Halkçı İktisat - 12 şubat / Erhan GÖKSEL ~ Kriz Geliyor!

Prof. Dr. Alparslan IŞIKLI'nın hazırlayıp sunduğu programda, küreselleşmenin açmazları sergileniyor

Halkçı İktisat - 12 şubat / Erhan GÖKSEL ~ Kriz Geliyor!

İletigönderen Ram » Cmt Şub 16, 2008 15:38

A.Ü. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alpaslan Işıklı’nın hazırlayıp sunduğu programda, sanki yeni ve sihirli bir akımmış gibi sunulan küreselleşmenin artık iyice belirgin hale gelen açmazları sergileniyor; Türkiye ve mazlumlar dünyası için seçenek olan milli ve halkçı iktisat konusu da tarihi boyutlarıyla derinlemesine irdeleniyor.

Programda, her hafta aralarında Prof. Dr. Korkut Boratav, Prof. Dr. Erinç Yeldan, Prof. Dr. Oktar Türel, Prof. Dr. Sinan Sönmez, Doç. Dr. Aziz Konukman gibi Türkiye’nin seçkin iktisatçılarıyla, ülkemizin iktisadi sorunları halkçı perspektifle değerlendiriliyor, tartışılıyor ve çözüm yolları öneriliyor. Ulusal Kanal Ankara stüdyolarında gerçekleştirilen program, Kemalist Devrimin “Halkçılık” ilkesini gerçek temellerine oturtuyor ve ete kemiğe büründürüyor.

Konuk: Erhan GÖKSEL

İNDİR

İlişimler
Parça I
Parça II
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: Halkçı İktisat - 12 şubat / Erhan GÖKSEL ~ Kriz Geliyor!

İletigönderen eskicicocuk » Pzt May 05, 2008 15:42

sevgili ram erhan goksel'in katildigi programlari cok izlemek istiyorum, uygun zamanda yuklermisin, rapidshare olursa daha iyi olacak sanirim linkler olmeyecegi acisindan

secgiler
Kullanıcı küçük betizi
eskicicocuk
Üye
Üye

İletiler: 9

İletigönderen Ram » Çrş May 07, 2008 1:42

İzleme ve indirme adresleri yenilenmiştir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen eskicicocuk » Çrş May 07, 2008 19:25

ram tesekkurler ve ayirdigin zaman icin uygun zamanda strejik analiz'ide yuklermisin erhan goksel hocanin konuk oldugu

tesekkurler
Kullanıcı küçük betizi
eskicicocuk
Üye
Üye

İletiler: 9

İletigönderen arsipel » Çrş May 21, 2008 20:14

değerli Ram , umarım bu seslenişe kızmazsın , emeklerin için teşekkür ederim..saygılarımla
Kullanıcı küçük betizi
arsipel
Üye
Üye

İletiler: 116

İletigönderen altinkopru » Cmt May 24, 2008 21:24

Teşekkürler.
...Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır.
Genç, �Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir� diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Onu hapse atacaklar. Diyecek ki, �Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.�
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği.
Kullanıcı küçük betizi
altinkopru
Üye
Üye

İletiler: 77

İletigönderen lozan 2005 » Pzt Ara 01, 2008 13:33

Tesekkürler
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye