KİME OY VERECEĞİZ...???

KİME OY VERECEĞİZ...???

İletigönderen Mustafa Candan ÇAKIR » Prş May 23, 2013 9:56

KİME OY VERECEĞİZ.. ÇÖZÜM NE DİYORLAR.. ? HİÇBİRİNİ BEĞENMİYORSUN.. BÖYLE DAĞINIK MÜCADELE Mİ OLUR DİYORLAR..
Alın size çözüm....
Çözüm ..? Ters Psikoloji,
AKP HEPAR İP MHP CHP vs vs bilumum tüm partiler arasında kim açıkça Türk Düşmanlığı Yapıyor.. BDP değil mi..? MADEM Kİ MHP VE CHP TBMM de ki koltuklarını hala bırakmayıp, Türk Milletine diğerlerinin gerçek yüzünü görme şansı vermiyorlar, o zaman vereceksin oyunu BDP ye, 550 - 0 yapabilirsek 1 hafta da çözüm gelir, ama yok AKP 200 BDP 300 diğer ve bağımsız da 50 alırsa çözüm 3 ay... Diyeceksiniz ki Kafayı mı yemiş bu adam.. BDP iktidarı nasıl Çözüm olur.
İyice düşünün söylediklerim yapılırsa neler olur, toplum nasıl değerlendirir, onlar Mecliste neler yapar, kimin tepkisi kime nasıl olur düşünün.. Geniş kitlelerle mücadeleyi kimler nasıl başlatır..?? Kafanızda muhtemel senaryoyu işletin bakalım BDP İKTİDARINDA gelişebilecek. TÜRK MİLLİ REFLEKSİ açığa çıkar mı çıkmaz mı.. Türkiye kurtulur mu kurtulmaz mı.. ?

Bunun mümkün olmadığını biliyorum, Bu yüzden biz uyumayalım çekirdek oluşumlar ile gönül bağı kurmaya çalışalım yakın çevremizde, yaşam alanlarımızda. İkili ilişkiler ile hazırlayalım en yakınımızda ki doğru insanları önümüzde ki süreçte karşılaşacağımız muhtemel mücadeleye.. çözüm ondan sonra gelecektir emin olun.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
"Madem ki Türküz, O halde Türk gibi Yürür, Türk gibi Düşünür, Türk gibi duyarız ve Türk gibi Yazarız.."
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Candan ÇAKIR
Üye
Üye
 
İletiler: 24
Kayıt: Sal May 21, 2013 20:06

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x