Genç Kızın Sorusuna Güzin Ablanın Cevabı :) :) kopppp

Gülünç bulduğunuz yazı, fıkra veya durumları sunabilirsiniz.

Genç Kızın Sorusuna Güzin Ablanın Cevabı :) :) kopppp

İletigönderen |Cansu| » Sal Tem 17, 2007 8:39

GENÇ KIZIN SORUSUNA GÜZİN ABLANIN CEVABI.....

Sevgili Güzin abla ben 17 yasinda bir kizim internette kendime yeni bir erkek arkadas edindim.

Onu çok seviyorum.O da beni seviyormus.Bana seni ailemle tanistircam dedi.

Buna çok sevindim.Beni evlerine davet etti.Ailesiyle tanistirmak için.Evlerine gittigimde evde kimse yoktu.

Bana birazdan gelirler dedi.Onlari beklerken birer kola içelim dedi.Bende olur dedim.

Odasina geçtik*kolamizi içerken erkek arkadasim birden uyumaya basladi.

Güzin abla sence erkek arkadasimin hastaligi ne

GÜZIN ABLA'NIN CEVABI : Kizim seni anan Kadir gecesi dogurmus

ya erkek salak yanlış kolayı içmiş kız ondan daha salak :) :) :) :) :) :) :) :)
Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.”
“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletiler: 2689

İletigönderen dertsiz » Sal Tem 17, 2007 9:10

iki kafasiz aslinda birbirlerini bulmuslar. hemen evlensinler. cok mutlu olurlar:)
Kullanıcı küçük betizi
dertsiz
Üye
Üye

İletiler: 248

İletigönderen HayaLet » Sal Tem 17, 2007 9:21

cansu, :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: Erkeğin salak olduğu açıkta kızın daha bi salak olduğu apaçık. :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
HayaLet
Üye
Üye

İletiler: 969

İletigönderen |Cansu| » Sal Tem 17, 2007 9:31

Erkeğin salak olduğu açıkta kızın daha bi salak olduğu apaçık

evet ya ayy çok güldüm Allahım ne insanlar var ama acaba gerçekmi bu :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: banada arkadaş yolladı bende paylaşıyım dedim :kikirik: :kikirik: :kikirik:
Irak’ta savaşan ABD’li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz.”
“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletigönderen MedceziR » Sal Tem 17, 2007 11:32

Çok güzeldi yaa :kikirik: :kikirik:

cansu, sağolasın. Sabah sabah güldürdün beni...
Resim

"Vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklal varki ecnebilerin nasihatlarıyla ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin!
Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir..."

Söylesem tesiri yok
Sussam gönül razı değil...
Kullanıcı küçük betizi
MedceziR
Üye
Üye

İletiler: 1763

İletigönderen Türk-Kan » Sal Tem 17, 2007 12:34

cansu, fikra sandim ilk önce :shock: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik:

Akil sagligi ver ya Rabbim :lol:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen reisbey » Sal Tem 17, 2007 13:04

bu kız beynini heralde bağaşlamız burda madur olan bi kişi var oda erkek kardeşim kola bardaklarını karıştırmız garibim :| :kikirik: :kikirik: saol :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen |Cansu| » Sal Tem 17, 2007 13:20

cansu, fikra sandim ilk önce

Akil sagligi ver ya Rabb

:kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: ya valla fıkra gibi :mrgreen: ay hala nasıl gülüyorum valla kızda şanslıymışş :kikirik: :kikirik: :kikirik:
By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003
Kullanıcı küçük betizi
|Cansu|
Üye
Üye

İletigönderen Veled » Sal Tem 17, 2007 13:28

cansu, :kikirik: sağol abla
Kullanıcı küçük betizi
Veled