Değerli Vatanseverler / Uğur GÖRGÜLÜ

Değerli Vatanseverler / Uğur GÖRGÜLÜ

İletigönderen TÜRKK » Pzr Ağu 22, 2010 18:16

DEĞERLİ VATANSEVERLER

Hepimiz farkındayız ki, ülkemiz üzerinde çok büyük oyunlar tezgâhlanıyor. 1947′den beri sahnede olan malum Proje’nin, dış mihraklar tarafından gittikçe artan bir dozda hiç şaşmadan, hiç vazgeçilmeden ülkemiz sathında adım adım uygulamaya konulmasında şüphesiz emperyalist ülkeler kadar onların yerli işbirlikçilerinin de rolü çok büyüktür.

Bu plânın ne olduğunu artık hepimiz biliyoruz; bilineni bir kez daha tekrarlamanın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Ancak vurgulamak istediğim husus şudur ki; Sayın Banu AVAR’ın birçok konuşmasında, programında ısrarla anlattığı gibi oyun artık son perdesine gelmiştir. Artık, ne aymazlık yapıp her şeyi bir başkasından beklemek ya da kulağımızın üzerine yatmak için zaman vardır, ne de kuvvetlerimizin bölük pörçük bir şekilde emperyalist tuzaklar karşısında güç yitirmesine ilgisiz kalma lüksümüz…

Türk Milleti’nin Anadolu coğrafyasında kurduğu en son ülke TÜRKİYE CUMHURİYETİ, bugün Dünya enerji kaynaklarının tümünü ele geçirme sevdasındaki tekellerin ve Dünya’yı yöneten bir avuç para babasının egemenliğindeki sömürgeci devletlerin ağızlarının suyu aka aka, teoride yıllar öncesinde kâğıt üzerinde çoktan paylaştığı ve pratikte de son darbenin vurulması için gün sayıldığı bir tehlike ile uzun zamandır yüzyüzedir.

Bu durum yüce önderin NUTUK’ta bahsettiği 1919 panoramasından çok da farklı bir görünüm arz etmemekte, aksine harici bedhâhların yanı sıra dahili bedhâhların ihanetlerinin dehşetengiz boyutuyla adeta o günkü koşulları bile aratacak korkunçlukta gün be gün artan dozda ülkemizi uçuruma doğru sürüklemektedir.

O nedenle yıllardır söyleyegeldiğim bir konuyu, bugünün koşulları çerçevesinde, bir kez daha üzerine basa basa tekrarlamayı önemli bir yurtseverlik görevi addediyorum:

Türk Milleti’nin her ferdi, içinde bulunduğumuz olağanüstü koşulları iyi süzmeli ve iyi değerlendirmelidir. Ülkesinin içine sürüklenmeye çalışıldığı şartları görüp bu durumdan endişelenen, tehlikenin farkında olan her VATANSEVER TÜRK EVLADI artık “SAĞCI, SOLCU, LİBERAL, MUHAFAZAKÂR, DİNDAR, MİLLİYETÇİ, ÜLKÜCÜ, SOSYALİST, ULUSALCI hatta KOMÜNİST” gibi yaftaları BİR KENARA ATIP KEMALİZM’İN, KİMSENİN İTİRAZ EDEMEYECEĞİ EVRENSEL İLKELERİNİN ŞEMSİYESİ ALTINDA TOPLANMALI ve BİR GÜÇ BİRLİĞİ OLUŞTURMALIDIR.

UYARI : Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan uzun bölümü düzenleyin.
Düzenlenecek İleti : ANTİEMPERYALİST VATANSEVERLER BİRLİĞİ…

ARTIK KİMSENİN “BANA NE, BEN DAHA BÜYÜĞÜM. ONLAR BANA GELSİN” KİBİRİNDE OLMAK LÜKSÜ YOKTUR. ESKİ KIRGINLIKLAR, KÜSKÜNLÜKLER, ANLAŞMAZLIKLAR, DÜŞÜNCE AYRILIKLARI ŞİMDİLİK KAYDIYLA BİLE OLSA BİR KENARA BIRAKILMALIDIR. KARİYERİST TUTUMLA “KÜÇÜK OLSUN BENİM OLSUN” ZİHNİYETİ, “BEN DAHA ÖNCE LİDERDİM, BENİM ETRAFIMDA TOPLANILSIN” KAPRİSLERİ, KOLTUK SEVDASIYLA ÇEVRESİNDEKİ AYDIN VE VATANSEVER İNSANLARI UZAKLAŞTIRMA SİNSİLİKLERİ ARTIK TARİHE KARIŞMALIDIR.

ZİRA ÜLKE PARÇALANDIKTAN SONRA, ÜLKE YOK OLDUKTAN SONRA BU KAVGALARIN YAPILACAĞI NE TOPRAK KALACAK NE DE ÜZERİNE OTURULACAK BİR KOLTUK! O ZAMAN NEYİN KAVGASINI VERECEKSİNİZ? ÜLKE YOK OLDUKTAN SONRA NE İÇİN TARTIŞACAK, NE İÇİN KAPRİSLER YAPACAKSINIZ?

DÜŞÜNÜN…

BİR YANDAN GÖZ BEBEĞİMİZ TSK’MIZ HAİNLER TARAFINDAN ORGANİZE BİR ŞEKİLDE YIPRATILIRKEN DİĞER YANDAN, YARGI, HUKUK SİSTEMİ, ÜNİVERSİTELER, BASIN YAYIN ORGANLARI, MEDYA, MECLİS, DEVLETİ MEYDANA GETİREN NE KADAR KURUM VE KURULUŞ VARSA HEPSİ YAVAŞ YAVAŞ ELE GEÇİRİLİP, EMPERYAL AMAÇLARA HİZMET VERECEK TARZDA YENİDEN ŞEKİLLENDİRİLMEKTEDİR.

BU HUSUS ULUS-DEVLET STATÜSÜNDEKİ TÜM 3. DÜNYA ÜLKELERİNDE ABD VE AB DEVLETLERİ STRATEJİSTLERİ TARAFINDAN YILLARDIR UYGULANAGELEN KLASİKLEŞMİŞ BİR PROJEDİR.

O HALDE BU HIYANET PROJESİNİ BOZMAK İÇİN GÜÇLER BİRLEŞTİRİLMELİDİR.

ŞİMDİ ÖNÜMÜZDE ÇOK ÖNEMLİ BİR SINAV VAR: 12 EYLÜL 2010 TARİHİNDE YAPILACAK HALKOYLAMASI. DAHA SONRASINDA DA GENEL SEÇİMLER…

DÜNYA TEKELLERİNE SORGUSUZ SUALSİZ BİAT EDEN AKP İKTİDARI BİLİNDİĞİ GİBİ İKTİDARININ İDAMESİNİ İÇİN BUGÜNE KADAR YAPILAN TÜM SEÇİMLERDE AKLA HAYALE GELMEYEN HİLELERE BAŞVURMUŞ, ORGANİZE VE PLÂNLI OLARAK YAPILAN BU HIRSIZLIKTA ABD KENDİ ÇIKARLARI İÇİN ÇALIŞACAK AKP’YE ÖZELLİKLE BİLGİSAYAR OYUNLARI YAPARAK ÖNEMLİ ÖLÇÜDE YARDIMCI OLMUŞTUR.

SON YAPILAN GENEL SEÇİMLERDE HÜRRİYET GAZETESİNDE HEM DE BİRÇOK İLDE YAKILAN, ÇALINAN OYLAR, BİR ANDA ŞEHRİN NÜFUSUNDA MEYDANA GELEN ARTIŞLAR, YA DA YOK OLAN SEÇMENLER, METRUK BİNALARDA YAŞIYOR GÖRÜNEN ONLARCA İNSAN, BİRÇOK İNSANA DAHA ÖNCE OY KULLANDIKLARI ŞEHİRLERİN HARİCİNDE KELALAKA İLLERDE OY KULLANACAKLARI SEÇMEN KÂĞITLARI YOLLANMASI ( BU KİŞİLERİN HEMEN HEPSİ NEDENSE OYLARINI CHP’YE YA DA MHP’YE VERECEK KİŞİLERDİ) GİBİ ŞEYTANIN BİLE AKLINA GELMEYEN ÜÇKÂĞIT YOLLARININ GÜNLERCE TEFRİKA EDİLDİĞİ UNUTULMAMALIDIR.

ÖNCELİKLE HALKOYLAMASINDA CHP, MHP, DP, SP, DSP, IP, HEPAR VE İSTERLERSE DİĞER ANTİEMPERYALİST PARTİLER ORTAKLAŞA BİR MERKEZ OLUŞTURMALIDIR. BU PARTİLERİN ÇOK BÜYÜK BİR GENÇLİK GÜCÜ VARDIR. BU GÜÇ SANDIK BAŞLARINDA KUŞ UÇURTMAMALI, BİRLİKTE HAREKET ETMELİ (GEREKİRSE NÖBETLEŞE, ANCAK SANDIĞI ASLA AKP’LİLERİN YA DA YSK ELEMANININ İNİSİYATİFİNE BIRAKMAYARAK), HİÇBİR SANDIK BOŞ BIRAKILMAMALIDIR. SANDIKLARDAN SONUÇLAR ALINIR ALINMAZ ORTAK MERKEZDE ANINDA BİLGİSAYARA GİRİLMELİ VE AKP’NİN YALAMASI OLMUŞ YSK’NIN AÇIKLADIĞI SONUÇLARLA EĞER BİR ÇELİŞKİ GÖRÜLÜRSE KANITLAYICI BELGELERLE HEMEN MÜDAHALE EDİLMELİDİR. BEYLİKDÜZÜ’NDE AKP’NİN YAPTIĞI ÇİRKEFİ BELGELEYEN CHP OLAYI MAHKEMEYE TAŞIYARAK YARGI YOLUNUN ÖNÜNÜ AÇMIŞTIR.

