Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum

Aydıncıkların özürlü kampanyasına karşı bir kampanya ve verdiğimiz tepkiler!

Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum

İletigönderen Ram » Cmt Ara 20, 2008 0:11

Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum...

İzlencenin konusu "Özürlü Kampanya ve Tepkiler"

Yavuz BİNGÖL adlı sanatçı, yazık ki cehaletini gözler önüne seriyor ve çarpık-yanlış-eksik söylemlerde bulunuyor. Bu mühim değil, birkaç kitap okur dünya görüşü değişir. Asıl mühim olan şu ki; Cevizoğlu dâhil kimse doğru düzgün bir cevap veremiyor, hatta biraz daha ileri gidersek cevap dahi veremiyor. Hepsi birden kavga edip duruyor. A diyene G örneğini veriliyor, Z sorusuna Ç cevabı geliyor.

Bu vesile ile HABLEMİTOĞLU'nu anıyor, Mustafa YILDIRIM'ın yerine de dövünüyorum.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen talat pasa 1 » Cmt Ara 20, 2008 0:27

Sayin Ran
Aynen Katiliyorum senin kaygilarina.
Dün kanal d ve ATv de ayni konular islendi.
Malesef Bu kanallardada Devsirme insanlar nutuk atiyordu .
Cünkü meydan bos-
Nedense hic bir kanalda Talat Pasa komitesinin Kuruculari yok Zaten önde gelenler sözde Ergenekon davasindan icerdeler.
Not.2005 de lozan 2005 eylemi yapan hic bir aydin Purogramlarina cikaramiyorlar.)
Önce Vatan
Kullanıcı küçük betizi
talat pasa 1
Üye
Üye

İletiler: 340

İletigönderen Projecteur » Cmt Ara 20, 2008 0:43

Henuz Cevizkabugu'nu izlemedim. Siteden izleyecegim umarim. Yalniz Persembe geceki 32. Gun'de konu ele alinirken aynen ben de dovundum! Her ne kadar Elekdag ve Bolukbasi duzgun tarzlarini koruyarak konuyu anlatmaya calistiysalar da karsi gorus o kadar cahilce ve sacma sapan yaklasiyorlardi ki konuya (ben yaptim oldu, ne var yani icimden ozur dilemek geliyorsa gibi ! ) hicbir yerinden tutulur yani yoktu konunun. Iste bu ulkemizin icler acisi durumu. Cahiller ordusu, konulari agzimiza yuzumuze bulastirarak herkesten ve herseyden once kendi kendimize zarar vermeyi beceriyoruz! Konuyu bilenler de arkadasimizin soyledigi gibi konusturulmuyor, susturulmaya calisiliyor! Hic mi tarih okumuyor bu insanlar? Hic mi birsey bilmiyor? Ve en onemlisi de hic mi vicdan kalmadi kimselerde???
Kullanıcı küçük betizi
Projecteur
Üye
Üye

İletiler: 60

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cmt Ara 20, 2008 0:50

Sevgili RAM !!!
Programi bende izliyorum.
Bence birakalim kimin eteginde tas varsa döksünler.
Bizde bu arada kimin dost kimin düsman oldugunu anlayayil.
Sevgili YUSUF HALACOGLU telefonla katilip görüslerini belirtmesini istiyorum.
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen maydonos » Cmt Ara 20, 2008 1:56

henuz izlemek olanakli olmadi coktandir bunu yazmak istiyordum..yok soyle sanli osmanli tarihi boyle bilmem ne? oncelikle osmanli doneminde turklere azinliklar ve osmanli ailesi tarafindan yapilan soykirimin hesabinin verilmesini istiyorum.poposu olan bir tarihci benim 300 yil onceki dedemin adini soylesin neden bizim yani biz turklerin gecmisi yok..onun hesabini versin bu osmanli cocuklari once..asil soykirim bize yani turklere uygulandi.turk demek osmanli demek degildir.osmanli ailesi asil biz turklere oncelikle bunun hesabini vermelidir.nerede biz turklerin nufus kayitlari????????bu arada en kisa zamanda cevizkabugunu izlememiz dilegiyle...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Aziz Çalışkan » Cmt Ara 20, 2008 2:07

Çok Güzel analiz etmişsiniz.Sıkıldım, bıraktım.Siz hala izliyormusunuz?
Kullanıcı küçük betizi
Aziz Çalışkan
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen Ram » Cmt Ara 20, 2008 2:16

talat pasa 1, evet haklısın. Bir de izlencede ne tarihçi var, ne açık toplum uzmanı var, ne de tartışma yeteneği kuvvetli biri var.

Projecteur, Elekdağ geçen günlerde HaberTürk'deki izlencede beni çıldırttı. Karşısındakinin kim, amacının ne olduğunu bilmeden konuşup duruyor. Evvelâ düşmanını tanıyacaksın.

