Hadi Zıplat Bakalım! / Rifat SERDAROĞLU

Hadi Zıplat Bakalım! / Rifat SERDAROĞLU

İletigönderen Oğuz Kağan » Prş Nis 27, 2017 13:48

Hadi Zıplat Bakalım!

Referandum propagandasına Anayasa’ya aykırı olarak ve devlet parasıyla katılan Başbadem ne diyordu?
Eğer “Evet” oyu verirseniz;
-Ülkede artık patlamalar olmayacak, artık şehitler gelmeyecek çünkü yarından itibaren PKK bitecek!
-Çok hızlı kalkınacağız, milli gelir kişi başına 20 bin dolar olacak!
-Artık işsiz, aşsız kimse kalmayacak!
-Avrupa bizden korkup, tir-tir titreyecek!
-Bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecek!
-Dolar 1 TL olacak!
-Artık keyfi zam olmayacak!
-Yerli oto bu Cuma’ya, Yerli F-16 da önümüzdeki Cuma’ya hazır, Yerli tanklar zaten dağlarda!
Aynen böyle söylüyordu, Başbadem…

Haram-Hırsızlık parasıyla kurulmuş Havuz Medyası ve esir alınmış Merkez Medya şunu soramıyordu;
“Eyy Başbadem, 15 senedir bu ülkeyi sen yönetmiyor musun?
Türkiye’yi ekonomik olarak zıplatacaktın, PKK’yı bitirecektin, işsizliği yok edecektin de niye yapmadın?
Eline vuran, ayağına çelme takan, eteğinden çeken mi vardı? Varsa kimdi?
Şimdi vaat ettiklerini 15 yıldır niye yapmadın? Türk Milleti sana daha ne yapsın? Belediye Başkanı yaptı, Milletvekili yaptı, Genel Başkan yaptı, Başbakan yaptı, Cumhurbaşkanı yaptı? Daha ne istiyorsun be hey fani?”

Yeni Gelin, “Geldiğim köyde en iyi oynayan bendim, der. Eee işte meydan işte davul-zurna, oyna da görelim derler. Gelin “Yenim dar” der, geniş bir yen getirmişler, bu kere “Yerim dar”der. Bizimki de aynen yeni gelin gibi! Kendi yeteneksizliğinin ceremesini Türk Milletine çektiriyor!

Hile ile, hurda ile, hırsızlık ile, Milli İradeyi çarpıtarak zorla “Evet” çıkarttılar! İstedikleri oldu. O zaman hadi zıplatın ülkeyi, biz de görelim…

Eyy Başbadem, önce bozduklarını düzeltmekle başla, sonra bizi zıplatırsın!
-Türkiye’yi 119 Milyar Dolar dış borçla devraldınız, borcu 450 Milyar Dolara zıplattınız!
-Cumhuriyet’in tüm eserlerini 65 Milyar Dolara sattınız!
-IMF’ye “bir kısmını kendi yaptığınız” borcumuzu, 23 Milyar Dolar olarak ödediniz.
-Sayın Muratoğlu’nun yazdığı gibi 15 yılda Türk Milletinden yaklaşık 1TRİLYON DOLAR vergi topladınız.
Türk Milletinin boğazına bankaları çöktürttünüz. 15 yılda Türk Milletinin bankalara olan borcunu tam 53 kat arttırarak, borçlu insan sayısını 41 Milyon kişiye ulaştırdınız.
-Eyy Bademler, siz bizim paraları ne ettiniz?
Sakın köprü filan yaptım, paralar oraya gitti demeyin! Onlar için de bizi öyle bir borçlandırdınız ki, 7 nesil ödememiz mümkün değil.
-Gençlerde işsizlik oranı yüzde 25’lere dayandı!
-Organize Sanayi Bölgelerindeki üretim geçen yıllara göre, yarı yarıya düştü!
-Bizden korkacak dediğin Avrupa bizi “denetim sürecine” aldı!

Önce bunları düzelt, sonra Türkiye’yi zıplatırsın, tabii ki yapabilirsen! Zıpla badem zıpla, yer yerinden oynasın! Yen’in mi dar yoksa yerin mi dar?

Sağlık ve başarı dileklerimle.

Rifat SERDAROĞLU, 27 Nisan 2017
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Şu dizine dön: Gazete Köşe Yazarları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x