Erdoğan'ın Yeni Görevi / Yılmaz POLAT

Erdoğan'ın Yeni Görevi / Yılmaz POLAT

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Tem 04, 2016 17:40

Erdoğan'ın Yeni Görevi

AKP'nin İsrail'le yeniden nikah tazelemesi içeride ve dışarıda İslamcı kuruluşlar arasında uzun süre tartışılacağa benziyor.

Şüphesiz AKP eşittir Tayyip Erdoğan demek olduğuna göre, tartışmanın hedef noktası Erdoğan olacaktır.

Hatırlanacağı gibi, Erdoğan'a BOP Eşbaşkanlığı nasıl ve kimler tarafından verildiği tazeliğini koruyor.

ABD'de İsrail lobisi tarafından verilen
'Üstün Cesaret Madalyası'nın ne anlama geldiği biliniyor.

Erdoğan’ın 'Mavi Marmara' ve 'Van Münit' çıkışından sonra İsrail'le ilişkileri düzeltme gayretleri, Washington’da kiralanan lobi şirketleri artık sır değil, belgeleriyle kitap oldu. (Lobiler ve Ajanlar- Yılmaz Polat)

Şimdi ne olacak?

Erdoğan'a yeniden BOP Eşbaşkanlığı mı teklif edildi?

Soruları çoğaltmak mümkün.

ABD ve İsrail'le yeniden iyi ilişki için adım atan Erdoğan ve Binali Hükümeti, Türkiye ve Orta Doğu'da yeni görevler üstlenecektir.

Stratejik ortak ABD ve İsrail’in bölgede birinci hedefleri 'İslamcı Terör Gruplarıyla' mücadele etmektir.

AKP için 'terör örgütü' olmayan bir çok İslamcı grup, bu ülkeler tarafından 'terör örgütü' olarak tanımlanıyor.

Bunlar arasında 'İHH- İslami Yardım Vakfı' da var.

İHH, ABD Askeri Akademileri için hazırlanan ders kitabında dünyadaki 'İslamcı terör örgütleri' arasında gösteriliyor.

New York’taki ünlü (Kara Harp Okulu- West Point) dahil ABD Askeri Okulları için hazırlanan “Terrorism & Political İslam” başlıklı ders kitabında, İHH terörle bağlantılı siyasi İslamcı örgütler arasında yer alıyor.

Kitapta İHH’nın radikal İslamcı gruplarla olan bağlantısı anlatılıyor.

26 ülkede terör ve İslamci siyasi gruplarla ilgili bilgileri içeren kitabın Türkiye bölümünde, İnsani Yardım Vakfı’na yer veriliyor.

İHH’nın insani yardım adı altında Gazze’ye silah sevkiyatı yaptığı, öne sürülüyor.

Kitabın Türkiye bölümünde ayrıca PKK terör örgütüne destek veren örgütler sıralanırken, İslamcı örgütlerle işbirliği yaptığı bilgisine de yer veriliyor.

Erdoğan ve AKP Hükümeti, ABD ve İsrail'in 'İslamcı Terör Örgütü' olarak tanımladığı gruplarla mücadeleye hazır mı?

Yılmaz POLAT, 4 Temmuz 2016
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Şu dizine dön: Yılmaz POLAT

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x