Doğu Perinçek kimdir? (Kapak dosya)

Doğu Perinçek kimdir? (Kapak dosya)

İletigönderen Parola Vatan » Prş Mar 19, 2009 9:40

En son Parola Vatan tarafından Sal Oca 19, 2010 11:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Parola Vatan
Üye
Üye

İletiler: 157

İletigönderen lozan 2005 » Cmt Mar 21, 2009 19:32

Tesekkürler
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye
Üye

İletiler: 716

İletigönderen Çetin Taş » Cmt Mar 21, 2009 20:50

İyi adamdır.
Aydın adamdır.
Vatanseverdir.
Öncüdür.
Önderdir.
Merttir.
Dürüsttür.
ADAM GİBİ ADAMDIR....
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen grkszhrf » Çrş May 06, 2009 13:32

Dosya silinmiş tekrar yükleyebilir misiniz?
Kullanıcı küçük betizi
grkszhrf
Üye
Üye

İletiler: 16

İletigönderen İrfan Tuna » Çrş May 06, 2009 14:29

Çetin'in yazdıklarına aynen katılıyorum.
Kullanıcı küçük betizi
İrfan Tuna
Üye
Üye

İletiler: 1059

Re: Doğu Perinçek kimdir? (Kapak dosya)

İletigönderen devimsel » Sal Oca 12, 2010 11:14

Parola Vatan yazdı:Resim

İNDİR
DOĞU PERİNÇEK KİMDİR?

Parola Vatan,adres silinmiş,ben yeniden yükledim.Aşağıda verdiğim adresi istersen açtığın konudaki silinmiş adresle değiştir.Saygılar.
http://www.mediafire.com/?4gunz2y21di
"Tam bağımsızlık demek, kuşkusuz siyasal, maliye, ekonomi, adalet, askerlik,
kültür... gibi her alanda bağımsızlık ve tam özgürlük demektir.
Bu saydıklarımın herhangi birinde bağımsızlıktan yoksunluk, ulusun ve ülkenin
gerçek anlamıyla bütün bağımsızlığından yoksunluğu demektir."

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
devimsel
Üye
Üye

İletiler: 291

Re:

İletigönderen kemalist58 » Pzt Oca 18, 2010 17:19

Çetin Taş yazdı:İyi adamdır.
Aydın adamdır.
Vatanseverdir.
Öncüdür.
Önderdir.
Merttir.
Dürüsttür.
ADAM GİBİ ADAMDIR....

Konuşmalarına bakınca öyle ama APO ile fotoları var.O yüzden size katılmıyorum.
TÜRKİYE GENÇLİK BİRLİĞİ
AHMET TURAN ÖZTÜRK/
Kullanıcı küçük betizi
kemalist58
Üye
Üye

İletiler: 37

Re: Re:

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Oca 18, 2010 17:25

kemalist58 yazdı:Konuşmalarına bakınca öyle ama APO ile fotoları var.O yüzden size katılmıyorum.

Dogu Perincek'i tartismak istiyorsaniz bu basliktaki tüm yorumlari okuduktan sonra düsüncelerinizi belirtebilirsiniz: :arrow: yalcin-kucuk-ve-dogu-perincek-in-misyonu-ne-t8605.html

Ayrica, sehitlerimize "kelle", Imrali sürüngenine "sayın" diyen zatin su an Başsatan oldugunu da unutmayiniz.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Re:

İletigönderen kemalist58 » Pzt Oca 18, 2010 17:29

Tayibi biliyorum zaten.
TÜRKİYE GENÇLİK BİRLİĞİ
AHMET TURAN ÖZTÜRK/
Kullanıcı küçük betizi
kemalist58
Üye
Üye

İletiler: 37

İletigönderen Mustafa Recep » Sal Oca 19, 2010 0:11

genel başkanımızdır,

iyi, namuslu adamdır,

bu dünyada da ahirette de kendisine kefilim...
AMERİKANCI GENERALLER DEĞİL KEMALİST PAŞALAR İSTİYORUZ!
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Recep
Üye
Üye

İletiler: 417

İletigönderen Urunguj » Sal Oca 19, 2010 0:37

Ermeni soykırımı diye bir olgu var. 1.Dünya savaşı sürecinde yaşanan savaş durumları nedeniyle Türk milletini edilgen kılmayı amaçlıyor!

Ermeni soykırımı sözünü sizce hangi iktidar kabul edebilir?

İsviçre "Ermeni soykırımı yoktur" diyen suçludur yasasını çıkarmıştı 2004'te.

Bu saçmasapan yasaya bu ülkenin muktedirleri sessiz kaldı !!!

Daha sonra başka ülkeler de benzer kararlar aldı, ve sanırım almaya devam edecekler!

Doğu Perinçek, İsviçre'de Ermeni soykırımı olmamıştır dedi ve gözaltına alındı.

Bu güzel vatanın evlatları neredeydi ki o dönemde bu çarpıcı olaya sessiz kaldılar.

