiyor. Bir de diger konusmacilarin sozlerini kesmesi cok yanlis. Siran gelir oyle bir cevap verirsin ki, karsindakini afallatirsin. Karsindaki seni SIG olmakla itham ederse, ona cevabin "HAYIR ULAN BEN SIG DEGILIM" olamaz! Yuksek bir kulturle, yuksek bir irfanla ve bilgiyle cevap verirsin.

Bu programda en cok Hulki Cevizoglu ve Levent Kirca ikilisini begendim.

Levent Kirca beni cok sasirtiyor. Yurtsever sanatcimizi tebrik ediyorum. Iyi ki var boyle sanatcilar.
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen bozkurtlar diyari » Çrş Eyl 16, 2009 12:43

RAM Helalin var !
Ellerine saglik bunun bir bölümüne bakamamistim.
Tesekkürler...
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen ulusalcı » Çrş Eyl 16, 2009 18:03

Tesekkürler
Kullanıcı küçük betizi
ulusalcı
Üye
Üye

İletiler: 93

İletigönderen bozkurtlar diyari » Prş Eyl 17, 2009 20:55

Ram ceviz kabugu bir süre sonra kapaniyor.
Bi bakarsan sevinirim ben anlayamadim...
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen Ram » Prş Eyl 17, 2009 21:19

Nasıl kapanıyor, anlayamadım. Eğer bir yerde takılıp kalıyorsa sayfayı yenileyip kaldığın yerden devam edebilirsin.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Sonturk » Prş Eyl 17, 2009 21:57

Ram,

bende de ayni sey oluyor, 72 dk baktiniz , 50 dakika sonra geri geliniz yaziyor. arka arka baka suresi kisitli nedense.
Turk,strong, stark,..., bir tesaduf mu?
Kullanıcı küçük betizi
Sonturk
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen Ram » Prş Eyl 17, 2009 23:26

Evet, o kısıtlama MegaVideo'da var. Modem kapatılıpp açılarak sorun çözülebilir.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen alamancı » Prş Eyl 17, 2009 23:58

programa katilan taraf gazetecisi ne kadar saçma bilmis bilmis konusuyor. efendim 25 yilda bitiremedigi için türk askeri PKKya yenilmis imis. devlet olarak kriminallerle mafyalarla sürekli mücadele edersin ve hiçbir zaman da bitiremezsin. o zaman kriminaller ve mafya da bizim polisimizi yendimi diyecegiz mücadeleye hukuka falan bos mu verecegiz? adama mecliste parti içinde demokrasi varmi diye soruyorsun hiç orali olmuyor sonrada askerin ve hukukun temizlenmesinden söz ediyor. tesadüfe bak sen cia ajani veya fetos müriti olsa hesaplar bu kadar uyusabilir.
Kullanıcı küçük betizi
alamancı
Üye
Üye

İletiler: 241

Şu dizine dön: Ceviz Kabuğu

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x