Doğan "Gerede Kampı olumlu geçti"

Futbol ile ilgili hersey burada.

Doğan "Gerede Kampı olumlu geçti"

İletigönderen yattara » Pzr Tem 01, 2007 15:38

Ziya Doğan: “Gerede kampı olumlu geçti”
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, 10 günlük Gerede kampının son gününde değerlendirmelerde bulundu.

Gerede kampının olumlu geçtiğini belirten Doğan, “Gerede kampında oyuncuların istekli ve arzulu çalışmaları beni mutlu etti. Verimli bir kamp dönemi yaşadık. Burada 33 kişiyle çalıştık. Ancak Trabzon’da katılımlarla birlikte takımın sayı 30 olacak. Genç oyuncuları bünyemize almıştık. Onları da Gerede kampında görme imkanını bulduk. Bu gençlerin büyük bölümünü Trabzon’da idmanlara katılamayacaklar. Çünkü oldukça fazla sayıda oyuncumuz var. Gençleri başka yerlerde oynamalarını sağlayacağım. Onları pilot takım bünyesi altında toplayabilmemiz lazım. Gerçekten üzülüyorum. Bu göndereceğim gençler birinci lig takımlarında rahatlıkla oynayabilirler. Genç oldukları için oynamazsalar aşama yapamazlar. Hiç birinin satılmamasını istiyorum. Kiralık onayıp aşama yapmalarını istiyorum. Kesinlikle takipçileri olacağım. Bu konudaki düşüncelerimi yönetimimizle de paylaşacağım” dedi.

“4 genç, takımda kaldı”

Ziya Doğan, genç oyunculardan Emre Hızarcı, Selim,Yusuf ve Eyüp Kadri’nin takımda kaldığını da belirterek, diğerlerinin iyi takımlara göndereceklerini bunun da kiralık olacağını söyledi. Federasyonun yabancı transferi konusunda henüz net bir karara varamaması nedeniyle sıkıntı yaşandığını da belirten Doğan, “Bu durum bizde olduğu gibi bütün kulüplerde sıkıntı yarattı. Bu durumda dış transferi kapattık. Ama karar sonrası oyuncu almayacağız anlamını taşımaz. Mutlaka bu konuda atak yapacağız. Sizin de bildiğiniz gibi bu işler çok kolay olmuyor. Eğer yabancı artışı olmazsa Türkiye liglerinde yerli oyunculara yönelebiliriz. Buna kaleci de dahil” diye konuştu.

Rakip takımların transferleriyle ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Doğan, “Kimi aldıkları hiç önemli değil. Önemli olan bizim istediğimiz kadroyu oluşturup, takım oyununu biran önce sahaya yansıtmamızdır. Trabzonspor’un kadrosunda da önemli oyuncular var. Biz de onlar kadar iddialıyız. Elimizde iyi forvetlerimiz var. Savunmada, stoper oyuncuların sakatlıkları beni düşündürüyor. Sayın başkanımızla görüşüyoruz. Dediğim etkenler ortadan kalkarsa transfer için daha rahat hareket edebileceklerini biliyorum” yorumunu yaptı.

“Rakiplerimiz dinamik”
İntertoto’daki rakiplerle ilgili de konuşan Ziya Doğan, “8 Temmuz’da Trabzon’da çok önemli bir maç oynayacağız. Rakibimiz Hırvat veya Arnavutluk temsilcisi olacak. Zagreb’in Arabistan milli takımıyla oynadığı maçı yardımcılarımıza izlettirdik. Gelen raporlar dinamik koşan ve iyi bir takım oldukları yönünde. Pazar günü bu yönde çalışmalarımıza start vereceğiz” ifadelerini kullandı.

“Serkan Balcı çok yönlü”
Yeni transferimiz Serkan Balcı’nın çok yönlü bir oyuncu olduğunu ifade eden Doğan, ”Onu ben Fenerbahçe’den defans oyuncusu olarak transfer etmedim. Burada orta sahada oynayacak. Fakat ihtiyaç duyulursa her mevkide oynatabilirim” şeklinde konuştu. Gökdeniz hakkında gazetelerde çıkan transfer haberleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Doğan, “Gökdeniz bizim için çok önemli bir futbolcu. Gideceği yönünde haberler yazılıyor. Bu konuda yapacak bir şey yok” görüşünü seslendirdi.

Bütün takımlar tatilde olduğu için hazırlık maçı yapacak takım bulamadıklarını da ifade eden Doğan, “Daha çok kendi aramızda maçlar yaptık. Taktik çalışmalarını Trabzon’da yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

KAYNAK:WWW.TRABZONSPOR.ORG.TR
En son yattara tarafından Pzr Tem 01, 2007 16:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye

İletiler: 273

İletigönderen Veled » Pzr Tem 01, 2007 15:59

yattara, haber için sağolasın kardes bence trabzonun mutlaka transfer yapması şart :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen yattara » Pzr Tem 01, 2007 16:02

biz tolgaya abi arıoduk martinez en uygundu ondada sakaryanın burnu kalkmış 4 oyuncu+para istediler oda olmadı forvet arkası alacaktık gençlere gitti adam carle.ama sonra ceyhun gerede'de coştu gerek duymadı ziya.bide defans alacaktık rispin inanılmaz derecee iileşmesi ve ferhatın ayağının düzelmesi bunları ertelettti şimdilik gerek yok transfere merak etme :mrgreen:
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Pzr Tem 01, 2007 16:11

yattara, mustafa keçeli ve murat ocak gitti bence celaleddin yetmez sadece bir sol bek şart diyoreum ben :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen yattara » Pzr Tem 01, 2007 16:12

Semih R.Cabalar, JABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Pzr Tem 01, 2007 16:17

yattara, jabi sağ bek oyuncusu sol bek değil :wink: erciyeste defansın sağ tarafında oynuyordu
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen yattara » Pzr Tem 01, 2007 16:19

her iki tarafta görev verilince çok yönlü oynayabilen bi oyuncu bizim sitede yazıodu :wink:
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Pzr Tem 01, 2007 16:22

yattara, valla hiç haberim yoktu sol bek oynadığından sol ayaklı da değil ama bakalım orda oynarsa görürüz kardes :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen yattara » Pzr Tem 01, 2007 16:23

sitede defansta görev verilen heryerde oynayabilen bi oyuncu olarak geçiodu
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
yattara
Üye
Üye