HALKOYLAMASI, BİRLİKTE HAREKET ETME OLGUSUNUN PROVASI NİTELİĞİNDE OLUP, GENEL SEÇİMLERE NAZARAN NİSPETEN DAHA KOLAY BİR SEÇİMDİR. EĞER HALKOYLAMASINDA BU ORTAK HAREKET BAŞARABİLİNİRSE O ZAMAN GENEL SEÇİMLERDE AYNI SİSTEM DAHA DA ORGANİZE OLARAK UYGULANABİLECEKTİR. BÖYLECE AKP OY ÇALAMAYACAK, SANDIKLARI DEĞİŞTİREMEYECEK, İZBE KALORİFER KAZANLARINDA MİLLETİN GERÇEK TERCİHLERİNİ YAKAMAYACAKTIR.

ANCAK HERŞEYE RAĞMEN BİLGİSAYAR OYUNLARI YAPSA, ELEKTRİKLERİ KESSE BİLE, SANDIK KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN İMZALANMIŞ BELGELERLE KARŞILAŞTIRILDIĞINDA YAPTIĞI HİLE KABAK GİBİ ORTAYA ÇIKACAĞI İÇİN TÜM TERTİPLERİ TERS TEPECEKTİR. BÖYLECE O ÇOK ÖVÜNDÜKLERİ “AMA HALK ARKAMIZDA %47 İLE BİZİ DESTEKLİYOR. İKİ SEÇMENDEN BİRİ BİZE OY VERDİ” ŞİŞİNMELERİNİN ASLINDA NE BÜYÜK BİR PALAVRA NE BÜYÜK BİR BALON OLDUĞU ORTAYA ÇIKACAKTIR.

TÜM OLAY KENDİLERİNE ANTİEMPERYALİSTİM, KEMALİSTİM, CUMHURİYETÇİYİM DİYEN PARTİ ÖNDERLERİNDE VE TABANI OLUŞTURAN HALKIN BEYNİNDE, KAFASININ İÇİNDE BİTMEKTEDİR. EĞER HALKIMIZ BİRLİKTE HAREKET ETMENİN OLUŞTURACAĞI O MÜTHİŞ GÜCÜ GÖRÜP SEZİNLEYİP, O GÜCÜ İYİ AMAÇLARDA KULLANMANIN HERŞEYİ NASIL BİR ANDA DEĞİŞTİREBİLECEĞİNİ FARKEDERSE, O ZAMAN BU HUSUSTA PARTİ ÖNDERLERİNE EN BÜYÜK KAMUOYU BASKISINI YİNE O EN BÜYÜK KUVVET, HALK YAPACAKTIR, HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN…

UNUTULMASIN Kİ DÂHİ ATATÜRK’ÜN AÇTIĞI 1. MECLİS TÜM KARARLARINI OY BİRLİĞİ İLE ALMASINA RAĞMEN İÇİNDE HER ÇEŞİT DÜŞÜNCE VE AKIMIN TEMSİLCİLERİNİ BARINDIRMAKTAYDI. ANCAK ONLAR İKTİDAR KAVGALARINI VATAN TEHLİKEDEYKEN BİR KENARA BIRAKIP, TEK BİR AMAÇ, TEK BİR ÜLKÜ ETRAFINDA BİRLEŞEBİLME ERDEMİNİ GÖSTERMİŞLERDİ.

BUGÜNÜN VATANSEVERLERİ DE AYNI ERDEMİ GÖSTERME ZORUNLULUĞUNDADIR. BU, HEPİMİZİN TARİHİ GÖREVİDİR. ÇÜNKÜ ÖNÜMÜZDEKİ HALKOYLAMASI TÜRKİYE’NİN BEKASI İÇİN SON ŞANSTIR.


Resim


UĞUR GÖRGÜLÜ,
Kullanıcı küçük betizi
TÜRKK
Üye
Üye
 
İletiler: 152
Kayıt: Sal Mar 09, 2010 20:44

Şu dizine dön: Halk Oylaması Yazıları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x