CFR nedir¿?

Council on Foreign Relations

CFR nedir¿?

İletigönderen Ram » Pzt Eki 20, 2008 14:49

Borabey yazdı:CFR nedir¿?


CFR nedir¿?

Bilderberg'den sonra geçtiğimiz günlerde de CFR gündeme geldi. CFR'nin ne olduğu hakkında bilgi vermeden önce iki konuya temas etmek istiyorum.

Birinci olarak: Rotary, Bilderberg, CFR gibi Derin Dünya Devleti'nin temel organlarıyla sıkı münasebet içine girilmesini, mevcut şartların zorlamasına bağlayarak birilerini mazur gösterme gayretkeşliği gösterilmesini haklı ve isabetli bulmuyorum. Bunu, onların dünya siyasetlerini kuşatmış olmaları sebebiyle ne düşündükleri hakkında bilgi sahibi olma çabası şeklinde izah etmek de yerinde değildir. Bu şekilde mazur gösterme veya gerekçelendirme çabası içine girenlerin kendilerine: "Acaba filanca politikacılar benzer şeyleri yapmış olsalardı bu şekilde mazur gösterme veya gerekçelendirme gayretkeşliği içine girecek miydik?" sorusunu sormaları gerekir. Adalet faile göre değil fiile göre işler. Fiil hataysa failin, yakınlık vs. gibi birtakım sıfatları haiz olması onu doğru hale getirmez. Mevcut şartların zorlayıcılığı ise, hataya götüren politik tercihleri değil zaruretleri mazur kılabilir. Birilerine yaranabilmek için onların hakimiyetlerinin güçlendirilmesine ya da yaptıklarının meşrulaştırılmasına yarayacak türden ataklar yapılması ise şartların zorlamasından değil birtakım politik tercihlerden ileri gelmektedir.

İkinci olarak: Derin dünya devletinin organları olarak bilinen Bilderberg, CFR vs. gibi organların çok büyük nüfuz sahibi olduğu sık sık vurgulanıyor. Aslında bunların nüfuzlarının yarıdan fazlası böyle büyük nüfuz sahibi olarak gösterilmelerinden kaynaklanmaktadır. Onlar sürekli kendilerini çok büyük nüfuz sahibi göstererek adam kazanıyor ve yaptırım güçlerini artırmaya çalışıyorlar. Bu konuda Dr. Rıza Nur'un, Lozan görüşmeleri esnasında İstanbul hahambaşı Haim Naum'un yürüttüğü lobi faaliyetleri hakkında anlattıkları oldukça ibret vericidir. Ben uzun olacağı için onun anlattıklarını aynen buraya almıyorum. Ancak özetle ifade etmek gerekirse, Naum o zaman Türk tarafını: "Benim Avrupalılarla ilişkilerim iyidir, onlar üzerinde nüfuzum büyüktür. İstediğimi yaptırırım" diyerek; Avrupalıları da: "İsmet (yani İnönü) benim samimi arkadaşımdır. Bir dediğimi iki etmez" diyerek etkilemeye çalışıyor. Bu politika siyonist örgütlerin sürekli izledikleri politikadır ve mevcut nüfuzlarını da bu yolla elde etmişlerdir.

Bu iki hususa dikkat çektikten sonra geçtiğimiz günlerde Türkiye'de toplantı gerçekleştiren ve önemli devlet yetkilileriyle görüşmeler yapan CFR'nin ne olduğu hakkında özet bilgiler verelim:

CFR'nin açık okunuşu "Council of Foreign Relations" yani "Dış İlişkiler Komitesi"dir. Gizli Dünya Devleti'nin en önemli organlarından biridir ve Yuvarlak Masa teorisine göre şekillendirilmiş organizasyonların eskilerindendir. Yuvarlak Masa teorisi ise Illuminati şebekesinin dünyayı tek merkezden yönetmek amacıyla geliştirdiği bir teoridir. Illuminati şebekesi ise Tapınak Şövalyeleri'nin Ortaçağda ortaya çıkardıkları bir tür siyonizm hareketidir.

CFR, 21 Temmuz 1921'de New York'ta kuruldu. Kuruluşunda yahudi kökenli Walter Lippmann'ın önemli rolü oldu. 2. Dünya Savaşı'nda çok önemli bir rol oynadı. Foreign Affairs adlı ünlü dergi bu örgütün yayın organıdır. Bu dergi vasıtasıyla dünya kamuoyu üzerinde bir politik yönlendirme yapmaya çalışmaktadır. Görünüşte CFR'nin çalışmalarının pek gizli olmadığı ileri sürülür. Gerçekte ise diğer Gizli Dünya Devleti organları gibi son derece gizli çalışmaktadır. Ancak yönlendirme amaçlı faaliyetlerini dışa yansıtmakta ve bu yansıtma ile açıktan çalıştığı intibaı vermeye gayret etmektedir.

CFR'nin bugün finans, iletişim, akademi, istihbarat, teknoloji alanlarında en etkin konumlarda bulunan 3500 civarında üyesinin olduğu sanılmaktadır. Özellikle Amerika'daki istihbarat örgütleri üzerinde etkilidir. Gizli Dünya Devleti'nde önemli etkinliği olan yahudi kökenli Rockefeller ailesinin bir ferdi olan David Rockefeller, CFR'nin onursal başkanı olarak kabul edilmektedir. Soros Vakfı vasıtasıyla dünya ülkelerinin geleceği için Gizli Dünya Devleti'ne hizmet edecek yöneticiler yetiştirmeye çalışan yahudi kökenli George Soros ABD'nin CFR üyesi ünlülerinin başında gelir. CFR üyelerinin birçokları aynı zamanda Bilderberg ve/veya SBS üyesidirler. CFR'nin Türkiye'den de üyeleri mevcuttur.
İm (Kod): Tümünü seç
Kaynak eklenmemiş.
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Ram » Pzt Eki 20, 2008 14:59

[quote="Borabey"][/quote]

CFR 'IN MARİFETLERİNDEN BİR ÖRNEK...

CFR'nin Öküzü Öldü, Ortaklık Ayrıldı!

DYP-Anavatan birleşmesi, aniden zora girdi! Neden acaba? İnceleyelim: Yeniçağ’ın haberine göre İstanbul’da Bilderberg Grup toplantısı devam ederken, Ankara’da da 11 CFR üyesi devlet üst düzey yöneticileriyle görüştü. Türkiye Hür ve Kabul Edilmiş Mason Locası ise “Büyük Üstad” seçimi yaptı! Bilderberg toplantısına katılacak olan 135 yabancı konuk İstanbul’da uçaktan inerken CFR üyeleri de Ankara’ya devam etti. Türkiye’ye gelen CFR üyeleri, kendisini dünya hükümeti olarak gören Global Stratejik Komite üyeleridir.

David Rockefeller, Henry Kissinger, Richard Holbrook, Paul Wolfowist, Mr. Hamilton, Richard Perle, Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, Jeams Femuston, Mr. Zordon, Loyd Frenklin, Lery Soms’tan oluşan CFR heyeti başta Başbakan olmak üzere diğer devlet üst düzey yöneticileriyle görüşmelerini sürdürürken Cuma akşamı için Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’tan da randevu talebinde bulundular. Ancak Genelkurmay Başkanı, aynı gün ASEM’de yaptığı toplantıda ABD’nin karşısına geçerek ABD’nin teröre destek verdiğini açık bir şekilde ifade etti.

***

CFR’cilerin son ziyaretle, “İran’a yapılacak hava saldırısında ABD’nin yanında yer alması için Genelkurmay’ı ikna etmek. Irak’ta ABD çıkarlarını korumak, Türkiye’nin Irak’ın kuzeyine girmesini önlemek ve buradaki devletçiği Türkiye himayesine vermek” hedeflerine uygun görüşmeler yaptığı da bildiriliyor. Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan “Türkiye küresel sermayenin para hareketleri açısından son dönemde önemli bir ülke konumunu aldı. Özellikle AKP iktidarıyla birlikte paradan para kazanan aktörler için Türkiye bir cennet durumuna geldi. Türkiye’de ulusal bir koalisyon kurulursa bu sistem işlemez. Bu sebeple ulusal koalisyon uluslar arası sermaye açısından Türkiye’de bir risktir. Bunun da toplantılarda ele alınacak konular arasında olması düşünülebilir” diyor.

***

CFR’nin Türkiye’deki ilk toplantısı değil bu! Daha önce de geldiler. Ayrıca, dünyadaki büyük şirketlerin başkanları, IMF ve Dünya Bankası Başkanları ile birlikte her yıl İstanbul’da “Yatırım Danışma Konseyi” adı altında Tayyip Erdoğan’ın misafiri oluyor. Türkiye’deki hangi stratejik kuruluş özelleştirilecek ve bu şirketlerden hangisine satılacak, bu toplantılarda karar veriliyor. Tıpkı Endonezya’nın paylaşılması gibi birkaç yıl içinde Türkiye pastasını paylaştılar. Şimdiki ziyaretleri, bugüne kadar elde ettiklerini korumak içindir. Çünkü milli bir hükümet kurulursa, bu kapitülasyonların kaldırılmasından endişe ediyorlar. Öyle ki Türkiye’nin Cumhurbaşkanını bile kendileri belirlemek istiyorlar. Abdullah Gül, onlar için çok uygun bir isimdi, ancak başaramadılar! Kendi adamlarından birkaç kişiyi, parlamentoya sokmak için aşındırmadık kapı bırakmadılar. Hâlâ da işin peşini bırakmış değiller. Önce DYP-Anavatan birleşmesine müdahil olmak istediler. Fakat Erkan Mumcu bu isimlere itiraz edince, öküz öldü, ortaklık sona erdi. Şimdi son anda CHP’ye aynı adamları kabul ettirmeye çalışıyorlar! İçlerinden birini Cumhurbaşkanı yapmak için!

