Harun-Karun-Firavun / Rifat SERDAROĞLU

Harun-Karun-Firavun / Rifat SERDAROĞLU

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Mar 20, 2017 12:40

Harun-Karun-Firavun

Delikanlı adam olarak bilinirdi! Kendisini “İslam Davasının Neferi” olarak tanıttı! Humeyni’nin 1980 yılında Türkiye İmamı tayin ettiği İran ajanı Mehdipur ve El Kaide Terör örgütünün ikinci adamı Gülbettin Hikmetyar’ın çok yakını idi. Dizinin dibine çökecek kadar…

Doğru düzgün bir işi yoktu, orman arazisinde yapılmış kaçak bir kondu’da zar-zor ay sonunu getirmeye çalışıyordu! Tek sermayesi iyi laf yapan ağzı idi! Konuşurken mütedeyyin insanları bir o ağlatırdı bir de İzmir-Kestane Pazarındaki Fethullah Gülen!

Türkiye’yi 12 Eylül darbesine götüren en büyük etken olan, İstiklal Marşımız çalınırken oturulan, hilafet sancağının açıldığı meşhur Konya Mitinginin düzenleyicilerden idi!

1986 Genel Seçimlerinde milletvekili adayı, 1989 Yerel Seçimlerinde Beyoğlu Belediye Başkanı adayı, 1991 de tekrar milletvekili adayı oldu ama üçünde de seçilemedi!

Baktı ki bir türlü seçilemiyor, kendisini HARUN olarak tanıtıp oy almayı denedi!
Çıktı bir iskemlenim üstüne eline nişan yüzüğünü alıp şöyle dedi;
“Bakın eyy Müslümanlar, elimdeki yüzüğü görüyor musunuz? İşte bu benim tüm servetimdir! Eğer bir gün duyarsanız ki, Tayyip zengin olmuş, bilin ki haram yemişim!”

İşte haram para ile KARUN olma dönemi böyle başladı! İstanbul Belediye Başkanlığından alındığında Rahmi Koç’un Hürriyet Gazetesine verdiği beyana göre 1,5 MİLYAR DOLAR parası vardı. Sonra iktidar günleri başladı. Haram Havuzu kuruldu, haram medyası 630 MİLYON DOLARA satın alındı. 17/25 Aralık 2013’te Türk Tarihinin en büyük ve en iğrenç soygununu öğrendik. Doğrulukları Adli Tıp Kurumu tarafından teyit edilen ses ve görüntü bantlarında, hiçbir namuslu Müslüman Türk’ün yapamayacağı rezaletleri öğrendik. Sabaha kadar evden kaçırılan haram paralara rağmen hala evde 30 Milyon Avro paranın kaldığını baba-oğulun konuşmasından duyduk. Başındaki üç-beş tel saçtan, ayak parmağına kadar harama bulaşan HARUN, artık dünyanın en zengin 8 siyasetçisinden biri olup KARUN sıfatını kazanmıştı.

Tabii ki tek başına KARUN olunmazdı, anında isyan çıkardı! Ekibine de makama-kıdeme göre “Yol Bulma” izni verdi. Bakanlardan çoğunluğu ve çocukları, avanta para karşılığı sahtekârların önüne yattılar! Milletvekilleri-Belediye Başkanları-Belediye Meclis Üyeleri ve parti yöneticileri de ufak-ufak KARUN oldular.

Fakat KARUN olmak da ona yetmedi! Hala karanlık noktaları bulunan, eniştenin haber verdiği, dünürün silahlı korumalarının önlediği (!) çakma bir darbe girişimi bile yapıldı! Yetmedi yurt içi ve yurt dışında herkesle kavgalı hale getirildik. Suriyeli eli silah tutan gençler, ülkemizde keyif çatarken, bizin Mehmetçiklerimiz Suriye’de can veriyor!

Delikanlı, uykusunda hemen her gece sülalece yargılandığını görmeye başlamıştı! Buna bir çare bulmalıydı! Buldu da! Adı sözüm ona “Cumhurbaşkanlığı Sistemi” olan bir dikta rejimine geçmeye karar verdi. Çalışmalara başladı.

Her sıkıştığında ona destek olmuş Bahçeli yine emrinde idi! Sağlığı bozuk olan Bahçeli tarihi bir dönüş (!) yaparak Başkanlık sistemini savunmaya başladı. Bahçeli neden böyle yaptı, onu dönme dolap gibi döndüren ne idi, şimdilik bilinmiyor! Biliniyor da söylenmiyor! Bahçeli yetmedi, BBP’ci Destici Saray’a çağırıldı. Kendisine ne gösterildi ne söylendi ne verildi ise görüşmeden çıktığında, cin çarpmış gibi olmuştu zavallı! Sonra o da evet’çi olduğunu açıkladı.

Eğer 16 Nisan’da evetler fazla çıkarsa, Türkiye’de FİRAVUN devri başlayacak! Yeni bir Hz. Musa çıkar mı, orasını da lütfen siz bulun…

Sağlık ve başarı dileklerimle.

Rifat SERDAROĞLU, 20 Mart 2017
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 11175
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Re: Harun-Karun-Firavun / Rifat SERDAROĞLU

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Sal Mar 21, 2017 14:50

Baştan sona her bie kelimesiyle gerçek ve belgesel, tümüyle güncel ve mükemmel bir analiz ve sentez. Teşekkürler, sevgiler, en iyi dilekler size çok değerli ve sevgili Rifat SERDAROUĞLU. İyi ki varsınız. Sağolun varolun. Gönül Pınar Atacı, 21.3.2017
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 271
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02

Re: Harun-Karun-Firavun / Rifat SERDAROĞLU

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Sal Mar 21, 2017 14:51

Baştan sona her bir kelimesiyle gerçek ve belgesel, tümüyle güncel ve mükemmel bir analiz ve sentez. Teşekkürler, sevgiler, en iyi dilekler size çok değerli ve sevgili Rifat SERDAROUĞLU. İyi ki varsınız. Sağolun varolun. Gönül Pınar Atacı, 21.3.2017
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 271
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Gazete Köşe Yazarları

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x