Fevzi Elmas:beklemekten sıkıldım

Futbol ile ilgili hersey burada.

Fevzi Elmas:beklemekten sıkıldım

İletigönderen Veled » Prş Nis 26, 2007 15:05

"BEKLEYE BEKLEYE SIKILDIM!.."
Resim
Maç başı yerine garanti para isteyen genç file bekçisi, "Zaten 3 ayda bir bile forma şansı gelmiyor. Ya birinin sakatlanmasını ya da ceza almasını bekler duruma geldim. Geleceğimi riske atamam" dedi.

G.SARAY’da Fevzi Elmas krizi yaşanıyor... İç transfer harekatı başlatan sarı kırmızılı yönetim sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan futbolcular ile masaya oturmaya başladı. İlk olarak Emre Aşık ile anlaşan G.Saray Yönetimi, genç file bekçisi Fevzi Elmas’ı ikna edemedi. 2007 Haziran ayında sözleşmesi sona erecek olan Fevzi’ye 3 yıllık anlaşma öneren G.Saray Kulübü genç eldivenden olumsuz yanıt aldı.

Bizlere güvenilmeli

Galatasaray yönetimi genç kaleciye maç başı ücret önerdi. Fevzi’nin Galatasaray Yönetimi ile garanti para istediği için anlaşamadığı ifade edildi. Yedek kulübesinden kurtulamayan ve maç başı yerine garanti para isteyen Fevzi, sarı kırmızılı yöneticilere "Ben yeteneğime ve kendine inanan bir kaleciyim. Zaten 3 ayda bir bile forma şansı gelmiyor. Ya birinin sakatlanmasını yada ceza almasını bekler duruma geldim. Sürekli olarak kulübede oturmak istemiyorum. Sıranın ne zaman bize geleceği dahi bilinmiyor. Bekle bekle sıkıldım. Bizlere güvenilmesi gerekli. Ancak forma şansı da bulumuyorum. Geleceğimi riske atamam" dedi.

Anadolu kulüpleri peşinde

Mondragon’un arkasında sürekli yedek beklediği için bu durumdan rahatsız olduğu bilinen Fevzi’ye ise Anadolu kulüpleri teklif üstüne teklif yapmaya başladı. Başta Vestel Manisaspor olmak üzere, Gençlerbirliği, Gaziantep, Konyaspor ve Denizlispor’un Fevzi’yi transfer etmek için harekete geçtiği bildirildi. Sarı kırmızılı yönetimin Mondragon’un yaşı ilerlediği için Fevzi’yi bırakmak istemediği ve bu oyuncuya yeni bir teklif yapmak istediği belirtildi.

Hürriyet
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen SuLtanAhmet » Prş Nis 26, 2007 17:04

Genc ve hakikaten cok yetenekli bir kaleci Fevzi Elmas.Madem oynatmayacaksın güzelim kaleciyi ne diye hala elde tutmanın hesabı icerisindesin.Yedek klübesine mi hapsedeceksin?
Sen "Dogrusun","Yalanlar"Benle Dolu ! [Burcin Birben]
Kullanıcı küçük betizi
SuLtanAhmet
Üye
Üye

İletiler: 215

İletigönderen TÜRKHAN » Prş Nis 26, 2007 17:06

Semih R.Cabalar, haber için sağol
Kullanıcı küçük betizi
TÜRKHAN
Üye
Üye

İletiler: 426

İletigönderen logical » Prş Nis 26, 2007 17:08

fevzi bence haklı :idea:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
logical
Üye
Üye

İletiler: 204
Konum: Dünyadan Mekan:67 Vatan:55 Görev:Tehlike Takım:Besiktash ;) Age:18 Sex: Y Location:PBoard.net/org

İletigönderen Veled » Prş Nis 26, 2007 17:29

logical, TÜRKHAN, SuLtanAhmet, okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar

bence fevzi ve aykut ile yola devam edilmeli artık ikisi de çok yetenekli kaleciler ve artık oynamaları lazım fevzide beşiktaştaki ramazan gibi olacak yoksa umarım mondragon seneye gs de olmazda türk futbolu kazanır mondragon artık misyonunu tamamladı gs adına
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen SuLtanAhmet » Prş Nis 26, 2007 17:41

Semih R.Cabalar, Dediklerine katılmakla beraber Türk futbolunun kazanması acısından böyle yeniliklere her zaman ihtiyac duyulmustur.Simdi zaman yenilik zamanıdır. :wink:
Sen "Dogrusun","Yalanlar"Benle Dolu ! [Burcin Birben]
Kullanıcı küçük betizi
SuLtanAhmet
Üye
Üye

İletiler: 215

Şu dizine dön: Futbol

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x