(dönek liboş-yandaş medya)

Eğer Doğu Perinçek de NATO Gladio'su elemanıysa, yazıklar olsun bana!
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletiler: 222

İletigönderen antalyalim » Sal Oca 19, 2010 2:15

Dogu Perincek'i tartismak isteyen arkadaslar Türk-Kan'in verdigi baglantida istediklerinden fazlasini bulabilirler.
Kisileri tartismadan kabul etmek bizim demokrasi anlayisimiza tamamen ters düser ancak Dogu Perincek'i tartismak isteyenler önce Diyarbakir'da serefli bayragimizi dalgalandirsinlar daha sonra isvicre'de "ermeni soykirimi yoktur" diyerek gözaltina alinsinlar en sonunda da oturup Perincek'i tartissinlar tabiki bundan daha önce memleketin bütün sorunlari bitmis ulema gitmis ve yapilacak-tartisilacak daha faydali olaylarin olmamasi gerekmektedir.
"Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" :turkiye:
Kullanıcı küçük betizi
antalyalim
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 522

İletigönderen kharaball » Sal Oca 19, 2010 11:40

Doğu Perinçek ile alakalı olarak çok negatif bir görüşüm var.Lakin yaş 35 olmadan evvel bir sürü doğrumu çöpe attım. Tabularımı yıkmak neredeyse alışkanlığım haline geldi.Tüm bunları yaparken kendimi çevremden soyutlayıp, Allah'ın verdiği akıl-mantık nimetlerinden faydalanmaya çalıştım. ' Düşünmezmisiniz! ' ihtarına muhatap olan yaratıklarından biri olarak, hayatım ile alakalı ne kadar şey varsa, baştan notlandırmaya başladım.Artık daha huzurluyum...

Bu dosyayı paylaşan arkadaşa, en azından 'hazır yemek' ikramından dolayı teşekkür ederim.
Perinçek bu ülkede çok şey demek olduğu için indirip okuyacağım.Tekrar teşekkürler...
MODERN LAWRENS LARA, İÇİMİZDEKİ İRLANDALILARA DİKKAT EDİNİZ.. UŞAKLIK ETMEYİNİZ..
Kullanıcı küçük betizi
kharaball
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen Parola Vatan » Sal Oca 19, 2010 11:51

kharaball yazdı:Doğu Perinçek ile alakalı olarak çok negatif bir görüşüm var.Lakin yaş 35 olmadan evvel bir sürü doğrumu çöpe attım. Tabularımı yıkmak neredeyse alışkanlığım haline geldi.Tüm bunları yaparken kendimi çevremden soyutlayıp, Allah'ın verdiği akıl-mantık nimetlerinden faydalanmaya çalıştım. ' Düşünmezmisiniz! ' ihtarına muhatap olan yaratıklarından biri olarak, hayatım ile alakalı ne kadar şey varsa, baştan notlandırmaya başladım.Artık daha huzurluyum...

Bu dosyayı paylaşan arkadaşa, en azından 'hazır yemek' ikramından dolayı teşekkür ederim.
Perinçek bu ülkede çok şey demek olduğu için indirip okuyacağım.Tekrar teşekkürler...

Dosyayı indirip okuduktan sonra yine fikirlerinizi bizimle paylaşmanız dileğiyle.
Kullanıcı küçük betizi
Parola Vatan
Üye
Üye

İletiler: 157

İletigönderen MansurSah » Sal Oca 19, 2010 20:25

antalyalim yazdı: .. Dogu Perincek'i tartismak isteyenler önce Diyarbakir'da serefli bayragimizi dalgalandirsinlar daha sonra isvicre'de "ermeni soykirimi yoktur" diyerek gözaltina alinsinlar en sonunda da oturup Perincek'i tartissinlar ...

Aynen!

Ayrıca bu adam şu an, aylardır, ekibiyle birlikte "ergenekon"dan içerde yatmakta! Ne kadar hain varsa dışarıda, baştacı, ne kadar milli aydın/paşa varsa hepsi içerde, Perinçek de onlarla birlikte! "Düşünmez misiniz???"

1- Apo itiyle "gazeteci" sıfatıyla görüşmeyen, memlekette bir ben kalmışım yahu! Hasan Cemal, ABDullah Gül'ün yani an itibariyle T.C.'nin Cumhurbaşkanı'nın özel temsilcisi olarak Kandil'e gidip geliyor, görüşmelerini resmi toplantılarda "devlet" erkanıyla paylaşıyor.. APO'yla görüşmemiş röportaj yapmamış resim çektirmemiş bir tek ben (!) kaldım galiba?? Hele ki Mehmetçik'in harekatı ve bombardımanı üzerine Kandil'e gidip "acımadı ki" pozları, demeçleri veren Çongar'lar, Altan'lar ortadadır..

2- "APO'ya paşalık verelim / Bodrum'da villa verelim bermuda şortuyla arada bir uğrayıp imza versin yeter" diyen Zamane İtler ortadadır.

