DTP 1. Olağanüstü Kongresi hakkında soruşturma

Genel & Güncel Konular

DTP 1. Olağanüstü Kongresi hakkında soruşturma

İletigönderen Çetin Taş » Prş Mar 01, 2007 20:46

ANKARA (İHA) - Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) dün yapılan 1. Olağanüstü Kongresi ile ilgili soruşturma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, DTP'nin dün yapılan kongresinde, Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk konuşmasında, teröristbaşı için 'Sayın Öcalan' ifadesini kullanmış, kongrede İstiklal Marşı okunmamış ve yasadışı sloganlar atılmıştı. Bunun üzerine Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi Cumhuriyet Savcılarından Mustafa Kelkit, parti yöneticileri hakkında soruşturma başlattı. Daha önce de yapılan DTP 1. Olağan Kongresi hakkındaki soruşturma ise devam ediyor.

Öte yandan, iki soruşturmanın birleştirileceği öğrenildi.

Kaynak: MYNET HABER,1 MART 2007
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Sandra » Prş Mar 01, 2007 20:54

bunlar tamamen ortaligi kizistirmaya yönelik olaylar
Barzani ordan yirtiniyor Kurdistana alisin diyor
Burda Apo icin Sayin Apdullah Öcalan deniyor
Taksim meydaninda Hepimiz Kurduz deniyor
Rice Kurdistan diye lafa basliyor
Kenan Evren Turkiye eyaletlere bölunsun diyor
Erdogan Kurt liderle konusmamiz lazim diyor

Simdi bakiyorum olamaz böyle birsey tamamen Turkiye uzerinde oynanan oyunlar bunlar ve bunu anlamayan bir basbakanimiz var ne mutlu bize

Daha erdogani savunan varsa burda erdogan icin söyleyemediklerimi onlar icinde söyluyor icimden
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletiler: 171

İletigönderen Ram » Prş Mar 01, 2007 21:44

Çetin Taş, haber için teşekkürler.

Sandra, katılmıyorum sana. Başsatan, çok iyi biliyor neyin ne olduğunu.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Sandra » Prş Mar 01, 2007 22:17

Ram, o zaman vatani satiyor bu adam öyle mi
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Prş Mar 01, 2007 22:28

Sandra, ne demişler; Taktir yüce milletindir! Resim
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen |Kuralsız| » Prş Mar 01, 2007 22:29

ya benim anlamadığım bu adamın ülkeyi sattığını , ülkeyi bölmeye çalıştığını hepimiz görüyoruz , biliyoruz , ama yine de bu adamı destekleyen milyonlarca kişi çıkıyo... Anketlerde yine 1. sırada çıkıyo bu nasıl iştir aklım ermiyo...

______

Konuya gelince , pkk paçavraları , öcalan posterleri , bölücü terör örgütü lehine sloganlar , başkan apo diye bağıran köylü kadınlar... küçük çocuklar...

teröristler için saygı duruşu :!: :evil:

İktidarrrrrrrrrrr Armutları toplamaya devammm :!: :!: :!: :evil:

haber için tşk. Çetin Taş bu arada hoş geldin...
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Sandra » Prş Mar 01, 2007 22:38

Ram, taktir millete kaldiysa anketlerde hala birinci o zaman mukemmel bir basbakan
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Prş Mar 01, 2007 23:31

Bu millet neler gördü, neler geçirdi. En büyük zaafı, ders almaması ve çabuk yargıya/karara varmasıdır. Bir şekilde hep içten yıkılmıştır-zayıflamıştır-bölünmüştür.

Şimdi basit bir örnek vereyim, alâkasız ama gerçek...

Bu devirde, ot/hap içen, değişik-değişik müzikler dinleyip transa geçen, ülkemizin başkentini İstanbul zanneden, ne idüğü belirsiz şekilde konuşan ve saymakla bitmez bir sürü olumsuz şeylerle uğraşan gençlere emanet bu ülke. Sen onlara ne kadar da anlatsan, bu saatten sonra onlara masal gelir. Şimdi bunlar için, Türkiye ve dönen oyunlar ne ifade ediyor¿?

ABD gider başkası gelir, mühim değil. Bu millet baki kalacaktır. Ya devlet¿? Ya Cumhuriyetimiz¿? Bugün o gençlerin bu halde olması, onların suçu mu, ailelerinin suçu mu, yoksa 80'den sonra her şeye yasak koyan ve şimdilerde yine ötmeye başlayan Kenan zırtapozunun suçu mu¿?

Bu bizim suçumuz...

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Çetin Taş » Cum Mar 02, 2007 19:23

Ram kardeşimin yazdıklarının tamamına katılıyorum.Kenan zırtapozu bu milletin değil Amerika'nın "oğlanı" olduğu için bu millet bu günlere gelmiştir.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 5 konuk

x