gariban bir okur

gariban bir okur

İletigönderen blackekinoks » Cum Eki 17, 2014 10:52

merhaba değerli arkadaşlarım yazımda nokta virgül satırbaşı olamaya bilir lütfen kusuruma bakmayın benim yaşım 39 istanbulda yaşıyorum uzun zamandan beri tv izlemem sadece netten çeşitli tartışma programları izler kendimce güncel konuları takip etmekteyim ülkemizin son zamanlardaki durumu hakkaten içler acısı bir hal aldı her gün tv lerde tartışma programı heryerde aydın geçinen zavallı cüruh takımı müthiş bir şekilde beyin yıkama propagandası yapmaktatır ibretle izliyoruz....

İşin aslını herkes 2014 yılı olarak alıyor ama bence işin aslı na 1920 bakmak lazım cennet mekan atatürk cumhuriyet ilanından sonra kaç defa kürt ayaklanması çıktı ayklanmayı kimler başlattı ve nasıl bastırıldı bunları bilmek lazım bunları bilmeden laf oyunu yapıyorlar gazi mustafa kemal "in kürtler için almış olduğu kararlar meclisten çıkarılan yasalar
bunlar yokmuş gibi ahkam aydın zerzevatları bunları saklamadan açık bir dille söyleyemeyen programlara çıkıp herkes bir anda kürtçülük yapmaktatır. yeryüzünde başka bir ülke yok ki bu kadar vatan hainini bir arada bulundursun türk solu satılmış türk sağı satılmış liderler abd uşağı olmuş millet bi çare oduna kömüre satılmış doğunun ve güneydoğunun yemek kuponlarıyla karın doyurduğunu görmessek bu işte bir yanlışlık olduğunu kabullenemeyiz.Ortada kocaman bir pislik var medya bu pisliği görmemizi istemiyor ama gerçek olan bir pisliğin var olmasıdır türkiye hudutları içerisinde yaşayan herkes türk vatandaşıdır.... diyoruz ama sadece kendimizi kandırıyoz biz kürt türk alevi laz çerkez kardeştir diyoruz kendimizi kandirıyoz herkes kendini ayrıştırdı kendi tabanını kurdu çıkacak bir kıvılcımla bölmek bölünmek istiyor ve biz hala polyanacılık oynuyoz hepimiz kardeşiz türkün türkten başka dostu yoktur dediğimiz zaman faşist oluyoruz kahrlsun emperyalizm dediğimizde kominist oluyoz bunları çıkaran ayrıştıranda yine biziz değerli arkadaşlarım benim güzel ülkemde sanatçıların ve bir çok evde hala yılmaz güney ahmet kaya şivanperver vs.vs gibi sanatçı olduklarını idda ettikleri bölücü vatan hainlerinin resimlerini asıyorlar ve haber programlarında bunların önünde reportaj veririyorlar peki neden ....
yere göğe sığdıramadıkları yılmaz güney kürt ayaklanması için elinden gelen herşeyi yapmış olup başaramamış ve yargılandığı mahkemede silahla hakimi şehit edip ülke dışına kaçmış ve kaçtığı ülkede ölmüştür.... ahmet kaya adama daha ne demeli ne yapsın ki başlı başına bir vukaat örneği ama biz onu hala baş tacı yapıyoz yazmaya bile gerek yok youtubeye girip ahmet kaya pkk konseri yazsanız zaten ne mal olduğu çıkacaktır ortaya onun için bunları sanatçı gözüyle görmek tehlikeli ve yanlıştır benim zavallı halkım eğitim için gönderdiği çocuğunu tv lerde izlerken vicdanları sızlıyordur hele meydan larda atatürkçü düşünce dernekleri adı altında kendi tekellerine almışlar atatürkü çıkıpta meydanlarda kominst marşları sölemek tek yol devrim diye bağırmak kominizmi met etmek ve kendi ideolojisi kabul etmek kendileriyle çelişen bir dramatik olaydır atatürkü bile mezarında rahatsız ediyordur ki atatürk devrimleri tamamlamış yönetim şekli cumhuriyet ilan etmiş ama atatürkçü olduğunu idda eden zerzevatlar hala bunu kabul etmemektedirler....herkes tek ağızdan kahrolsun ABD diye haykırıyor burda ben kendimi ayırıyorum abd sevdiğimden deyil yanlış anlaşılmasın lütfen karşımdaki muhatabıma soruyorum evinde ve üzerinde bana abd ait olmayan bir şey göstere bilirmisin gösteremiyor neden mi kulandığı cep telefonu içtiği siga evinde ki televizyon buzdolabı çamaşır makinesi vs.vs gibi hayatımıza yerleşmiş olan bu abd bir anda kahrolması sizcede makulmudür siyasetimiz bile abd den ithalken siyasilerimiz bile kendi abd dolarına satarken paramızın bile abd merkez bankasında basıldığını bildiğimiz halde bence kendimizle çelişiyoruz türkiye kalkınması söz konusu deyilken meydanlarda kahrolsun abd diye bağırmak abesle iştikal etmektedir (kahrolsun şeytan ABD ) :oops: gel gelelim türkiyenin en tehlikeli meselesine Din neden bu kadar tehlikeli bir müslüman olarak ben bile islamdan korkmaya başladım neden???? arapça bilen herkesin aşağı yukarı 1veya 2 eseri bulunmakta kuranla ilgili başına sarık saran din uleması oluyor cübbe giyen kendine yeni tarikat kuruyor bu mudur islam bu mudur müslümanlık din adamları bile kendi aralarında kavgaya tutuşurken sizi dinleyen sizi örnek alan bir müslüman ne yapacak acaba nasıl bir yol izleyecek adamlar allah cc öle anlatıyorlarki haşa sanki öbür dünyada allah allmış kırbacı eline yakmış sobayı nar gibi etmiş bizi işkence etmek için bekliyor buda islamdan soğutmanın ayrı bir boyutu sonrada ılımlı islam derler dinler arası diyalog derler bizim gibi cahil kesmi kandırırlar ....son olarak iki kişiden bahsetmek istiyorum 1 kemal kılıçtaroğlu 2 devlet bahçeli bunların 2 side yüzsüzlükte bir numaralı insanlar demokrasiden bahsederler özgürlükten bahsederler ama bunların üstüne ben diktatör tanımam kaç seçimde harap oldular kaç seçimde amele sümüğü gibi asfalta yağıştılar ama yinede koltuk sevdasına istifa etmediler tek temennim şudur inşallah bu hükümet bizi suriye savaşına sokmaz sokarsa 100 yıllık bir karanlık bizi çocuklarımızı ve torunlarımızı bekliyor kahrolsun işid kahrolsun akp kahrolsun chp kahrolsun mhp kahrolsun abd :D anladın sen onu
-
Kullanıcı küçük betizi
blackekinoks
Üye
Üye

İletiler: 13

Şu dizine dön: Okur Mektupları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x