Gündeme Dair 18/3/2009 kayıt eden var mı?

Nuriye ATABEY ile Gündeme Dair

Gündeme Dair 18/3/2009 kayıt eden var mı?

İletigönderen delio » Prş Mar 19, 2009 16:37

Dünki program ekonomik krizin nedenleri ve sonuçlarını anlamak açısından oldukça tarihi bir yayın olduğu kanısındayım. Programı ortasından yakalayıp izleyebildim. Konuşmacı beyefendinin adını şu anda hatırlamıyorum ama tarihi, felsefi ve ekonomik oldukça karma bilgiler verdi. Aranızda kayıt eden varsa çok makbule geçecek.

Sevgiler. Saygılar.
Kullanıcı küçük betizi
delio
Üye
Üye

İletiler: 5

İletigönderen Türk-Kan » Prş Mar 19, 2009 16:43

delio, Gündeme Dair düzenli paylasilan izlenceler arasindadir, ilerideki günlerlerde paylasima sunulacaktir.

Ayrica, kayit isteklerinizi lütfen ilgili baslikta belirtiniz:

http://www.guncelmeydan.com/forum/kayit ... 10426.html
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Prş Mar 19, 2009 17:46

Daha dün olan kayıtı nasıl ekleyelim, onlarcasını kayıt ediyoruz. İlgili ünlü tutumbilimcinin adı Uğur CİVELEK'tir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Şu dizine dön: Gündeme Dair

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x