Gates, Harvard'ı 32 Yıl Sonra Bitirdi

Kültür ve Sanat Etkinlikleri hakkında herşey bu bölümde

Gates, Harvard'ı 32 Yıl Sonra Bitirdi

İletigönderen Egeli » Cum Mar 23, 2007 20:51

Resim
Bill Gates, dünyanın en çok kazanan şirketlerinden Microsoft'u kurmak için terk ettiği Harvard'dan 32 yıl sonra mezun oldu.
Dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Microsoft'un kurucusu üniversiteden terk Bill Gates, 32 yıl sonra Harvard'dan mezun oldu. Gates, 1973'de kabul edildiği Harvard'ı, ikinci sınıftayken çocukluk arkadaşı Paul Allen ile Microsoft'u kurmak ve "Windows" yazılımlarını geliştirebilmek için bırakmıştı. Gates, mezuniyet derecesini de haziran ayınca yapılacak geleneksel tören sırasında alacak. Halen Microsft'un başında bulunan Gates, eşi Melinda ile birlikte kurduğu "Bill and Melinda Gates" adlı vakıf ile dünyanın dört bir yanında yaşanan sorunlarla da ilgileniyor. 33 milyar dolarlık bütçeye sahip olan vakıf, dünyanın en büyük bütçeye sahip yardım kuruluşu olarak kabul ediliyor.

kaynak:sabah
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen Hasta » Cum Mar 23, 2007 21:45

Stratejist, teşekkürler...İlginç tabii
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

İletigönderen Nihan » Pzt May 14, 2007 12:27

Mezun olmasa da olurdu hani ama çocuklarını düşünmüş olmalı, onlara gösterebileceği bir diploması olsun istemiştir. Bunları görmek çocuklarda ideal yaratır, üniversiteye gitmeye heveslendirir. Aferin Gates'e çok akıllı bir adam ve iyi bir baba.
[img]http://img340.imageshack.us/img340/5780/nihanimza1kx5.jpg[/img]
Artık beklemiyorum.
Açık bir kapı gördüm.
Şimdi sevgi şehrindeyim.
Boşuna beklemişim.
Kullanıcı küçük betizi
Nihan
Üye
Üye

İletiler: 832

Şu dizine dön: Kültür & Sanat Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