3-a) Doğu Perinçek'in, Apo'ya çiçek verişini açıklaması mealen şudur: "Ben silahları bırakmaları, Yüce Türk Adaleti'ne teslim olmaları, barışı tesis etmek üzere çiçek uzattım". (Nerdeyse aynı bir durum da Ergenekon Tertibi'nin iddianamesinde Yalçın Küçük için söz konusudur ve onun için de o hıyanet iddianamesinde bile (kendisi kabul/red ettiğine dair birşey söylemiyor), mealen şöyle geçer: "Yalçın Küçük, Apo'ya gitti, tüm silahlarınızı teslim ederek adalete teslim olun, BM'den uçak ayarladık, sizi Ankara'ya götürüp adalete teslim edelim". Yani gerek Dr. Doğu Perinçek, gerek Prof. Yalçın Küçük, iddianamelere göre bile, Apo ile, PKK'nın teslim olmasını kabul ettirmek, terörü sona erdirmek üzere, görüşmüşlerdir.

3-b) Doğu Perinçek'in, sözde askeri kıt'ayı selamlama ve tokalaşma resimleri için açıklaması şudur: "Beni orda sanki T.C.'nin resmi temsilcisi gibi karşılayarak, askeri tören, temsil hazırladılar da benim kıtayı selamlamamı planladılar. Ben de bu planı, bu sözde resmi geçit/selamlama merasimini bozmak üzere, töreni bozarak araya daldım ve önüme gelen birinin elini sıktım".

4- Perinçek ve İP, bir zamanlar PKK/Kürt sorunu/Federasyon konusunda, şu andakine bayağı ters düşecek şekilde düşünceler taşıdıklarını ve yayınlar yaptıklarını bizzat kendileri söylüyor ve "biz o zamanlar öyle düşünüyorduk ama bunun yanlış olduğunu gördük, artık tam tersi düşünüyoruz, bakın şimdi böyle düşünüyoruz" diyor.

Adam çıkmış mertçe, "biz o vakit öyle düşündüydük ama şimdi yanlış olduğunu gördük, böyle düşünüyoruz" diyor. Öyle yavşakça, "milli görüş gömleani striptiz yaptık, değişerek, amerika-israil'le gide gele geliştik" demiyor.

Özetle,

Her ne şart altında olursa olsun, APO'ya çiçek verilişi, onla resim çektirilmesi, benim içimi derinden acıtır. Böyle bir şeyi geçmişte ben yapmış olsam, bu acıyla yaşayamam! Ve ben o itle o kadar yakına girebilecek bir gazeteci olsam, bırak silahı falan, kafa atarak onu cehenneme gönderme yolunu seçerim, öncesinde de kendimi bu yönde eğitirim. ("Hero" filmindeki gibi.)

Ama aynı anda hem Apo'nun g.tüne giren onca AQP'li, amerikancı adamı baş tacı ederken, hem de "gel teslim ol yahu bırak bu saçmalığı" diye çiçek verirken resmi çekilmiş bir adamı da "aa pkk'lı" diye yerin dibine batırmak.. Yok artık daha neler?

Lütfen, Doğu Perinçek hakkındaki bu yukardaki dosyayı okuyunuz. Hatta videoları izleyiniz. Mal varlığını görünüz, çoğumuz hayatta yokken büyük bir lider olan bu insanın, bunca yıl sonraki maddi varlığının, "şu bu, bir de cura" olduğunu görünüz. En kıçıkırık sağ-sol teröristimsi grubun bile herhangi bir amiri, Avrupalarda lüks villalarda yaşarken..

Mesut Yılmaz, geçenlerde ölen Muhsin bile mebus olurken, Doğu Perinçek hapislerde sürünüyor!

Şeyh Sait'in torunları mebus, bakan, başbakan yardımcısı olurken, ne şeyh Edibali'nin torunu koskoca (Millet Partisi'nden) Aykut Edibali'nin, ne de Mehmet Akif'in torunu (TKP'den) Aydemir Güler'in, kısa/orta vadede böyle bir hayali bile yok! Ama kendi pencerelerinden gördükleri ülküleri var, vatan-memleket için kurtuluş reçeteleri var; ve en önemlisi, hayalleri var! Ev olarak belki kirada, ama yurdumuz için gönülden bağlı oldukları hayalleri ile, bence yüce bulutların üzerinde oturmaktalar!

O partinin fikrayatının şurasına, bununkinin de burasına katılırız katılmayız ayrı konu, ama vicdanımızı ve insafımızı da yitirmemeliyiz.

Hele mantığımızı ve mukayese yetimizi, asla!

E bir de tüm bunlar olurken, Fethullahçı Polis geliyor, Ulusal Kanal'ın plazma tv'lerini bile söküp götürüyor yahu!
Fatih "Mansur Şah" Özaydın

Hem Cemaat hem Cumhuriyet olunmaz,
Ters mıknatıslanma yapar!!!
Kullanıcı küçük betizi
MansurSah
Bilim Adamı
Bilim Adamı

İletiler: 611

Sonraki

Şu dizine dön: E-Kitap

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk