Dört T! / Figen ÖZEN

Dört T! / Figen ÖZEN

İletigönderen Oğuz Kağan » Cum May 03, 2013 10:25

Dört T!

Eski-siyah beyaz veya renkli flimlerin, "İLAÇLI GAZOZ"un kahramanı Nuri Alço'yu hatırlayanınız vardır. Nuri Alço o flimlerde ya zengin ama kötü kalpli bir damı ya da 16-17 yaşlarındaki kızlara tuzak kurarak kötü yola düşüren bir kişiyi canlandırırdı.

Fakir ama son derece güzel bir kız...Bu kızcağız zengin ve lüks bir hayata özenmektedir. Ama bu kızcağız aldatıcı parlaklığına rağmen bu pırıltılı sahte hayatın tuzaklarına düşmemek için direnmektedir.

İşte o zaman o meşhur ilaçlı gazoz devreye girecektir.Kız dağınık bir yatakta kendine geldiği zaman her şey bitmiştir. Bir çok kadın artist bu ilaçlı gazozun tadına bakmıştır.Örneğin bir Hülya Koçyiğit, bu ilaçlı gazozu içtikten sonradır ki, beynini bu uyuşturucu ilacın etkisinden kurtaramamıştır.

"BARIŞ SÜRECİ- PKK ÇEKİLİYOR"..

Mütarekeci yazılı ve görsel basın, akiller ve iktidar yaklaşık 150 senelik bir intikamın, Haçlı ordularının, emperyalizmin ve küresel çetelerin "BÜYÜK EFENDİSİ İLLUMİNATİ"nin ilaçlı gazozunu Türk milletine yutturmaya çalışmaktadır.

Bu ilaçlı, beyinleri uyuşturan gazozun(!) sponsorları başta Öcalan, MİT'in muteber elemanları "Hakan Fidan'ı ben görevlendirdim. O DEVLET adına masada oturuyor. R.T.E." PKK/BDP/KARAYILAN'dır. Ancak bu gazozun patenti büyük ve ana sponsor Amerika'nın elindedir.


*****

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, gerçeği ifade etmek gerekirse bölücü başına ve PKK'ya uluslar arası bir statü kazandırmak adına ilk adımları atmıştır. Neredeyse artık "AKTİVİST" olarak kabul edilen PKK; Türk Devleti ile savaşan bir başka devlet (!) olarak, artık "SAVAŞAN TARAF"tır.

İktidar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yıkmak, bölmek için isyan çıkaran, 40.000 asker, sivil, polis, genç, bebek kısacası Türk milletinin canına kast eden bölücü katillerin silahları ülke dışına çıkarlarına göz yumarak alenen Anayasa'yı ve yasaları çiğnemiştir. Halen yürürlükte olan TCK'na göre "suçluya yardım ve yataklık etmek" suçtur. Akiller ve mütarekeci yazılı ve görsel basın ise bu suça açıkça iştirak etmektedirler.

PKK/KCK ve Karayılan cenahı zafer kazanmışların aptallaştıran sarhoşluğu içindedir. İstekleri talebin ötesine de geçmiş ve tehdit havasına bürünmüştür.

Ve hatta bu tehditvari söylemler sadece iktidarı hedef almamaktadır. Gülen cemaati de bu tehditlerden nasiplenmiştir. Selahattin Demirtaş Şırnak mitinginde "Fethullah Gülen Cemeati'nin ve AKP'nin tüm belgeleri PKK'nın elinde. Öcalan'ı serbest bırakmaya mecburdur AKP." demektedir.

Nedir bu belgeler? Üstelik Karayılan'ın 1 Mayıs itibariyle yaptığı bir açıklama ise akıllara ziyan verecek bir niteliktedir. "Öcalan bir kaç ay içinde serbest bırakılacak. AKP ile yapılan anlaşma ve pazarlık böyle..."

Bu belgeler, anlaşma ve pazarlık nedir? Bir bilen var mı?


3 AŞAMALI SÜREÇ

"Uygulanmakta olan ateşkes ve gerilla güçlerimizin başarılı bir biçimde geri çekilmesiyle birlikte birinci aşama sona erecek ve ikinci aşama başlamış olacaktır. İkinci aşama, sorunun kalıcı çözümü için, daha çok devletin ve hükümetin yükümlülüklerini yerine getireceği aşamadır."

Bu süreç Anayasa'nın ilk dört maddesi ile bağlantılı mıdır? Kürtlere statü (!) kazandırmak, ana dide eğitim, özerklik gibi...

"Bu süreçte anayasal çözüm çerçevesinde yapılacak reformlarla Türkiye'nin gerçek anlamda demokratikleştirilmesi ve Kürt sorununun çözüme kavuşturulmasının koşulları doğmuş olacaktır. Koruculuk, özel tim, vb. tüm özel savaş yapılarının devre dışı edilmesi ve demokratik sivil toplum zihniyetine uygun bir ortamın oluşturulması gereklidir."

Özellikle koruculuk, özel tim ve tüm savaş yapılarının kaldırılması istenerek, Türk'ün savunma yapısının zayıflatılması bilhassa istenmekte ve hatta dayatılmaktadır.

"Normalleşme süreci olarak altı çizilen üçüncü aşama ise barışın kalıcılaşması, toplumsal uzlaşma, eşitlik ve özgürlükler sürecidir. Önder Apo dahil herkesin özgürleşeceği bu sürecin pratikleşmesi paralelinde silahın tümden devre dışı kılınması ve gerillanın silahsızlanması gündeme girecektir."

Ve olmazsa olmazları.. Öcalan serbest kalmalıdır. Hatta Karayılan bu konuda AKP ile anlaştıklarını, Demirtaş ise Gülen Cemaati ve AKP'ye ait belgelerin PKK'nın elinde olduğunu iddia ederek, "Artık final noktasındayız." demektedir.

Hâlâ mayınlar döşenmektedir. PKK tarafından yollara... Hedef Türk askeridir.

Hâlâ mayınlar döşenmektedir beyinlere.. İktidar tarafından. Hedef! Türk milletidir.


DÖRT T! (!)

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, PKK ile pazarlık yapılmadığını söylemiştir. "Bu siyaset üstü bir iştir. Bu konuda İzmirlileri daha duyarlı davranmaya davet ediyorum. Herkes bilsin, terörle sizin hükümetiniz, Türkiye Cumhuriyeti hükümeti, 61. hükümet hiçbir pazarlığa girmedi. Şartlar onları bu noktaya getirdi. Önce ne dendi ‘ayrı devlet’. Sonra ‘federasyon’, sonra ‘özerk yerel yapılanma’, sonra ne dendi ‘demokrasi içinde çözüm’. Baştan beri bizim söylediğimiz de bu demokrasi içinde çözüm.

* Bize diyorlar ki: ‘Siz bu terör örgütüyle neyin pazarlığını yaptınız? Niye birden bire durdu? Biz de diyoruz ki eğer bir pazarlık olarak görüyorsanız 4 T pazarlığı yaptık; tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak. Ay yıldızlı bayrağımız hepimize yeter. Bizim pazarlığımız 4 T’dir."

Barzani ve hempalarının "4T"si ise dört devletten alacaklarını iddia ettikleri, IRAK, İRAN, SURİYE ve TÜRKİYE'den topraklar ve kurulacak olan taşeron Kürdistan'dır.


Sn. Yıldırım, sanırım PKK'nın ve Karayılan'ın iddia ettiği ve doğruluklarını vurguladığı antlaşmalardan ve PKK'nın çekilme sürecinin altında yatan gerçeklerden haberdar değildir. Sürecin gerçek yüzü bakanlardan dahi saklanmaktadır. Aksi halde "4T" gibi bir iddiada bulunurken, bir bakanın gerçeklerin üzerini örtmesini kabullenmek hâyâlcilikten öteye gitmeyecektir.

İlaçlı gazoz birileri tarafından iktidarın kendisine de içirilmiştir.

TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE... Devletin,ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü ve "YA İSTİKLÂL - YA ÖLÜM" Türk milletinin şiarıdır. Ve inşa edilecektir.

Figen ÖZEN, 2 Mayıs 2013
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12309
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Şu dizine dön: Figen ÖZEN

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x