Erdal SARIZEYBEK, son operasyonu değerlendiriyor!

Türkiye ve Dünya Gündeminin tartışıldığı izlenceler, açık oturumlar

İletigönderen maydonos » Pzt Tem 07, 2008 13:29

ntv cikarir cunku korkulari var borozaninin neden mi?istanbuldan yonetilecek diye korkuyor olabilirler.bu yonetiimi degistirirlerse ortaya cikacak harita korkutuyor onlari.sinir minir kalmaz ozaman birbirlerini yerler.tc sayesinde olmayan itibara sahip o melunlar.bir dusunsenize bopun baskani kim olacak irakin boru ve tabanisi kimden emirler alacak.iki basi b...lu deynek onlar icin...neden tali aniden bagirmaya basladi pkk aleyhinde...us zaten girmis sonra bide; bize giren ab o zaman onlarada girecek dahada bolunecekler.en buyuk ihanetcinin kendileri oldugunu sananlar yaniliyorlar ihanetin sonu yoktur.taban ve boru bunu oderler bence bir gun aci bir sekilde...tc de olusacak yonetim degisikligi bu bolgenin ve arti balkanlarin guvenligi acisindan da onemli.tc olmasa hepsi birbirine girer bunlarin bence o zaman anlarlar Ataturkun ne demek istedigini..turkiyede baris olmazsa dunyada da olmaz kastedetigi bence buydu.biz dunyanin buyumeyen cocuguyuz tcnin altimini bezlemezlerse ne olacagi hic belli olmaz.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

Zekeriya Öz hakkında şikayet dilekçesi

İletigönderen soydan » Pzt Tem 07, 2008 17:56

Emekli Kıdemli Albay Erdal Sarızeybek, ''Ergenekon'' soruşturmasını yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz hakkında, ''cumhuriyet savcılığı göreviyle bağdaşmayan uygulamaları'' ve ''soruşturmanın tarafsızlığına gölge düşürdüğü'' iddiasıyla Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na (HSYK) şikayette bulundu.

Sarızeybek, Savcı Öz hakkında yasal işlem yapılması talebini içeren dilekçesini bugün HSYK'ya verdi.

Sarızeybek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Ergenekon'' soruşturmasını yürüten savcı Zekeriya Öz'e ifade verdiğini, ancak soruşturma savcısı tarafından beyanlarının tutanağa geçirilmediğini söyledi. ''Soruşturma savcılarının tabi olduğu usul hükümleri açısından önemli bir tanığın beyanının yazılı olarak alınmamasının bu soruşturmaya gölge düşürdüğünü'' ileri süren Sarızeybek, şunları kaydetti:

''Dilekçemde, ayrıca savcılık eliyle çok geniş bir boyutta elde edilen ve medyaya yansıdığı kadarıyla geniş bir kitleye ait kişisel bilgilerle bir arşivin oluştuğunu ve bu arşivin yabancı istihbarat örgütlerinin eline geçmesi durumunda ulusal güvenliğimizin tehdit altına gireceği konusundaki endişelerimi de HSYK'ya ilettim. Bu Kurul'a güveniyorum, gerekli işlemleri yapacaklarına ve önleyici tedbirleri alacaklarına inanıyorum.''

sayin pasam arkandayim Soydan

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=8 ... 2008/07/07
Kullanıcı küçük betizi
soydan
Üye
Üye

İletiler: 75

İletigönderen kendr » Sal Tem 29, 2008 4:35

rapid bağlantıları yok mu
Kullanıcı küçük betizi
kendr
Üye