Derin Devlet! [2 Video]

Tartışma Alanı

İletigönderen Reisimiz » Cmt Tem 14, 2007 0:43

Ram, Ben Anlatılmak İstediğini Gayet Güzel Anladim o konuda süpheniz olmasın

ama su lafına kızdım söyleyim
Anladın mı Lafı En Uyuz Oldugum Laf

bir şey ögrenmisim ki o konuda çaba sarfediyorum değil mi
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletiler: 125

İletigönderen Ram » Cmt Tem 14, 2007 1:05

Reisimiz, ne anladın onu anlat sen. Bu arada, fazla uyuz olma meraklısı olma.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Reisimiz » Cmt Tem 14, 2007 1:10

Sizin Derin Devlet Olarak Tabir Ettiğiniz Yüce Türk Milleti'nin 3,5 yıl süren uykudan sonra Cumhuriyetin Temel Niteliklerini Ellerinden Alınacagı Zaman O Derin Uykusundan Uyanan Toplumun Büyük Çoğunluğun Gösterdeği Bir Kitlesel Bir Cumhuriyete Sahip Çıkma Mitingi
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Cmt Tem 14, 2007 1:17

Reisimiz, cümlelerin devrik, kelimelerin yanlış, imlâ kurallarınla alâkan yok. Neyse...

Kısacası, yanlış anlamışsın.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Reisimiz » Cmt Tem 14, 2007 1:20

Evet cümlerim hep böyle oluyor sana göre yanlıs anlamısım bana göre dogru anlamısım bu da kişilerin fikirleri ne oldugu değil toplumun fikirleri benim için daha önemlidir
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Cmt Tem 14, 2007 1:26

Reisimiz, görüntüyü hazırlayan burada. Senin anladığın gibimiymiş, ona sor. Toplumun fikirleri ile nasıl bir bağ kurmayı başardın, o da ayrı bir konu.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Reisimiz » Cmt Tem 14, 2007 1:29

Ram yazdı:Reisimiz, görüntüyü hazırlayan burada. Senin anladığın gibimiymiş, ona sor. Toplumun fikirleri ile nasıl bir bağ kurmayı başardın, o da ayrı bir konu.

Gelince Sorarım Ben Seviyeli Bir Şekilde Tartışmaya Hazırım

Ram oraya giden halk ortak fikirler'i yok mu
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Cmt Tem 14, 2007 1:31

Reisimiz, tartışılacak bir şey yok. Oraya giden halk ile, senin yanlış anlaman arasında da bir bağ yok. Gelince sorarsın.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Reisimiz » Cmt Tem 14, 2007 9:55

Gelirse Sorarım ben diyorum ki oraya giden halka derin devlet diyemiz çünkü Türkiyede Derin Devlet Diye Bir Şey Yok bizde ki Derin Devlet Hayal Mahsuru dogal olarak orayan giden kitleye derin devlet demek tabire caize yanlıstır he ben böyle düşünüyorum sen baska o baska sekilde düşünüyor olabilir Ama Her Şeyi Görmek İstediğin Şekilde Göremezsin

Bana bak reiscan, sana bu konuda yazmayı yasaklıyorum. Görüntünün sahibine sor neyin ne olduğunu, belki anlatmak için tenezzül eder. Bu sana son uyarımdır.
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletigönderen dertsiz » Cmt Tem 14, 2007 13:51

bu paylasim icin cok cok tesekkürler.

derin devlet tanimi, vatanini, milletini seven insanlari pasifize etmek icin kullanilir oldu.

ve ayrica, kendine derin devlet süsü veren bir takim sahtekrlar da türediler.

devletin derini, sigi olmaz. Devlet erki tektir ve millidir.

gerisi dedikodu ve abesle istigal etmekten baska birsey degildir.
Kullanıcı küçük betizi
dertsiz
Üye
Üye

İletiler: 248

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Tem 15, 2007 17:50

Reisimiz, öncelikle sitemize hos geldiniz.

haklisiniz,
he ben böyle düşünüyorum sen baska o baska sekilde düşünüyor olabilir
siz izlediginiz video'dan kendinize ne cikartirsiniz, o size kalmis :)

Türk Milleti hiç bir zaman derin devlet ya da diğer adıyla derin türkiye olmamıstır

bu konuda katilmiyorum size... vaktiniz oldugunda su makaleyi okumanizi tavsiye ederim :)
:arrow: http://www.paylasimboard.net/forum/derin-devlet-vt501.html

aman dikkat, bu iki derin devlet iki ayri mevzudur yalniz :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Reisimiz » Pzr Tem 15, 2007 21:29

Türk-Kan yazdı:Reisimiz, öncelikle sitemize hos geldiniz.

haklisiniz,
he ben böyle düşünüyorum sen baska o baska sekilde düşünüyor olabilir
siz izlediginiz video'dan kendinize ne cikartirsiniz, o size kalmis :)

Türk Milleti hiç bir zaman derin devlet ya da diğer adıyla derin türkiye olmamıstır

bu konuda katilmiyorum size... vaktiniz oldugunda su makaleyi okumanizi tavsiye ederim :)
:arrow: http://www.paylasimboard.net/forum/derin-devlet-vt501.html

aman dikkat, bu iki derin devlet iki ayri mevzudur yalniz :)

Olabilir En Kısa Zamanda Makaleyi Okuyacagım Zaten Önemli Olan Biribirimizi Kırmadan Seviyeli Bi Şekilde görüşlerimizi bildirmek
Kullanıcı küçük betizi
Reisimiz
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Sal Eki 16, 2007 23:31

ikinci video eklenmistir.

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Çrş Eki 17, 2007 0:27

Türk-Kan, mirim harika. :) Artık bunu da kıçından anlayanlar çıkar. (bkz. reislerin reisi)

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

Önceki

Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x