***

Diğer taraftan, MOSSAD’ın ikinci başkanlığını yapmış David Kamhi, Ankara’da Glokalleşme toplantısına başkanlık etti! Zaten, Türkiye’nin yönetim yapısı, kamu yönetimi reformu, sözde kalkınma ajansları gibi yasalarla zorlanıyordu. Bunların tamamı CFR’nin dayatmasıdır. Bilindiği gibi AKP’nin programı da 2001 Temmuz ayında ABD’den gönderilen CFR kaynaklı bir memorandum esas alınarak yazılmıştır. Aslında bütün bu faaliyetler, iktidar partisinde ve muhalefet içinde bazı yetkili şahısların, Yüce Divan’da yargılanmasını gerektirir.

Arslan BULUT ~ 03/06/2007 YENİÇAĞ
Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://www.hakimiyetimilliye.org/index.php?news=1207
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Ram » Pzt Eki 20, 2008 15:37

Borabey yazdı:CFR'LA YOLA DEVAM...


Bilderbergle ilgili internette tarama yapan bazı televizyon kanalları program yapmak için aradılar geçen hafta içinde! Bilderberg'e katılan F. K. Amcanın da katılacağı bir programa da çağrıldım! Halbuki F.K. amcanın katıldığı bu toplantıları benden çok daha iyi bilmesi gerekirdi, üstelik ben yazdıklarım nedeniyle Bilderberg Gizli Örgütü tarafından yakılması gereken bir cadıydım! Konuşmak ne haddime!

Toplantı 31 Mayıs-3 Haziran arasında yapılacakmış! Çok gizliymiş, otel bile belli değil! Otelin 1 km yakınına genellikle kimseyi, hiçbir gazeteciyi yaklaştırmıyorlarmış! ÇIRAĞAN diyen var, İstanbul MİT merkezine yakın olsun diye CONRAD diyen var, HYATT REGENCY diyen var, SWISS Otel diyen var! CIA ve MİT koruyacakmış gelenleri, 130-140 kişi falan geliyormuş. Toplantının yapılmasına 10 gün var; Henry Kissenger, Paul Wolfowitz, Donald Rumsfeld gibi uluslararası caniler ve insanlık suçu işlemiş ünlü psikopatlar da geliyor toplantıya ama kuş uçmuyor, hiç bir bilgi çıkmıyor (Hepsi hem CFR, hem Trilateral, hem Bilderberg üyesi), Trilateralin teorisyeni Brezezinski'nin de geleceğinden bahsediliyor! Aman ha, duyulmasın! Adamlar İran'ın, Türkiye'nin geleceği ile ilgili kararlar alacaklar, belki hepimizin geleceği bu toplantıda satılacak ama hiç bir bilgi yok! Türkiye'yi babalar gibi pazarlamaya geliyor Bilderberger amcalar, bizi Bildhamburger yapacaklar!

Bana bir MİT veya Genelkurmay görevlisi çıkıp da söylesin, NATO ile veya NATO'nun Gizli Ordularıyla (Gladyo, Staybehind) yapılan hangi gizli anlaşmaya göre Türkiye'de yabancı bir gizli servisin (CIA ve MOSSAD) kontrolünde ve denetiminde BAĞIMSIZ TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE böyle toplantılar yapılabiliyor? Üstelik de CIA tarafından 1954'de kurulmuş gizli bir örgüt tarafından. Bunun neresi kanuni? Bu üçüncüsü üstelik! Yeni göreve başlayacak Yargıtay Başkanımız bize söylesin, hangi ulusal yasayla bu bağdaşıyor? Ya da sayın Cumhurbaşkanımız bize açıklasın, laikliği korumanın yanısıra, bağımsızlığımızı ve ulusal güvenliğimizi ilgilendiren böyle bir toplantıya bu kadar kritik bir konjonktürde neden ev sahipliği yapıyoruz? Ya da sayın Genelkurmay başkanımız bize açıklamalı, bu toplantı neden ve nasıl böylesi kötü ününe rağmen Türkiye'de yapılabiliyor, böylesine kritik krizler atlatılmış bir dönemde! Her ülkede yüzbinlerce kişinin protestosuyla karşılaşmış, tüm dünyanın lanetlediği Bilderberg toplantısını hangi yüzle, kim İstanbul'da yapabiliyor?

Daha önce 18-20 Eylül 1959'da Yeşilköy'de yapılmıştı [1]. 1958'deki toplantıya Muharrem Nuri Birgi (NATO ve İngiliz Büyükelçisi, kırmızı loca mason), Nurettin F. Alpkartal (Milletvekili, mason), Tekin Arıburun (Türk Hava Kuvvetleri), Dinç Bilgin (Basın Holding patronu), Vecdi Diker (Türk Taşımacılık Organizasyonu), Adnan Menderes (Başbakan), General Selahattin Tokay katılmıştı. Arkasından Adnan Menderes bir darbeyle indirildi, vatana ihanetten asıldı, yani Yeşilköy Bilderberg toplantısına katılmak ona pek şans getirmemişti. Belki de idam kararı orda verildi! Çünkü o zamanlar Bilderbergi, CFR'yi kimse bilmezdi, ama yine Türkiye bağımsızlığını NATO'nun gizli ordularına ve Bilderberg'e çoktan kiralamıştı. Neyse ki, 1960 darbesi birazcık ulusalcı ve Kemalist eğilimli bir darbe oldu!

Ondan sonra Bilderberg toplantısı 25-27 Nisan 1975'de Altın Yunus Oteli Çeşme'de yapıldı. Toplantıya Natonun gizli elemanlarından Muharrem Nuri Birgi (nasılsa 1957 ile 1975 arasında tam 12 kere Bilderberg toplantısına katılmış, ne çok Bilderberger seveni varmış!), İhsan Sabri Çağlayangil, Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, İhsan Doğramacı (Hacettepe Rektörü), Kamran İnan, Hasan Fehmi Işık, Prof. Gülten Kazgan (İst. Ün. Ekonomi) katılmışlar. Toplantının zamanlamasına dikkatinizi çekerim; Kıbrıs Barış Harekatından bir yıl sonra! 5 yıl sonra 24 Ocak kararları çıkarıldı ve 1980 NATO merkezli Türkiye'deki bugünkü tasfiye sürecini başlatan 'our boys' darbesini yedik! Yani tesadüfe bakın ki, Türkiye'de Bilderberg toplantısı yapıldıktan sonra ya ulusalcı bir darbe geliyor, ya da Natocu!

Geçen yıl ki Kanada'daki toplantıya ise Türkiye'den Egemen Bağış, Ümit Boyner , Mustafa Koç, Kemal Köprülü (George Soros'un ARI hareketi yöneticisi), Prof. Özel Soli (George Soros'un BİLGİ Üniversitesinden), Wolfowitz'in sevgili dostu Cengiz Çandar hazretleri katılmışlardı.

Şimdi sorarsınız bu yılki toplantıya kimler katılacak. Öncelikle şunu söyliyeyim. Bu yayınlanan listeler ve bildirilen isimlerden daha fazla kişi katılıyor. Kayıt dışı. Örneğin geçen yılki toplantıda Kanada'da listede hiç ismi olmamasına karşın Bill Clinton'ın eşi Hillary Clinton gizlice arka tünellerden geçip gelip katılmıştı (kaynak: Alex Jones ve J. Tucker'ın radyo showu ve www.prisonplanet.com ). Toplantı içinde toplantı oluyor ve açıklanan listelerden çok daha fazla kişi gelebiliyor, daha gizli toplantılara...

Biliyorsunuz İstanbul'un altı tünellerle doluymuş, sürpriz ve gizli katılımcılar olabilir tabii ki! Bu yıl BOP hakkında karar verilecek! Türkiye'deki ve İrandaki petrol yatakları hakkında kararlar verilecek. Türkiye daha nasıl güzel küreselleşir, güzelleşir diye kararlar verilecek. Toplantı Türkiye'de yapılıyor, çünkü, katılımcı listesinin otele sunulmasına ihtiyaç kalmıyor. Otele gizli kanallardan gereken her Türk girebilsin diye. Üstelik bu seferki bize istihbaratçı martıların getirdiği haberlere göre, Bir TRİLOJİ (Üçleme), yani toplantı hem bir CFR toplantısı (katılan Amerikalıların büyük kısmı CFR üyesi), hem bir Bilderberg toplantısı, gayri resmi de bir Trilateral Komisyon toplantısı [2] . Yani daire içinde daire, oyun içinde oyun, matruşka içinde matruşka! Türk katılımcıları merak ediyorsanız, hiç merak etmeyin, Türklerden bir sürü giren çıkan olacak, gizli yeraltı ve yerüstü tünellerinden (!) , zaten o yüzden Türkiye'de yapılıyor, kayıt dışı Türkler istedikleri gibi girebilsinler diye! Papa hani gelip Konstantinopolis deklerasyonu vermişti ya, bunlar da gelip, Konstantino-BOP-is deklerasyonu verip gidecekler.

Benim favori milli takımım şöyle:

 • Kalede: Cengiz Çandar , Hasan Cemal (yedek)
 • Geri planda savunma: Cem Boyner, Cem Uzan (gizli yedek), Nevval Sevindi (yedek eleman), Rıfat Hisarcıklıoğlu (TOBB Başkanı), Can Paker (Türk Henkel ve TESEV başkanı), Nazlı Ilıcak veya Oğlu M. Ali Ilıcak (yedek)
 • Orta saha: Mehmet Ağar (DYP) ekibinden sürpriz bir sanatçı, Ali Babacan, Mustafa Koç (Koç Holding), Arzuhan Doğan-Yalçındağ (TÜSİAD başkanı, gizli eleman), İlnur Çevik (gizli, yedek eleman) , Kemal Derwish (Birleşmiş Milletler, ABD takımından yedek transfer)
 • Forvet: ABDullah Gül, Prof. Aydın Uğur (Bilgi Ün. Rektörü), Murat Aksu (gizli yedek eleman), Leyla Zana (arka kapıdan gizlice), Ahmet Türk (yedek, arka kapıdan gizlice)!
 • Santrafor: RTE (yedeği yok!)

Tabii soruyorsunuz, istihbaratçı martılarımız bu seneki İstanbul-Bilderberg Trilojisinde ne konuşulacağını da öğrendi mi diye? İsterseniz olası konulara geçmeden şu BİLDERBERGİN ne olduğunu bir kez daha hatırlayalım.

Bilderberg Nedir¿?

1921'de kurulan CFR'nin temel kürselleşme planları daha kurulduğu günden beri biliniyordu. CFR ABD içinde kontrolü 2. dünya savaşı sırasındaki askeri yönetimle ve FBI isimli örgütü kurarak sağladı. O dönemlerde Amerikan Derin Devletinin iskeletini teşkil eden CFR tek jandarmalı kapitalizmi Avrupa'ya da yaymak zorundaydı. Eski CFR başkanı ve Rockefeller'in Chase Manhatten Bankası başkanı olan (Koç Holding de bu bankanın yönetim kurulundadır) John Mc Cloy OSS (Office of Strategic Services) isimli istihbaranün kurulmasını önerdi. OSS Bill Donovan tarafından 1941-1942'de savaş yıllarında kurulmuştur. Temel çatıyı CFR, Round Table, Masonlar, Skulls and Bones gibi gizli örgütler oluşturmaktadır. OSS 1947'de CIA isimli örgüte dönüştü.

1947'de çıkan Ulusal Güvenlik Yasası (National Security Act) Merkezi haberalma sistemine hukukun üzerine çıkma, yeni istihbarat örgütleri kurma, orduyu gerektiğinde kullanma, kovert operasyon yapma, adam öldürme, işkence yapma, beyin yıkama gibi basit ve insanlığın yararına kullanılabilecek (!) bazı yetenekler de sağlıyordu. Daha sonra CIA filmlerden de bildiğimiz gibi her türlü suçu işleyebilen ve mafya ile ortak çalışan modern, kirli yapısına kavuştu. 1950'de General Walter Bedel Smith başa geçince Avrupa'da CIA'in tüm işlerini ve paravan şirketlerini oluşturabilecek ve Avrupayı kontrol edebilecek bir örgüt oluşturulmasını istedi.

Bilderberg, CFR-Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar-Skulls and Bones-Round Table ve diğer gizli örgütlerin Avrupa ayağını oluşturmak için, aslında kitaplarımızda bahsettiğimiz 50 bin küresel elitin hizmetine tüm Avrupa ekonomisini sunabilmek için kuruldu. Hollanda'da Oosterbeek şehrinde Bilderberg otelinde 1954'de kurulmuştur. Her yıl bir ülkede pek çok ülkenin ileri gelenleriyle birlikte çok gizli toplantılar yapar. Katılanlar hiç bir bilgi vermezler, kayıt ve yazmak yasaktır.

Bilderbergin Spotlight isimli bir dergileri de vardır. Liberty Lobby Inc, 300 Independence Ave., SE , Washington D.C. 20003 adresinden yayın yapar. Bilderberg örgütünün Avrupa adresi: Maja-Banck Polderman, Bilderberg Meetings, Amstel 216, 1017 AJ, Amsterdam, Hollanda'dır. Bilderbergin ABD adresi ise Charles W. Muller, American Friends of Bilderberg, Inc. 477 Madison Ave., 6th Floor, New York, NY 10022'dir.

Bilderbergin kurucuları arasında Hollanda Prensi Bernhard ve Polonyalı sosyolog Dr. Joseph Hieronim Retinger de vardır. Retinger, Bilderbergin babası olarak bilinir. Bilderberg aslında Amerikan sermayesinin ve elitinin, CIA'in Avrupa ayağıdır. Prens Bernhard'In eski bir NAZİ üyesi olduğu bilinmektedir. Rockefeller, J.P. Morgan, Rotschilds gibi ünlü aileler de bu gizli teşkilatın arkasındadırlar. Bilderberg masonik gizli bir teşkilattır. Ama toplantılara çağırılanların ille de mason olması gerekmez. Yahudi ayağı güçlüdür ve Mossad da pek çok toplantıda koruma görevini üstlenmektedir.

Bilderberg toplantılarında ülkelerin kaderleriyle ilgili çok gizli kararlar alınır ve bu alınan gizli kararlar her koşulda uygulanır. En gizli ve önemli kararları en iç çekirdek bilir. Herkes her toplantıya giremez. Yani içiçe çemberlerden oluşan bir yapı mevcuttur. Türkiye'nin kaderi de bu toplantılarda tayin edilmiştir. Türkiye'yi uzun dönem yöneten pek çok kişi uzun dönem Bilderberg üyesi olarak kalmıştır. 1950'li yıllardan sonra pek çok iç ve dış politikayı Türkler değil, Bilderberg, CFR ve Trilateral Komisyon Üyeleri belirlemiştir.

2007'de Bilderberg kardeşler ne konuşacak¿?

2007'de toplantının Türkiye'de yapılması önemli. Çünkü Türkiye'den kayıt dışı pek çok katılan olabilir. Bazı kutsal kararlar burada alınabilir. Sadece tahminde bulunarak diyorum ki bu toplantıda,

 1. 22 Temmuz Seçimlerinin nasıl manupüle edileceği. Kimin hangi oranda oy alacağı ve sürprizlere karşı alınacak önlemler.
 2. İran'a karşı alınacak strateji ve Türkiye'nin alacağı tavrın belirlenmesi
 3. Türkiye'de artık herkesin bildiği Güneydoğu Petrollerinin nasıl paylaşılacağı.
 4. Büyük Orta Doğu Projesinin ilerletilmesi için Ulusal Türk direncinin nasıl kırılacağı ve bunun DYP-MHP veya CHP üzerinden nasıl yavaşlatılmış Büyük Ortadoğu Projesine dönüştürülebileceği.
 5. Türkiye'nin tam tasfiyesinin nasıl başarılacağı hakkında dolaylı konuşmalar.
 6. Bu tip yazıları yazan bizim gibi ulusalcı, vatansever ve Kemalist insanların nasıl ortadan kaldırılacağı hakkında gizli bir takım yerli istihbarat birimleriyle yapılan konuşmalar. Ev baskını planları!
 7. Türkiye'den Kemalizmin (Atatürkçülüğün) acilen tam tasfiyesi için yapılması gerekenler.
 8. Türkiye'ye daha ağır ekonomik yaptırımların nasıl uygulanacağı. Özelleştirme projeleri, güzelleştirme projeleri.
 9. Basın operasyonları-psikolojik harp-kirli tezgahların nasıl yapılacağı konuları.
 10. Büyük İsrail Projesinin nasıl gerçekleştirileceği ve Özgür Büyük Kürdistan'ın nasıl kurulacağı konusunda derin çeşitlemeler!
 11. ABDullah beyin veya RTE'nin Cumhurbaşkanı olması için nasıl yeni önlemler alınabileceği.
 12. TSK'ya ne yaptırımlar ve operasyonlar uygulanacağı. TSK'nın nasıl etkisizleştirileceği. Muhtıra veren paşaların nasıl tasfiye edileceğinin planlanması.

Valla vahiy falan gelmedi! Martılar söylediler! Bunlar konuşulacakmış! Çok merak ediyorsanız, siz de bir martı kılığına girin ve Çırağan Otelinden içeri süzülün!...

Böyle bir rezalet olabilir mi? Sizin ülkenize zarar vermek ve ülkenizi parçalamak için geliyorlar, kendi ülkenizde kendi istihbarat servisiniz onları koruyor, sizin ülkenizin geleceği ile ilgili kararlar alıyorlar! Ekonominizi bu toplantılarla şu andaki rezil durumuna getirdiler. Ülkenizi haraç mezat satın aldılar, tüm stratejik kurumlarınızı ele geçirdiler, tüm bankalarınız onların oluyor! Tüm kaleleriniz, tersaneleriniz, limanlarınız adamların eline geçti. Tek önlem alan yok! Ülkenizi parçalıyorlar, satıyorlar, rezilini çıkarıyorlar...

Bizler Bilderberg'in nasıl bir kuruluş olduğunu yıllardır anlatıyoruz. Hala hiç bir önlem yok! Kimse protesto bile etmiyor! Yine de utanmadan İstanbul'un göbeğinde toplantı yapmaya kalkıyorlar! Üstelik insan bari benim gibi yıllardır Bilderberg'i ve Masonları deşifre etmiş, rezil etmiş ve herkese gerçek yüzünü göstermiş kişileri mütareke basınının televizyonlarına davet etmeye utanır yahu! Bilderberg'in yok edilmesi gerektiğini, kovulması gerektiğini söylüyorum; Bilderberg toplantısına katılmış olan Hazret, utanmadan benimle 'Bilderberg'in Sağlığımıza Yararları' konusunda bir de program yapmak istiyor!

El insaf!
BİLDERBERGİ BU ÜLKEDE VE BU ŞEHİRDE İSTEMİYORUZ!

BİLDERBERG TOPLANTILARINA KATILANLARI DA BU ÜLKEDE İSTEMİYORUZ!

TÜRKİYE'Yİ ARTIK TÜRKLERİN YÖNETMESİNİ İSTİYORUZ!


2006'da Yapılan Gizli Toplantıya Katılanlar

YER: 8-11th June at Brook Street Hotel nr. Ottawa, Canada

Honorary Chairman

B - Davignon, Etienne Vice Chairman, Suez-Tractebel

PNA - Abu-Amr, Ziad Member of the Palestinian Legislative Council; President of the Palestinian Council on Foreign Relations; Professor of Political Science, Birzeit University

P - Aguiar-Branco, José Pedro Former Minister of Justice; Member of Parliament (PSD)

CH - Aigrain, Jacques CEO, Swiss Re

USA - Ajami, Fouad Director, Middle East Studies Program, The Paul H. Nitze School of Advanced International Studies, The Johns Hopkins University

GR - Alogoskoufis, George Minister of Economy and Finance

TR - Bagis, Egemen Member of Parliament; Poreign Policy Advisor to the Prime Minister

GB - Balls, Edward Economic Secretary to the Treasury

P - Balsemão, Prancisco Pinto Chairman and CEO, IMPRESA, S.G.P.S.; Former Prime Minister

F - Barnier, Michel Former Minister for Foreign Affairs; Corporate Vice-President, Mérieux Alliance

A - Bartenstein, Martin Minister of Economies and Labour

I - Barnabè, Franco Vice Chariman, Rothschild Europe

S - Bildt, Carl Former Prime Minister

TR - Boyner, Ümit N. Member of the Executive Board, Boyner Holding

F - Bressand, Albert Professor and Managing Director designate, Center for Energy, Marine Transportation and Public Policy, School of International and Public Affairs, Columbia University

A - Bronner, Oscar Publisher and Editor, Der Standard

GB - Browne, John Group Chief Executive, BP plc

B - Burda, Hubert Publisher and CEO, Hubert Burda Media Holding GmbH & Co. KG

F - Castries, Henri de Chairman of the Management Board and CEO, AXA

E - Cebrián, Juan Luis CEO, PRISA

IRQ - Chalabi, Ahmad Former Deputy Prime Minister

CDN - Clark, Edmund President and CEO, TD Bank Financial Group

GB - Clark, Kenneth Member of Parliament

USA - Collins, Timothy C. Senior Managing Director and CEO, Ripplewood Holdings, LLC

F - Collomb, Bertrand Chairman, Lafarge

CDN - Comper, Tony President and CEO, BMO Financial Group

CDN - Crawley, Phillip Publisher and CEO, The Globe and Mail

GR - David, George A. Chairman, Coca-Cola H.B.C. S.A.

INT - Dervis, Kemal Administrator, UNDP

F - Descoing, Richard Director, Institut d'Études Politiques

CDN - Desmarais, Jr., Paul CEO, Power Corporation

F - Devedjian, Patrick Member of Parliament

USA - Donilon, Thomas E. Partner, O'Melveny & Myers LLP

D - Döpfner, Mathias Chairman of the Board of Management, Axel Springer AG

DK - Eldrup, Anders President, DONG A/S

I - Elkann, John Vice Chairman, Fiat S.p.A.

USA - Feldstein, Martin S. President and CEO, National Bureau of Economic Research

USA - Geithner, Timothy F. President and CEO, Federal Reserve Bank of New York

USA - Gigot, Paul A. Editor of the Editorial Page, The Wall Street Journal

ISR - Gilady, Eival Head of Coordination and Strategy at the Office of the Prime Minister

IRL - Gleeson, Dermot Chairman, AIB Group

B - Goldschmidt, Pierre Former IAEA Deputy Director General and Former Head of the Department of Safeguards; Visiting Scholar, Carnegie Endowment for International Peace

A - Gusenbauer, Alfred Parliamentary Leader SPÖ

NL - Halberstadt, Victor Professor of Economics, Leiden University; Former Honorary Secretary General of Bilderberg Meetings

B - Hansen, Jean-Pierre CEO, Suez-Tractebel S.A.

FIN - Heinäluoma, Eero Minister of Finance

USA - Holbrooke, Richard C. Vice Chairman, Perseus, LLC

USA - Hubbard, Allan B. Assistant to the President for Economic Policy, Director National Economic Council

N - Jensen, Siv Member of Parliament

D - Joffe, Josef Publisher-Editor, Die Zeit

USA - Johnson, James A. Vice Chairman, Perseus, LLC

USA - Jordan, Jr., Vernon E. Senior Managing Director, Lazard Frères & Co. LLC

GB - Kaletsky, Anatole Editor at Large, The Times

F - Kerdrel, Yves de Editor, Le Figaro

GB - Kerr of Kinlochard, John Deputy Chairman, Royal Dutch Shell plc

USA - Kimsey, James V. Founding CEO and Chairman Emeritus, America Online, Inc.

USA - Kissinger, Henry A. Chairman, Kissinger Associates

NL - Kleisterlee, Gerard J. President and CEO, Royal Philips Electronics

TR - Koç, Mustafa V. Chariman, Koç Holding A.S.

TR - Köprülü, Kemal Founding Chairman, ARI Movement

FIN - Korkman, Sixten Managing Director, The Research Institute of the Finnish Economy ETLA and Finnish Business and Policy Forum EVA

TR - Koru, Fehmi Senior Writer, Yeni Safek

CDN - Koss, Johann O. President and CEO, Right To Play

USA - Kravis, Henry R. Founding Partner, Kohlberg Kravis Roberts & Co.

USA - Kravis, Marie-Josée Senior Fellow, Hudson Institute, Inc.