Şimdi de kendini bir sivil(!) olarak tanımlayan bir Ermeni vatandaşı (Maral TAŞCİYAN), yine bir sivil(!) olan Yavuz BİNGÖL'den özür dilemek için Ceviz Kabuğu'na bağlandı.

Yazık, yazık...
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 20, 2008 2:18

Özür dilemek kötü bir sey degil diyen Ermeni hanimefendi! Hocali'yi duyunca "ben sivilim" demeye basladi. Komedi resmen!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen dervishizir » Cmt Ara 20, 2008 2:35

Biraz önce Cevizoğlunun Atatürkün açıklamalarını okuması yeterli oldu oradaki utanmaz imzacı hoca artık konuşmuyor. Bizim memlekette bu kadar kansız hayin olmasını çözmek okadar değil kimin dost kimin düşman olması meselesi değil zaten tavır ve ceza olmadığı sürece bu kudurmuş cahiller daha da ileri giderler bunların yaptığı hep şiddete açılım yapmak yani tansiyon yoklamak ve legalleşmek için bu hareketlilik içerisinde olacak olaylara ki mutlaka yakın zamanda bir olay olacaktır. bu işlere zemin hazırlamak.
Koskoca Milli Şehit Kemal Bey varken, sadece tek bir örnek bile yeter artar bile bu adamlara. Kendi ailesini bile millete emanet etmiş. Millet meclisince Şehit ilan edilip ailesine sahip çıkılmış. Daha neler neler. Bu adamların ceza görmesi lazım nerde savcılar bu nasıl demokrasidir.
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye

İletiler: 144

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 20, 2008 2:52

Eyvallah Cetin :artis:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen taironas » Cmt Ara 20, 2008 3:48

Bu Doğu Ergil denen adamlar sabun kabadayası , azcık sesini yükseltinmi ağız değiştirip taktik değiştirip daha başka yollardan hedefe giden tipler ,

Halil Selvi denilen Fedai Komutanı çok güzel konuştu Irzıma , Bebeğime göz dikenin gözünü oyarım dedim , olay budur alta perdeden değil haykırarak ama Cevizoğlu gibi (ki 3 bölümde açıldı ağzı şükür) ATATÜRKÜN sözleri ile nakavta yakın bir vuruş yaptı ancak yukarıda dediğim gibi bunlar arka kapıları deniyerek yine zehrini kusan tiplerdir ,

Şuanda bu satırları yazarken Bilecik Polis Meslek Yüksel Okulu Öğretmen Emniyet Müdürü DAİMİ GÜNDÜZ isimli Polis amiri katıldı harika bir diksiyon ve mantık sıralaması ile çok güzel oturttu , Keşke böyle yürekli kişiler daha çok olsa ,

"Ne güzel dedi Amerikaya gidip öğreneceğine Erzuruma Bitlise karsa gitseydiniz ".....dedi ancak Az konuşturdu Cevizoğlu adamını nedenini anlamadım .

Hikmet Hallıoğlu bağlandı Doğu Ergil'in Hısmı taban tabana zıt (Eşinin Amcasıymış) , Damat Feritlik yapıyorsunuz dedi adam kafadan öldüm gülmekten ...O an Suratını gördünüzmü Ergilin ??

Neyse izlemeye devam ediyim ama Bu Eşinin Amcası fena kroşe indirdi bu """Aydın """ denen zata

Saygılar
TÜRKİ CUMHURİYETLERİ DEMEYELİM : TÜRK CUMHURİYETLERİ DİYELİM

ORTA ASYA DEMEYELİM : TÜRKİSTAN DİYELİM
Kullanıcı küçük betizi
taironas
Üye
Üye

İletiler: 142

İletigönderen Ram » Cmt Ara 20, 2008 4:54

Çetin iyi hatırlattın... Ne zaman aklıma gelse, mezarına gidip çiçek koymak istedeğim nadir kimselerdendir, Allah rahmet eylesin.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen receylan » Cmt Ara 20, 2008 5:15

merhaba dostlar...kablo tv nedeniyle maalesef izleyemiyorum...sizlerin izledikçe eklediğiniz yorumlara bakınca...aman bir aksilik çıkmadan tez zamanda ekleyin de indirip izleyeyim...o imzalar mimzalar peşinde koşan ünlemli aydınlarımıza gelince...yıllardır her ortamda yaptığım yazdığım tanımlamaya cuk oturuyorlar...aydın bu zerzavatlar...aydın...kafalarının üstünde 40 mumluk ampul yandığı için aydın...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen zfrtxt » Cmt Ara 20, 2008 6:21

Ikiz yasalar kaldirilsin bu deli sacmalari sona ersin yada bekleyelim turnusol kagidi aki karayi kokune kadar ayirsin sonra hepsini egitildikleri yerlere bir daha gonderelim diger raunda gecelim
Kullanıcı küçük betizi
zfrtxt
Üye
Üye

İletiler: 106

CEviz KAbuğu üzerine

İletigönderen arsipel » Cmt Ara 20, 2008 11:55

Belli saatten sonra sıkılıp yattım. Doğu Ergil denilen adam zaten onların tarafında olan " sureti haktan görünen " bir insandır. Nitekim hısmı çıktı karşısına , neredeyse adamı azarlar gibi bir tavır takındı . Bi de Yavuz Bingöl denen " sanatçı " var. Kalkmış özür diliyor. Tamamen sanatçı duyarlılığı olarak olaya yaklaşıyoum diyor. Nedense bu sanat camiası bizim katledilen insanımız olunca o duyarlılığı gösteremiyor. Bir de anlamadığım niçin bu adımları hep biz atmaktayız ? Bir Ermeni ülkesinde sen bu kampanyayı yapabirlir misin ? Hayır! Öyleyese bu aydıncıklara ve sanatçı geçinen cüdamlara ne oluyor ? Neden işgüzarlık yapıyorlar ? Ermeniler Doğu anadolu'da , Güneydoğu Anadolu'da katliam yaparak sicillerini tarihte ortaya koydular. Yavuz Bingöl güya diyor ki : " Ben Aleviyim . Benim hısımlarımda Ermenilerce katledildi .... " diyerek sanki tarafsızım demeye getiriyor. Sevsinler. Ermeniler küçük çocukları annelerinin gözleri önünde bacaklarından ayırıp öldürecek, annelerinin gözleri önünde çocuklarını fırınlarda yakarak yanmış vücuttan parça koparıp yemesini isteyecek, ak sakallı dedelerimin yanarken " Allah Allah " deyip can verişleri çığlıklar içerisinde geceye karışacak , kızlarımıza kadınlarımıza tecavüz edilecek sofralarında meze yapılacak ve bütün bunlar ortada dururken neymiş özür dileyeceğiz ha ? Soykırımıa Türkler tabi olmuş ama ben özür dileyeceğim ha ? Bu vatan hainleri kim ki durup dururken imza atıyorlar ? orada telefonla bağlanan SELVİ soyisminde tok sesli amcamız gayet güzel söylüyordu . Aynen katılıyorum ona. Bİr daha yapsınlar bakalım . Onların gözlerini oyarım. Ermeniler zavallı bir millet felan değildir. Dünyayı ayağa kaldırmaya çalışan yaygaracı , aciz , korkak tırlar. Hala bayraklarında Ağrı Dağının resmi vardır. Hala bu toprakalrda gözleri vardır. Uzağa gitmeye gerek yok. Alın Hocalı katliamını. Demek ki ne yapmışlar ? KAtliam yapmışlar. Ve onların uzantıları gelmiş kalkmış diyorlar ki Özür Dİliyorum . Yazıklar olsun size. Tarih bilmezler, geceye karışan çığlıkları duymazlar, namus haysiyet bilmezler ama işgüzarlık yaparak kendi sıcak odalarında gerçeği domuz gibi bildiklerinden kampanya düzenlerler. Alın size Oya Baydar . Alın size Adalet Ağaoğlu. Kırk yıldır döne dolaşa aynı kavramlarla roman yazmaya çalışan ancak Türkün hikayesi olduğunda bir gram laf etmeyen yazarlar bunlar. Bi de Yavuz Bingöl çıkmış. O da o kervana katılmış. Bu sanatçılar tepe noktalarına geldiğinde umurtalarından çıkan civcivler gibi sazı ellerine alıyorlar. Yazık yazık. Bir Türk genci olarak söylüyorum ki : Tarihi çok iyi bilmekteyim ve sizin yazdıklarınıza inanmamaktayım. Belli abir amaç için çalışmakta olduğunuzu bu fakir Türk milleti çok iyi bilmekte. Düşmanın uzattığı şerbet içinde bilelim ki bir ZEHİR mutlaka vardır. Ermeniler eğer bu özür dileme konusunda samimi iseler önce bizden sonra işgal ettikleri KArabağ'dan , Hocalı'dan özür dileyecekler sonra Amerijka daki ya da bilmem ne fengistandaki faaliyetlerinden vazgeçecekler ondan sonra durum değerlendirmesini biz yaparız. Aksi halde özür mözür yok kardeşim. Son bir soru : Doğuda katliamları yapan bu Ermeni milletine mensup insanlar neden katillere dur dememişlerdir ? Aynı şekilde KArabağ'ı işgal edip Hocalı'da insanlık dışı işkence yapan bu Ermenilerin şimdiki Ermenistan'da neden ayağa kalkıp DUR diyememişlerdir ? Demek ki Ermeniler susarak , destek vermişlerdir . Kimse kimseyi kandırmasın. Türk Milleti çocuk değil artık.
Kullanıcı küçük betizi
arsipel
Üye
Üye

İletiler: 116

Sonraki

Şu dizine dön: Özürlü Kampanya ve Tepkiler!

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x