Dünya Düzeni - 25 Mart 09 / SEVR'den BOP'a Türkiye!

Banu AVAR'la Dünya Düzeni

İletigönderen Ram » Çrş Nis 01, 2009 21:34

cgrnl, olacak iş. Gereğini söyleyelim; görüntüyü özel hale getirip şifrelemediğimiz takdirde görüntülerimiz siliniyor. Bu şekilde yaptıktan sonra bir tane görüntümüzün silinmediğini de belirteyim.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: private olayı nedir????

İletigönderen kaye » Prş Nis 02, 2009 0:41

cgrnl yazdı:arkadaşlar bu private olayı nedir yav? ne gerek var bunca politik güzel videoya ulaşımı kolaylaştırmak duruken iyice zorlaştırıyosunuz? bütün videolarda private password var olacak iş değil!!!!

password yani şifre nedir bizim sitede:
guncelmeydan
Peki Güncel Meydan nedir?
Bizim sitenin adı.
Yani, tüm bu izlencelerin yüklü olduğu alanın adı..
Burada asıl maksat, insanların bu görüntüleri izlemesini zorlaştırmak değil, şifreler doğrultusunda daha fazla insanı siteye çekerek, daha çok kitlelere ulaşmak ve ulaştırmak..
Diye düşünüyorum!!
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen Türk-Kan » Prş Nis 02, 2009 1:28

kaye, asil sebep yukarida da belirtildigi gibi, sifreli uygulamaya gecmeden evvel yüzlerce görüntümüzün silindigidir. Siteye "cekimden" ziyade silinmeye karsi "koruma kalkani" vazifesi görmektedir.

Benim asil anlamadigim, 12 harften olusan ve tüm görüntülerde ayni olan "guncelmeydan" kelimesini girmenin neden "zorlastirma" oldugudur... Sanirsin ki üc bilinmezden olusan matematik sorusu soruluyor...
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ihtiram » Prş Nis 02, 2009 2:15

Ülkemizde ki DEGER olan insanlarin emek vererek olusturduklari AYDINLATMA görevlerini yerine getirdiklerini kayit altina almak,o degerli insanlarin emegi kadar önemlidir.
Bu görevi yerine getiren arkadasa TESEKKÜR ediyorum.
Ancak bazi katilimcilara da bir nebze serzenisim olacak.
Bir insan kötü söyleye bilir.
Söylene bilir oldugu icin söyleyebiliyor.Öyle degil mi?
Eger söylenemeyecek bir sey olsaydi zaten söyleyemezdi.YANLIS mi?
Serzenis de bulundugum nokta ise sudur.
O kötü davranista bulunan insani,sanki digerleri öylesine özlemle bekliyorlarmis ki firsatini bulunca tutana askolsun...
Firsat bu firsat deyip vermisler KÜFRÜN HAKKINI...yazik etmisler.
UTANC tablosu olsun diye birakilan yazi,digerlerinin yaninda zaman zaman cok temiz kalmis.
Umuyor ve bekliyorum ki bu serzenisim yerini bulur ve Insana uygun söylem ve davranislardan kendimizi uzak tutmayiz....
SAGLICAKLA...
IHTIRAM
Kullanıcı küçük betizi
Ihtiram
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen kurtulus » Prş Nis 02, 2009 19:04

Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletiler: 248

İletigönderen dervishizir » Cmt Nis 04, 2009 3:44

Küfür etmek yasaktır.

tama bende geri aldım. tam silecektim sen silmişsin. banu avar gerekeni söylemiş zaten. daha ne söyleyeyim. kusura bakma sabah vaktinde indirdim seyrettim emeklerinize tekrar çok teşekürler
not: eğer birdaha şu Özalın yok Türk birliğini kuracakmışta ondan öldürülmüş martavalını birdaha söyleyen olursa alnını karışlarım. Her türlü martavalı ezberleyeceklerine bunu bir seyretsinler. şimdiye kadar olanları takmıyorlarsada.
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye

İletiler: 144

İletigönderen pinos » Cmt Nis 04, 2009 10:28

siteye yeni üye oldum 2 gün önce banu avar konyada selcuk üniversitesindeydi kendisini yakından dinleme fırsatı buldum bu sitenin adınıda kendisi söyledi paylasımlarınız için tesekkürler arkadaslar sizlerden bir ricam olacak ram arkadasımız ilgileniyor sanırım bu video işi ile banu hanımın son programının videosunu bulamadım "obamanın gelişi ve meali" siteye henüz eklenmedimi yada eklenecekmi eger eklenmediyse en kısa zamanda eklemenizi rica ediyorum kendisi bu son programının bir cok konuya acıklık getirdiğini söyledi ve programını hiçbir yerde bulamadım simdiden tesekkürler
Kullanıcı küçük betizi
pinos
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen kurtulus » Cmt Nis 04, 2009 11:52

banu avar bu siteyi biliyormuki
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletigönderen dervishizir » Cmt Nis 04, 2009 15:15

Biliyormuş panelde anlatmış siteyi kulak pamuğumu verelim :) arkadaşların emeklerine sağlık milii piyango çıksa hepsine 100 er milyar maaş bağlarım yav şimdi sadece duacılarıyız kendilerine. büyük emek ve sabırlarından dolayı ne desem azdır. yok başka bir diyecek. yani söylenir ama çok uzun olur. yanlarına elaman olurum çay kahve getirir omuzlarına maşaj bile yaparım aslan arkadaşlarıma daha ne dieyim yavv.
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye

İletiler: 144

İletigönderen kurtulus » Cmt Nis 04, 2009 18:41

ozaman banu avar bu sieye üyedir
Kullanıcı küçük betizi
kurtulus
Üye
Üye

İletigönderen TRIUMPH » Cmt Nis 04, 2009 23:33

Acaba bu kadar mı yaptığı programlar Banu Avar'ın?
Başka var mı acaba?

Edit: İmla
Kullanıcı küçük betizi
TRIUMPH
Üye
Üye

İletiler: 14

İletigönderen Ram » Pzr Nis 05, 2009 1:53

Banu AVAR'a desteklerinden ötürü tekrar tekrar teşekkür ederiz. Keza siz üyelerimize de...

Yeni bölüm az sonra sitede paylaşılacaktır.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen taskinengin » Çrş Nis 08, 2009 21:58

banu hanım gerçekten müthiş. teşekkürler arkadaşım
Kullanıcı küçük betizi
taskinengin
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen zykyk » Sal May 05, 2009 13:32

teşekkür ederim ram
Kullanıcı küçük betizi
zykyk
Üye
Üye

İletiler: 65

İletigönderen İrfan Tuna » Pzt May 11, 2009 16:37

9 Mayıs 2009 tarihli basın yayın organları ‘müjdeyi’ verdiler. Abdullah Gül, Prag dönüşünde ’’Kürt sorunu çözülmeli, fırsat kaçmasın’’ demişti.

ABDULLAH GÜL’ÜN, ‘KÜRT SORUNU’NDA KAÇMASIN DEDİĞİ FIRSAT NE ACABA?
NE DERSİNİZ DOSTLAR, SEVR FIRSATINI KAÇIRDIK, BOP FIRSATINI KAÇIRMASAK MI YOKSA?
Kullanıcı küçük betizi
İrfan Tuna
Üye
Üye

İletiler: 1059

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Banu AVAR'la Dünya Düzeni

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x