INT - Kroes, Neelie Commissioner, European Commission

INT - Kronenburg, Ed Director of the Private Office, NATO Headquarters

CH - Kudelski, André Chairman of the Board and CEO, Kudelski Group

F - Lauvergeon, Anne Chairman of the Executive Board, AREVA

E - Leòn Gross, Bernardino Secretary of State, Ministry of Foreign Affairs

B - Lippens, Maurice Chairman, FORTIS

CDN - Lloyd, Ronald S. Chairman and CEO, Credit Suisse First Boston

USA - Luti, William J. Special Assistant to the President for Defense Policy and Strategy, National Security Council

USA - Mathews, Jessica T. President, Carnegie Endowment for International Peace

CDN - McKenna, Frank Deputy Chair, Toronto Dominion Bank Financial Group

USA - Medish, Mark C. Partner, Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP

F - Montbrial, Thierry de President, French Institute for International Relations

INT - Monti, Mario President, Universita Commerciale Luigi Bocconi

USA - Mundie, Craig J. Chief Technical Officer Advanced Strategies and Policy, Microsoft Corporation

N - Myklebust, Egil Chairman of the Board of Directors SAS, Norsk Hydro ASA

D - Nass, Matthias Deputy Editor, Die Zeit

NL - Netherlands, M.H. the Queen of The

CDN - Nickerson, Ken iBinary Corp

CDN - Nixon, Gordon President and CEO, Royal Bank of Canada

N - Norvik, Harald Chairman & Partner, ECON Management AS

IRL - O'Brien, Denis Chairman, Communicorp Group Ltd.

PL - Olechowski, Adnrzej Leader Civic Platform

FIN - Ollila, Jorma Chairman, Royal Dutch Shell plc

GB - Osborne, George Shadow Chancellor of the Exchequer

TR - Özel, Soli Professor of International Relations and Political Sience, Istanbul Bilgi University

I - Padoa-Schioppa, Tommaso Minister of Finance

USA - Pataki, George E. Governor of New York State

USA - Pearlstine, Norman Senior Advisor, Time Warner Inc.

USA - Pei, Minxin Director, Carnegie Endowment for International Peace

USA - Perle, Richard N. Resident Fellow, American Enterprise Institute for Public Policy Research

D - Pflüger, Friedberg State Secretary of Defence

INT - Piebalgs, Andris Commissioner, European Commission

F - Pinault, François-Henri President, Artemis; Chairman and CEO, PPR Group

CDN - Prichard, J. Robert S. Preisdent, Torstar Corporation

USA - Rattner, Steven Managing Principal, Quadrangle Group LLC

S - Reinfeldt, Fredrik Chairman Conservative Party

CDN - Reisman, Heather Chair and CEO, Indigo Books & Music Inc.

USA - Rockefeller, David Former Member, JP Morgan International Council

E - Rodriguez Inciarte, Matías Executive Vice Chairman, Grupo Santander, Ciudad Grupo Santander

USA - Ross, Dennis B. Director, Washington Institute for Near East Policy

F - Roy, Oliver Senior Researcher, French National Center for Scientific Research

USA - Roy, J. Stapleton Managing Director, Kissinger Associates, Inc.

USA - Sadjapour, Karim Analyst, International Crisis Group

USA - Sant, Roger Co-Founder and Chairman Emeritus, The AES Corporation The Summit Foundation

IRN - Sariolghalam, Mahmood Associate Professor of International Relations, School of Economic and Political Sciences, National University of Iran (Shahid Beheshti)

I - Scaroni, Paolo CEO, Eni S.p.A.

D - Schily, Otto Former Minister of Interior Affairs; Member of Parliament; Member of the Committee on Foreign Affairs

A - Scholten, Rudolf Member of the Board of Executive Directors, Österreichische Kontrollbank AG

D - Schrempp, Jürgen E. Former Chairman of the Board of Management, DaimlerChrysler AG

D - Schulz, Ekkehard D. Chairman, ThyssenKrupp AG

DK - Seidenfaden, Tøger Executive Editor-in-Chief, Politiken

P - Silva, Augusto Santos Minister for Parliamentary Affairs

USA - Steinberg, James B. Dean, Lyndon B. Johnson School of Public Affairs, University of Texas

S - Stråberg, Hans President and CEO, AB Electrolux

IRL - Sutherland, Peter D. Chariman, BP plc and Chairman, Goldman Sachs International

I - Tremonti, Giulio Vice President of the Chamber of Deputies

GR - Tsoukalis, Loukas President, Hellenic Foundation for European and Foreign Policy (ELIAMEP)

NL - Verhagen, Maxime J.M. Parliamentary Leader, Christian Democratic Appeal (CDA)

USA - Vinocur, John Senior Correspondent, International Herald Tribune

S - Wallenberg, Jacob Chairman, Investor AB

CDN - Waugh, Richard E. President and CEO, Bank of Nova Scotia

NL - Wellink, A.H.E.M. President, De Nederlandsche Bank

GB - Wolf, Martin H. Associate Editor and Economics Conmmentator, The Financial Times

USA - Wolfensohn, James D. Special Envoy for the Gaza Disengagement

USA - Zelikow, Philip D. Counselor of the Department, US Department of State

CHN - Zhang, Yi Deputy Secretary General, China Society for Strategy and Management Research

USA - Zoellick, Robert B. Deputy Secretary of State

D - Zumwinkel, Klaus Chairman of the Board of Management, Deutsche Post AG

Kaynak:

[1] Gaylon Ross, Who is Who of the Elite, RIE Press, 2000.
[2] Ümit Sayın, Gizli Örgütler, 11 Eylül ve BOP, 2006. S: 31-117.
İm (Kod): Tümünü seç
www.acikistihbarat.com
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!


Şu dizine dön: CFR

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x